Skocz do zawartości

Dni Miasta


Darek z Ozimka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest bo zazwyczaj cała społeczność mojej gminy wybiera się na koncerty niedzielne co wynika z dawnych czasów gdy impreza była jednodniowa. Zawsze jest tak że dzień sobotni jest uzupełnieniem niedzielnego. Tak było rok temu gdy w Viki Gabor była w niedziele a Top Girls w sobotę. Większe tłumy były rzecz jasna u laureatki Eurowizji Junior. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Poland napisał(a):

Większe tłumy były rzecz jasna u laureatki Eurowizji Junior. 

U mnie było tak samo, mam tu na myśli "Sarę James", która była niedzielną gwiazdą podczas "Dni Ozimka", prawie cały Ozimek zbiegł się na jej koncert. Nie zapominajmy też tego, że "Sara James" też jest laureatką Eurowizji Junior, to tak kończąc offtopic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz były pikniki rodzinne w majówkę, na Dzień Dziecka i na rozpoczęcie wakacji.

Ostatni weekend września - największa impreza na koniec sezonu.

Z jednej strony szkoda, bo już się szybko robi ciemno, ale ogólnie w paru gminach jest konkurencja, że więcej się tam dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jak tam u Was? Nastawieni na tegoroczne "Dni Miasta"? U mnie nic jeszcze na razie nie wiadomo, ale nie ukrywam, że nie mogę się doczekać, jakie gwiazdy w tym roku zaszczycą Ozimek 🙂

 

U mnie "Dni Miasta" organizuje Dom Kultury w Ozimku i Gmina Ozimek.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę informacji na temat tegorocznych "Dni Ozimka" 🥳:

 

"Czekacie już z niecierpliwością na szczegóły tegorocznych Dni Naszego Miasta?

 

Uchylamy rąbka tajemnicy:

 

Dni Ozimka 2024 odbywać się będą od 1 do 2 czerwca (sobota, niedziela), oczywiście na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Ozimku (ul. Korczaka 12)

 

Atrakcji będzie mnóstwo m.in.: stoiska z jedzeniem i piciem, atrakcje dla dzieci i dorosłych, scena zapełniona artystami i piękna pogoda (mamy taką nadzieję)

 

Już dziś zdradzamy Wam, że do naszego miasta zawitają gwiazdy polskiej sceny muzycznej: 

 

Kasia Kowalska
Dawid Kwiatkowski 
Czesław Mozil
Enleo
Michał Hadasik & Friends

 

...oraz wiele innych lokalnych i zaprzyjaźnionych, prężnie działających grup różnej maści

 

Zapowiada się bardzo kolorowo i różnorodnie...

 

Więcej szczegółów wkrótce!"

 

Szczerze mówiąc, to czekam z wielkim napięciem na dalsze informacje na temat tegorocznych "Dni Ozimka". Tylko wielka szkoda, że to będzie trwało dwa dni, a nie trzy (tak jak w zeszłym roku).

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozostałe informacje na temat tegorocznych "Dni Ozimka":

 

Sobota 01.06.2024:

14:30 - Blok wokalny DK (Dom Kultury).

14:45 - Finaliści międzyszkolnego konkursu "Klip-Klaps".

15:00 - "Baśniowa podróż" - Scena pod Regałem.

16:15 - Książęca Kompania Piastowska, walki rycerskie i tańce średniowieczne.

16:30 - Konkurs z nagrodami dla dzieci.

17:00 - Czesław Mozil & Ozimska Orkiestra Dęta & Power of Sound & mini Paganini Szkoła Suzuki.

19:15 - Blok taneczny DK (Dom Kultury).

21:15 - Kasia Kowalska.

23:00 - 03:00 - Dyskoteka - DJ Tomas Arison.

 

Niedziela 02.06.2024:

15:30 - Blok taneczno-wokalny DK (Dom Kultury).

17:30 - Konkurs z nagrodami dla mieszkańców.

18:00 - "Bella Ciao" - Największe włoskie przeboje - Espresso Doppio & Hadasik & Friends.

20:00 - Enleo - Światowe przeboje.

21:30 - Dawid Kwiatkowski.

23:30 - Zakończenie imprezy.

 

Nie ukrywam, że tegoroczne "Dni Ozimka" zapowiadają się naprawdę ciekawie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużych miastach jest szereg różnych imprez rozproszonych w ciągu roku i w zasadzie już się do tego przywykło i na większość nie zwraca się uwagi.

Również dzielnice w miastach organizują swoje imprezy.

Niewątpliwie w mniejszych miejscowościach coś takiego jak "dni miasta" to atrakcja dla mieszkańców i przyjezdnych, bo takich wydarzeń jest niewiele w małych miejscowościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...