Skocz do zawartości

OpenATV - konflikt timera nagrywania


heinzeb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jak próbuję ustawić drugie nagrywanie w OpenATV (v.7.2) na Octagon SF8008 Combo w tym samym czasie, chociaż na innym kanale, ale na tym samym transponderze co pierwsze nagranie, to otrzymuję informację o konflikcie timera nagrywania.

Można to jakoś obejść lub wyłączyć w ustawieniach?

Szukałem, ale nie mogę nic znaleźć.

Wcześniej na OpenATV v6.4 z tego co pamiętam nie było takich konfliktów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiaj priorytet tunerów do nagrywania  na  inny niż masz. Masz tylko jeden tuner to pozostaje tylko A albo Auto. 

Niestety logika niektórych softów nie dopuszcza drugiego  nagrywania przy braku wolnej głowicy. 

 

Możesz też testować opcję przełącz przed nagrywaniem przypisując pierwszemu albo drugiemu timerowi. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się powinieneś cieszyć że jakiekolwiek konflikty wykrywa w OpenATV 🤣 To jest zwalony system gdzies od wersji 6.2 czy 6.3 gdzie w takich tunerach jak np. Zgemma h7s, Amiko v30 Ustym 4K Combo z DVBT wcale nie wykrywa konfliktu timerów. Możesz sobie ustawić co chcesz a potem urywki programów nagrywa bo tuner zajęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dobrze, że wykrywa te konflikty, ale co z tego, jak wykrywa je tam, gdzie ich nie ma, tzn. na tym samym transponderze.

To już wolę, żeby w ogóle ich nie wykrywał...

Tylko nie wiem, jak to wyłączyć... 🙄

 

A gdzie się ustawia priorytety tunerów do nagrywana, bo nie mogę tego znaleźć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Ja nic nie nagrywam, I u mnie problem z najnowszym OpenATV 7.3, gdy zaczynają reklamy pojawia czemuś plansza startowa openatv  na 2,3 sekundy i kręci kółko, potem gdy kończą te reklamy leci sam dźwięk bez polskiej ścieżki dźwiękowej i tłumaczenia polskiego. Tak jest na np. kanale National Geographic. Ktoś może orientuje czemu tak dzieje na tym? I co to ma być i co jest za  cudo? Na tym kanale jest tylko sama jedna ścieżka audio AC3 PL. Proszę o pomoc.

Testuje to opneatv 7.3, opcji pełno, a nic nie działa jak należy. Przesunięcie dźwięku z stosunku do obrazu też jakieś dziwne, speaker przestał mówić, a głos jeszcze mówi, tak na kanałach informacyjnych na  żywo mam, reklamy głośniej, audycje ciszej i wyciszone czemuś. Nie wiem już jakie stabilne image i system dać, wszystkie mają jakieś błędy i niedociągnięcia, jedną opcję poprawią, a 10 schrzanią na to miejsce. Czy ta wersja 7.2 jest stabilniejsza i bez takie błędy audio?

Do nowe DM TWO, ONE jakie image najlepsze i najstabilniejsze?

Bo większość się sypie na tym i brak dobrego stabilnego i pod 4K do tego.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...