Skocz do zawartości

e-magazyn


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

ja dostalem ten owy e-magazyn, ktory sklada sie z podanych linkow do podstron. nawet nie postarali sie zeby wykorzystac html i grafike w mailu a dali jedynie sam tekst + linki. na stronie e-magazyn.n.pl wyglada on duzo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też dostałem magazyn, i nie jest tak źle. Nie ma żadnych linków do n.pl, wykorzystana grafika html. Jak ktoś jeszcze nie dostał to, tak to wygląda:

............t...a......b............e....l.........k............a od 22.05.2009 do 28.05.2009

 

Drogi Czytelniku,

 

przed Tobą drugie (u mnie pierwsze) wydanie bezpłatnego tygodnika z hitami nowej generacji.

Najbliższy tydzień w telewizji n to czas piłkarskich emocji pod znakiem finału Ligi Mistrzów – a wszystko w jakości High Definition i w cyfrowej jakości dźwięku DD 5.1. Już w środę na stadionie olimpijskim w Rzymie spotkają się obrońca trofeum Manchester United z określaną jako „grająca najpiękniej” FC Barcelona.

Jeśli posiadasz dekoder z twardym dyskiem, mecz ten możesz oglądać kiedy chcesz i ile razy chcesz. Wystarczy jednym przyciskiem pilota nagrać go na twardy dysk.

 

Do zobaczenia za tydzień.

 

Obrazki z programami HBO, Cinemax, TVN, VOD nScreen....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...