Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stała się rzecz dziwna :roll:

W najbliższy piątek na HBO będzie miał swoją premierę film "Miami Vice" Film jak film, nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jest on ze studia Universal i w zeszłym roku miał swoją premiere na C+. Co prawda będą tylko 4 emisje i wszystkie w październiku, ale trochę się zdziwiłem. Do tej pory 3-4 letnie filmy Universalu były w Cinemaxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest to nastepny dowód że hbo schodzi na psy...

Jeżeli "schodzeniem na psy" jest fakt iż przez tyle lat HBO ma jedne i te same wytwórnie, poza MGM to faktycznie dzieje się tam bardzo źle. Niektórzy to chyba narzekają na ten kanał tylko dlatego, że inni to robią. Tak dla zasady. Daj jakieś konkretne argumenty dlaczego według Ciebie jest aż tak tragicznie jeśli chodzi o ramówkę a nie pisz monosylabami w stylu "jest źle bo tak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba bardzo proste, hbo jest pakietem premium, porównaj oferte z canal+ filmową i jest wszystko jasne, zresztą przyglądając się zawartości hbo od paru lat, stwierdzam ze jest coraz mniej naprawde dobrych premier filmowych w porównaniu z c+, a o powtórkach już niemówie nawet( jeden film po dwa razy dziennie na tym samym kanale!!!) Teraz hbo ja przynajmniej moge porównać jedynie z nfilm hd.

a jeżeli dla kogoś postęp w stylu premiery miami vice ( gdzie ten film już leciał tyle razy i to żadna nowość) jest krokiem do przodu to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi niektórym o to iż w miesiącu jest tylko cztery bądź pięć tzw. Niedzielnych Megapremier. Ale taka sama sytuacja jest na amerykańskim HBO. Tam również w niedzielne wieczory są emitowane te największe produkcje ( w listopadzie np. w HBO USA będą takie filmy jak: "Hotel dla psów", "Ślubne wojny", "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" i "Zapaśnik"), a w tygodniu te mniej znane. Nie rozumiem zatem tej ciągłej fali krytyki pod adresem HBO. We wrześniu, październiku i listopadzie jest bądź będzie wiele hitowych produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre filmy w HBO w Grudniu:

 

1. Podróż powrotna ( Taking chance)

2. Mroczny Rycerz

3. Piorun

4. Wątpliwość ( Doubt)

5. Kłopoty z Amandą

6. Ząb i pazur

7. Święta Teresa

8. Zaginiony diament ( The loss of a teardrop diamond)

9. Senność

10. Te Święta ( This Christmas)

11. Apartament ( Penthouse)

12. Chihuahua z Beverly Hills

13. Fred Claus: Brat Świętego Mikołaja

14. Wielki Stach

15. Jak obrabować bank

16. Ostatnia wola

17. Złoty środek (2009)

18. Moi przyjaciele, moje miłości

19. Święty szmal ( First Sunday)

20. Babskie wakacje

21. Bellamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu w Canal+ : Elitarni, Blask luksusu, Boisko bezdomnych, Hellboy - Złota armia, Zabójca, Serce Ziemi, Mocne alibi, Umowa, Księżna, Prześladowca 2 - Śmiertelny objazd, Świąteczne opowieści, Gra o wszystko, Made in Jamaica, Dziewczyna mojego kumpla, Domowe piekło, Boski, Cudowne święta Jonatana, Mamma Mia!, Eagle Eye, Mów mi Dave, Droga do Zatracenia, Tajemnica, Just Dance - Tylko taniec!, Madness - The Liberty of Norton Folgate, Ile waży koń trojański? oraz seriale Filantrop oraz nowe odcinki seriali Brama Piekieł, Magia kłamstwa, Mój śmiertelny wróg a także dwa wieczory specjalne: NIEWIDZIALNI (Ghost Town, Niewidzialny) oraz REALNI WIRTUALNI (Max Payne, Hitman, Kroniki mutantów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktywowałem w promocji pakiet HBO i jestem strasznie rozczarowany jakością obrazu. Oglądałem już kilka filmów i nie spotkałem jeszcze nic w 16:9 do tego straszna pixeloza. Czy po prostu miałem takie szczęście, czy taka jakość to standard? C+ wypada dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość nie jest najlepsza, to fakt. HBO2 nadaje cały czas 16:9, pozostałe kanały co najwyżej letterbox.

Co do zawartości, to się nie zgodze, tylko na HBO można zobaczyć produkcje: Warner Bros, New Line, Columbia, Screen Gems, Touchstone, Disney, Miramax i kilku mniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...