Skocz do zawartości

Tennis Channel - zagraniczny kanał dla miłośników tenisa


Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Delta21 napisał(a):

Mam takie konto, próbowałam podpinać różne karty, polskie, wielowalutowe typu revolut - kieruję się własnym doświadczeniem 

No i sytuacja jest jasna, dzięki @Delta21 za sprawdzenie. Jak pisałam, nie da się łatwo kupić tej usługi, trzeba pobrać aplikację Android, dodać amerykańską kartę, mieć amerykańskie IP, wtedy płatność przechodzi. Nie działają żadne polskie karty bankowe, polski PayPal, Google Pay z nimi. Musi być amerykański środek płatniczy.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek  ale czego nie zrozumiałeś w zdaniu Kończę z Tobą rozmowę? ;)

Wybierając subskrypcje są widoczne tylko już te zakończone typu Apple TV+ czy Apple music - więc nic Ci to nie da.

Doładowaniem salda bawiłam się w październiku 2021 - nie ma śladu po opłaconym w ten sposób w 2021 roku właśnie np. Disney+ czy Hulu, a jakoś z 25 USD zostało mi tylko 0,41 USD

 

Nie wiem co chcesz osiągnąć - ja cierpliwie poczekam aż pochwalisz się podpięciem polskiej karty do apple ID amerykańskiego, bo o tym była rozmowa, na tę część Twojego postu zareagowałam w dobrej wierze a Ty mnie tutaj od kłamców wyzywasz :)

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, chyba sama nie bardzo rozumiesz o co chodzi. Na screenie pokazałaś polskie konto. Jest możliwa zmiana regionu z polskiego na amerykański na tym samym koncie, ale trzeba mieć nieaktywne subskrypcje. Ja pisałem o  amerykańskim i próbie podpięcia polskiej karty, bo wiadomo że z polskiego płatność jest niemożliwa gdyż usługa jest u nas zablokowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na co czekać? 
Utworzenie takiego konta to chwila moment
Dodanie polskiej karty - skoro się upierasz, że przejdzie - również 

Masz gotowe konto już dziś, zakupy możesz robić na jesieni. 
Przynajmniej będziesz mógł mi tu i teraz napisać, że nie miałam lub przyznać, że miałam rację ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Delta21 napisał(a):

Ale na co czekać? 
Utworzenie takiego konta to chwila moment
Dodanie polskiej karty - skoro się upierasz, że przejdzie - również 

Masz gotowe konto już dziś, zakupy możesz robić na jesieni. 
Przynajmniej będziesz mógł mi tu i teraz napisać, że nie miałam lub przyznać, że miałam rację ;)

Najpierw chcę zmienić region z polskiego na amerykański i podpiąć polską kartę na już istniejącym koncie. Żeby to zrobić muszę mieć nieaktywne subskrypcje, a mam dwie aktywne. Dopiero potem będę zakładał drugie konto już na region amerykański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek nikogo nie interesują Twoje grube plany na jesień. @Delta21 sprawdziła Apple i jest to dla mnie wiarygodne, a kto twierdzi inaczej, że jest w stanie kupić wersję amerykańską (dostępny trial 7 dni, nie pobiera przy zakupie nic, nawet kontrolnego dolara), niech da fotkę z aktualnego ATP.  Do tego czasu uznaję to za bajkopisarstwo i spamowanie w moim temacie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sprawdziła, bo doładowała sobie saldo kartą podarunkową, a tutaj chodzi o prawdziwą polską kartę płatniczą, bo przy płatnościach Apple Pay aplikacja nie wie z jakiej karty jest płatność. Także nic się nie wyjaśniło, a wyjaśni się dopiero jak ja sprawdzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo. To sprawdź teraz.

Nie potrzebujesz do tego przerabiać polskiego konta Apple ID i czekać na zakończenie na nim subskrypcji, więc nawet nie wiem po co o tym wspomniałeś.

 
Wzbraniasz się przed utworzeniem nowego konta z adresem amerykańskim i próbą podpięcia polskiej karty bankowej jakby to miało być mega trudne, potrzebowało dużo czasu czy jakiś specjalnych umiejętności.
 

 

A temat zakupu tej konkretnej usługi sprawdziłam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdzę na aktualnym koncie, bo jak zadziała, to będę miał zagraniczne  usługi przypisane do tego samego konta i nie będę musiał się przełączać na drugie konto. Prościej się już nie da wytłumaczyć.

