Skocz do zawartości

Radio Wielkopolska


TomeQ38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radio Wielkopolska to niesieciowa, niezależna, lokalna stacja radiowa nadająca w Wielkopolsce na 5 częstotliwościach, między innymi na 90.1 w Swarzędzu, Kostrzynie i Paczkowie.

 

Czy słucha Was ktoś tego radia? Mi się podoba te radio. Gra bardzo fajną muzykę zarówno disco polo oraz zagraniczne hity. Chciałbym np by jesienią Radio Wielkopolska wprowadziła jakąś listę przebojów i jakąś audycję, by spróbowali grać lekki house i trance w Radiu Wielkopolska.

Edytowane przez Kiler
Popracuj nas pisownią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 28.07.2023 o 17:14, TomeQ38 napisał(a):

by spróbowali grać lekki house i trance w Radiu Wielkopolska.

@TomeQ38 Wystarczy wysłać na e-mail radio@radiowielkopolska.pl z propozycją utworu z tego gatunku do audycji "Wybrane Zagrane" emitowanej w soboty od 18:00 do 19:00.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wysłać jakieś propozycje utworów rap/r&b/soul/dancehall, ale typowo taki amerykańskie czy brytyjskie, np.
Nelly feat. Kelly Rowland - Dilemma (Nellyville, 2002)
JAY-Z - Izzo (H.O.V.A.) (The Blueprint, 2001)
Blackstreet feat. Dr.Dre & Queen Pen - No Diggity (Another Level, 1996)
Cam'ron feat. Juelz Santana, Freekey Zeekey & Toya - Hey Ma (Come Home With Me,2002)
Ciara feat. Petey Pablo - Goodies (Goodies, 2004)
T-Pain - I'm Sprung (Rappa Turnt Sanga, 2005)
Sean Paul - We Be Burnin' (The Trinity, 2005)
Ja Rule feat. Ashanti - Mezmerize (The Last Templtation, 2002)
Alicia Keys - You Don't Know My Name (The Diary Of Alicia Keys, 2004)
Drake - God's Plan (Scorpion, 2018)
Snoop Dogg feat. Justin TImberlake & Charlie Wilson - Signs (R&G: Tha Mastapiece, 2004)
Ne-Yo - Miss Independent (Year Of The Gentleman, 2008)
JAY-Z - 99 Problems (The Black Album,2003)
Big Pun/Joe - Still Not A Player (Capital Punishment,1998)

Toni Braxton - You're Makin' Me High (Secrets, 1996)
Chris Brown - With You (Exclusive, 2007)
2Pac - Do For Love (Are U Still Down (Remember Me), 1998)
Akon - Locked Up (Trouble, 2005)
Mya - Case Of The Ex (Whatcha Gonna Do) (Fear Of Flying, 2000)
Ciara feat. Missy Elliott - 1,2 Step (Goodies, 2004)
Aaliyah - More Than A Woman (Aaliyah (czerwony album), 2000)
Jason Derulo - Ridin' Solo (Jason Derulo, 2009)
The Game/50 Cent - Hate It Or Love It (The Documentary, 2005)
Diddy/Keyshia Cole - Last Night (Press Play/Just Like You, 2006)
Nelly/Jaheim - My Place (Suit, 2004)
De La Soul - Me, Myself And I (3 Feet High And Rising, 1989)
JAY-Z feat. Beyonce - 03' Bonnie And Clyde (The Blueprint 2: The Gift & The Curse, 2002)
Usher feat. Jeezy - Love In This Club (Here I Stand, 2008)
Snoop Dogg feat. Pharrell Williams - Drop It Like It's Hot (R&G:Tha Masterpiece, 2004)
Missy Elliott - Get Ur Freak On (Miss E.... So Addictive, 2001)
itd.

3 godziny temu, Mateusz2006 napisał(a):

Wystarczy wysłać na e-mail radio@radiowielkopolska.pl z propozycją utworu z tego gatunku do audycji "Wybrane Zagrane" emitowanej w soboty od 18:00 do 19:00.

