Skocz do zawartości

Wrażliwy dekoder??


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że wiele osób ma podobny problem (ja również): Mam Echostara DSB 616 i często zdarza się że obraz lub dźwięk zacina się na ok.10 sekund. Można oczywićsie przełączyć na inny kanał lub wcisnąć ok na pilocie wtedy obraz się odświeży. To denerwujące tym bardziej że najczęściej zdarza się to w transmisjach na żywo :? (przypadek?)

Wiele osób tłumaczyło tą dziwną przypadłość kiepskim konwerterem, lub zbyt małą anteną. Jednak ja mam wątpliwośći. Mam antenę sporo większą od standardowych anten CP miałem też potężny konwerter który śmigał z tunerem analogowym potem cyfrowym i nawet z Philipsem Cyfry. Kiedy zmieniłem na Polsat, dekoder oczywiście nie chciał współpracować z konwerterem w górnym paśmie i połowy kanałów nie było. Znieniłem więc na standardowy konwerter taki, jak w antenach CP. Nie powinno więc być żadnych problemów, a jednak...

 

P.S. To nie zdarza się codziennie (chociaż czasem to i kilka razy w ciągu paru godzin) więc trudno to też nazwać wadą dekodera i wątpię żeby w serwisie zauważyli taką usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam podobny problem. Mam Samsunga DSR7000 i czasem obraz zatrzymuje się na kilka sekund a dźwięk leci dalej (niekoniecznie w transmisjach na żywo). Czasem jest też tak, że dekoder nie reaguje na wciskanie przycisków na pilocie i również odblokowuje się po paru sekundach. Może to po prostu wina softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...