Skocz do zawartości
  • 0

Badr Hot Bird Astra


P-U-M-A
 Udostępnij

Pytanie

Witam

 

 

Mam pytanie bo chciałem sobie oglądać w tym sezonie niemiecką Bundesligę oraz Ligę Mistrzów.

Chciałem sobie kupić ''Telewizję na kartę"(Hot bird) oraz odbierać bundeslige przez programy Dubai Sport1,2 które są dostępne na antenie Badr.

I napewno musiała by być też Astra ponieważ moja mama ogląda sobie niemieckie kanały.

 

 

Z sprzętu to posiadam tuner Ferguson Fk-6900 CR + Diseq oraz Konwertery Quad i Single firm golden interstar oraz Inverto.

Co bym musiał mieć żeby to wszystko grało.

 

Myślałem żeby antenę ustawić na Astrę i zez z jednej strony na HB i z drugiej strony na Badr.Czy jest to możliwe.Jaka antena bym potrzebował bo myślałem nad 100cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Założenia słuszne, dobór anteny również. Jest jedno "ale" - jaka jest Twoja lokalizacja? Sygnał z Badr-a jest na terenie Polski dosyć słaby. Zerknij do działu DX i popatrz na mapki pokrycia sygnałem. Odbiór Badr-a z zeza jeszcze podnosi stopień trudności, najlepiej było by zrobić plan B, gdzie antena będzie centralnie ustawiona na Badr + zez, a odbiór Hot Birda np. z innej anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A w jakiej cenie sa te obrotnice już lepsze żeby się nie rozleciała za 2 dni.A co do mojego pomysłu to nie da się go tak zrealizować przecież ten badr jest tylko 7 stopni od astry a hot bird 6 stopni więc nie wim czy to taka wielka różnica

Bo antena musi być minimum 100cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No bo czytałem że własnie u nas na południu polski bez problemów da się odbierać Badr kwestią jest tylko że sygnał pogorszy się bo będzie zrobiony zez na tego badra.czyli jak skieruje sobie zezem na tego badra to bede maił bardzo słaby sygnał jakość obrazu czy czym to sie będzie objawiać

 

To jako pierwsze kupic sobie antenę 100cm w takim razie co możecie mi polecić żeby była dobra

Czy ta antena bedzie dobra

http://www.dipol.com.pl/antena_satelita ... _A9664.htm

 

Pomyślałem nad tym wszystkim i zrobie sobie to tak kupie sobie antenę 100cm jescze nie wiem jaką (szukam takiej z okrągłym uchwytem na konwerter) skieruje sobie ja na tego Badr z zeza zrobię na Astrę.Czy tak na\pewno będzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...