Skocz do zawartości

Gale jubileuszowe i urodzinowe mediów


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatnie lata obejrzeliśmy wiele gal jubileuszowych i urodzinowych mediów w związku z tym chciałbym zapytać sięvo wasze odczucia na ich temat w tym ocene tych tegorocznych które zobaczyliśmy w TVP, Polsacie i TVNie. Moim zdaniem chyba najlepszy w te klocki jest chyba Polsat który robi je na wysokim poziomie. Nie można się zresztą dziwić bo tak już ma już swojej gali na 6 lecie (dostępnej poniżej) choć wiem że rok wcześniej była jeszcze jedna na 5 lecie:

W przypadku gal Polsatu na pewno do historii przejdą te występy z 25 lecia:

Sam Polsat ma doświadczenie w tego typu widowiskach gdyż tylko na 10 lecie takowego nie robił. 

W tym roku jeżeli chodzi o Polsat mogę wyróżnić 3 niniejsze występy:

Co ciekawe Maryla Rodowicz była też obrvna na gali z okazji szóstych urodzin Polsatu. Na drugim miejscu według mnie jeżeli chodzi o gale jest TVP która to przykuła w tym roku moją uwagę niniejszymi występami:

Na trzecim miejscu jest TVN z którego to chyba nawet nie ma materiałów a swoka galę miał w Operze tak jak TVN24 którego to gala jubileuszowa sprzed roku jest w tym miejscu:

Co ciekawe również inne media miały już świetne gale jak na przykład 3 lata temu Radio Rekord:

Ogólnie mówiąc mediom świetnie wychodzą przedsięwzięcia które to dotyczą ich od strony historycznej :)

Na koniec tego postu chciałbym jeszcze odnotować jeden ciekawy występ z tegorocznej gali Polsatu o którym to zapomniałem w powyższym wspomnieniu:

Generalnie przyznam się że gale jubileuszowo-urodzinowe są jednymi z tych koncertów które to najbardziej lubię oglądc w telewizji gdyż nie dość że jest muzyka (czasami nawet genialna) to jeszcze kopalnia wiedzy i wspomnień na temat danych mediów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...