 

@Delta21 przypomniało mi się, że mam u nich zapasowe konto. Zalogowałem się, wybrałem USA i w metodach płatności jest karta płatnicza lub PayPal. Podałem dane z polskiej karty i przyjęło, bo nie zaznacza na czerwono, ale nr telefonu nie przyjmuje, a wziąłem z internetu jakiś wirtualny nr telefonu do Nowego Jorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fizyczną kartę mBanku i ją przyjmuje, ale nie mogę przejść pola z nr telefonu. Jak nie zmienię regionu to w ogóle nie pobiorę aplikacji.

Przynajmniej wstępnie przyjmuje tą kartę. Co się stanie dalej to nie wiem.

 

@Delta21 jaki nr telefonu wpisywałaś przy zmianie regionu na USA? Jest przy tym jakaś weryfikacja telefoniczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek ja mam wpisany polski nr telefonu, można wybrać z listy Polskę

Nawet dzisiaj, po tym jak pisałeś, utworzyłam całkowicie nowe Apple ID na region USA, dodałam polski nr telefonu, ten sam co przy innym koncie. Wygenerowałam całkowicie nową kartę wirtualną w mbanku - wyskakiwał znowu ten komunikat, o którym mówiłam wcześniej. Dodałam bez problemu to samo, co dla istniejącego już konta Apple ID USA konto paypal amerykańskie. 
Czyli polska karta debetowa nadal nie weszla

 

 

Teraz wzięłam stare, nieużywane konto Apple ID polskie, dodałam nową, dopiero co wygenerowaną kartę wirtualną mbanku bez żadnego problemu. Próbowałam zmienić na nim region i od razu wyskakiwały mi do wpisania dane amerykańskie, odpuściłam ich wpisywania 

 

:)

 

Mam generalnie na tych amerykańskich kontach (starym i nowym) dwuetapowe logowanie - SMS na polski nr telefonu (ten sam zresztą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wybirze region "USA", to potem trzeba wybrać "Stan" i ja wybieram Nowy Jork. Wszystkie polskie dane przechodzą oprócz kodu pocztowego i nr telefonu. Kod pocztowy trzeba wpisać dla stanu Nowy Jork i nr telefonu też. Chodzi mi o to, że jak się wpisze amerykański nr telefonu, to czy nie ma potem weryfikacji, czyli albo dzwoni automat na podany nr telefonu albo jest wysyłany SMS żeby potwierdzić zmianę regionu. Logowanie dwuetapowe do konta, o którym piszesz, to jest odrębna sprawa.

 

Jednak kod pocztowy też przechodzi dowolny, tylko trzeba usunąć kreskę. Zostaje nr telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek robię wszystko na ipadzie, przez przeglądarkę, bez vpna, na stronie https://appleid.apple.com

Jest tak jak pisałam wcześniej - z dzisiaj info na całkowicie nowym koncie utworzonym na region USA

Ustawiam region USA

Wpisuję polski nr telefonu

W metodach płatności dodając polską kartę debetową (wirtualna z mbank) dodaję również adres na Florydzie - wszystkie wymagane pola mam wypełnione, w ostatnim kroku pojawia się komunikat „cannot add payment method”.

Jak zamiast karty wybrałam paypal i wpisałam te same dane adresowe, na Florydzie, autoryzowało kartę i metodę paypal do konta zapisało.

Nie mam tutaj, w żadnym kroku miejsca na dodanie nr telefonu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska kanałów FAST, które są za darmo z uwzględnieniem jakości.

 

Samsung TV Plus:

  • Tennis Channel 2 (T2), lokalizacja USA, jakość 1080p, jakość 5,7 Mbps, 25 FPS
  • Tennis Channel, lokalizacja Indie, jakość 720p, 3,5 Mbps, 25 FPS
  • Tennis Channel, lokalizacja Austria, jakość 720p, 3,5 Mbps, 25 FPS
  • Tennis Channel, lokalizacja Szwajcaria, jakość 720p, 3,5 Mbps, 25 FPS
  • Tennis Channel International, lokalizacja UK, jakość 720p, 3,5 Mbps, 25 FPS
  • Tennis Channel Deutschland, lokalizacja Niemcy, jakość 720p, 3,5 Mbps, 25 FPS

Jest jeszcze Tennis Channel, nadawany z wyższą jakością, na którym są prestiżowe turnieje na żywo, dostępny przez amerykańskie platformy np. Fubo TV.

 

Edytowane przez Zuzia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...