Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie jakie beda premiery HBO na maj jakoś ostatnio nic wczesniej nie wiadomo? Po premierach kwietniowych jestem ciekawy co tam w maju. Po tym jak są wiadome premiery kanału nFilm na kwiecień to śmiem twierdzić że w kwietniu nFilm lepiej wypada niż HBO. Mam nFilm i wiecej tytułów ciekawych znalazłem na nFilmie niż na HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście wczoraj "Czwarty stopień"? Jeśli nie, najbliższy seans we środę o 20.10 na HBO, gorąco polecam. Tak sugestywnego i niesamowitego filmu dawno nie widziałem. Zważywszy że to paradokument to tym bardziej. Temat uprowadzeń przez kosmitów znany od lat i sam w sobie ciekawy, tu nie został strywializowany, wręcz przeciwnie, niesamowita atmosfera filmu jeszcze wzmaga napięcie i ciekawość. I jakby niedopowiedziany do końca bo przecież nie ma tam żadnego obrazu kosmity.

Sorry za lekki OT, ale film wart spopularyzowania, nawet (zwłaszcza?) wśród sceptyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kwiecień na nFilmie to Shutter Island i Millennium: Zamek z pisku który runął. Mine vaganti walczył o nagrodę publiczności EFA, ale ostatecznie wygrał Mr. Nobody. Reszta słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś, więc i ja Ci powtórzę - to jest temat o filmach na Canal+ i HBO. I nie frustracja nami kieruje tylko pragmatyzm - po co mamy tu pisać o repertuarze, którego i tak nie możemy oglądać. Jak chcesz pisać o filmach na nFilm, znajdź sobie właściwy temat. Poniał? Bo już jaśniej nie potrafię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nkowicze wypad!

Energia Ciebie rozpiera ?

 

po co mamy tu pisać o repertuarze, którego i tak nie możemy oglądać.

 

Choćby po to właśnie.

Czasami sam nie wiem który film będzie w HBO ,Canal czy N , tak przynajmniej mogę oglądnąć w VOD czy iść wcześniej do kina itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pijesz? Jeśli tak, to się mylisz. Jeśli Tobie nie przeszkadza robienie syfu na forum, to Twoja sprawa. Ja po prostu nie lubię się przedzierać przez dziesiątki [beep]wartych postów nie na temat. W jednym masz rację - cała ta niepotrzebna dyskusja wyleci w koszu. I dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też takie siano nie podoba. Być może się mylę. Fakt dla mnie taki - negujesz większość tego co jest napisane (nie oceniam czy słusznie czy nie) i strasznie się czepiasz. Oczywiście wolno Ci to robić i to Twoja sprawa! Ja uważam, że mógłbyś czasem odpuścić te kąśliwe i jadowite uwagi, tak po prostu... Ale oczywiście to... Twoja sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była ponad trzy miesięczna przerwa w Stanach. W nSeriale w n też była taka przerwa i dopiero bodajże 7 marca, dwa dni po Stanach wznowili. Poza tym pierwszy sezon, ma z tego co pamiętam 23 odcinki i najprawdopodobniej będzie ostatnim (szkoda, bo po przerwie akcja się rozkręciła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam wątek techniczny.

Jak działają napisy DVB na Canal+ to już klasyka. Poprawnie idą w wersji teletext, a w wersji D jak zawieje. I znikąd poprawy.

Na HBO HD uruchomiono usługę napisów DVB i tu kompletne DNO.

Nie widać drugiej linijki. Cyfra+ nic o tym nie wie (konsultant przyjął zgłoszenie i mają interweniować u nadawcy) , ciekawe co odpiszą z HBO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe. Jakiś wyszukany sprzęt?.

Teraz idzie film "Po prostu Peck" objaw ten sam (choć miejsca na drugą linijkę dość) wygląda to jakby coś przysłaniała 80% linijki.

Konsultant z C+ (techniczny) poszedł sprawdzić na ich sprzęcie odbiorczym , mają to samo. Gość spisał mój wniosek i mają interweniować.

Ciekawe, że u Kolegi jest OK :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...