 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, słuchacz napisał(a):

Radio Region zanim stalo się Maxxxem grało bardzo często ten numer. 

A owszem, wszystkie numery, które podałem, leciały na Esce czy na MAXXie czy na Radiostacji (poza 99 Problems i Izzo w przypadku JAYa-Z, Aaliyah, De La Soul, i chyba T-Painem (I'm Sprung leci do dzisiaj na brytyjskich radiach))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 14 minut rusza pasmo "Wybrane Zagrane" w "paśmie rozłącznym" na antenie Radia Wielkopolska.

Bezpośredni link http://217.182.76.63:8000/webstream

Co ciekawe Radia Wielkopolska brak na Audials Play porównaniu z Norda FM, która ma sieciowaną playliste z Wielkopolską jest dostępna w tej aplikacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jest awaria na stronie Radia Wielkopolska bo od kilku godzin nie działa zakładka Teraz Gramy po stale wyświetla się Monika Lewczuk i Alvaro Soler, może to jest kwestia odświeżenia strony lub naprawdę jest awaria na stronie Radio Wielkopolska a mam pytanie czy Radio Wielkopolska wprowadzi jakąś listę przebojów może wzorem Złotych przebojów najlepsze utwory z tygodnia były by grane na liście przebojów i lista radia Wielkopolska mogła by być nadawana nietypowo w poniedziałki lub wtorki po 17.00 lub 18.00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jak można zauważyć z niniejszych nagrań Radio Wielkopolska ma od pewnego czasu nie jedną jak kiedyś Radio Piekary ale aż dwie prezenterki AI: 

Co ciekawe stacja nadała nie tylko imiona ale i nazwiska wirtualnym prezenterką. Pogodynka to Bruna Florczak a prowadząca codzienego pasma od 11:00 do 15:00 to Maja Popowska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem sobie tego radia dzisiaj i powiem tak: po chwili już słyszę, że to jest syntezator mowy wsparty AI. Niby brzmi to okej, o rząd wielkości lepiej niż nasz stary Jacek z syntezatora Ivona, ale słychać, że coś tu jest nie tak. Jakieś nienaturalne przerwy między zdaniami czy przecinkami, mało ludzkich wypełniaczy typu "mmm", "eeee", intonacja też raczej średnia.

Obawiam się jednak, że to się rozleje na inne lokalne stacyjki w takim formacie, bo to jednak tańsze. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że takie bloki programów może ogarnąć jedna osoba, która napisze teksty, wygeneruje mowę z AI, zmontuje i wrzuci całość na playlistę systemu emisyjnego.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2024 o 23:14, norbitor2 napisał(a):

Jestem w stanie sobie wyobrazić, że takie bloki programów może ogarnąć jedna osoba, która napisze teksty, wygeneruje mowę z AI, zmontuje i wrzuci całość na playlistę systemu emisyjnego.

I tak chyba jest bo założyciel Radia Wielkopolsja Leszek Kozioł w wywiadzie dla Pressa uważa że AI pozwoli się wykazać osobom którzy są świetni merytorycznie ale nie mają radiowego głosu: https://www.press.pl/tresc/80466,radio-wielkopolska-testuje-wykorzystanie-glosu-stworzonego-przez-sztuczna-inteligencje

Jeden z dwóch używanych głosów (ten prowadzącej pasma) jest klonowany a więc taki jak w Radiu Piekary. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland a ja się zastanawiam czy stacja Leszka Kozioła, jesienią będzie mieć własną listę przebojów? Ja mam nawet propozycję by lista była cotygodniowa w radiu Wielkopolska np w niedzielę od 16.00 do 19.00 czy od 15.00 do 18.00 w postaci 40 najlepszych hitów disco polo i dance euro dance coś na wzór dawnej Eskowej Global listy?

 

Kiedyś do nich na fanpage pisałem czy planują listę przebojów radia Wielkopolska to mi odpisali, że myślą nad tym by w tym radiu pojawiła się lista.

Edytowane przez TomeQ38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...