Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie chodzi o testowanie, bo powiedzmy sobie szczerze, o takich porach to niewielu ludzi ma włączony telewizor, a co dopiero mówić Polsat Futbol.

W październiku i listopadzie średnia oglądalność PF wyniosła niecałe 1000 osób. Śmiem twierdzić, że o 1:00 w nocy widzów może być conajwyżej 500...

Chyba że dane dotyczące popularności i wykupionych pakietów Sport wśród użytkowników dają jakieś nadzieje.

 

Argentyński kierunek moim zdaniem jest jak najbardziej słuszny. Trzeba jednak przemyśleć strategię pokazywania meczów Clausury. Jest jeszcze troche czasu, ponieważ druga część sezonu zaczyna się około lutego. Swoją drogą to nierozumiem, dlaczego ktoś stwierdził, że rozgrywki zaczynają się na początku stycznia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może nadziałeś się tak jak ja w sobotę? Ja miałem nastawiony sprzęt i mecz się nagrał. Start - około 2 w nocy. Takie samo przesunięcie jak ostatnio. To chyba przez pogodę (upał), ale pewien nie jestem. Albo masz jakąś inną wersję PF niż ja? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość tego meczu Racingu znowu el masacrico. :/ Niestety może być gorzej, nie ma więc co narzekać. Dziś czeka nas już kolejny letni pojedynek z Argentyny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Drażni mnie to, że Polsat Futbol nie pokazuje retransmisji spotkań LM, pomimo, że mają do tego prawa. Pokazują tylko te mecze z kanałów klubowych-bezsens. Czyli takiego meczu Lyon-Real nie pokażą. Z kolei te retransmisje z nocnych godzin na Polsacie i TV4 są nie dla mnie. Ja codziennie o 4 rano do pracy wstaje i muszę spać w tych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...