Skocz do zawartości

N + analogowa kablówka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem zainteresowany telewizją N i dekoderem nBox HDTV. Niestety jednak bardzo przeszkadza mi brak Polsatu (ehh te F1.. ;)) i zastanawiam się jak rozwiązać ten problem. Mam w domu kablówkę analogową, na której są dostępne podstawowe kanały (w tym Polsat) i tutaj pojawia się pytanie jak zrobić, ażeby móc oglądać raz telewizję N, a raz kanały z kablówki? Czy w dekoderach N jest możliwość wpięcia np. wejścia antenowego z anteny satelitarnej N i jakoś dopięcia tej anteny analogowej z kablówki? Jak to wszystko zorganizować?

Z góry dziękuję za udzieloną pomoc. Jestem nowicjuszem w tych sprawach, więc z góry proszę o wyrozumiałość w przypadku braku kompetencji z mojej strony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam, tyle że z Cyfrowym Polsatem. Kablówka normalnie podłączona do telewizora, kanały zaprogramowane, a tuner CP podłączony przez HDMI. I mogę sobie spokojnie oglądać kablówkę, a włączając dekoder CP oglądać kanały CP. Jedno drugiemu nie przeszkadza. Inny problem to to, że do tunera, kablówki i TV są podłączone jeszcze: magnetowid i nagrywarka DVD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym, że to wszystko jest do siebie popodłączane i muszę żonglować tym sprzętem w momencie, gdy chcę coś nagrać albo obejrzeć. Np. przy włączonym dekoderze magnetowidu nie pooglądam. I podobnie, zeby zgrywać kasety VHS na DVD dekoder musi być wyłączony, bo dla nagrywarki są one pod tym samym AV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...