Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ta informacja może oznaczać, że HBO HD się jednak nie pojawi w Cyfrze+ ponieważ SatKurier informował nieoficjalnie, że:

 

-nowe kanały Sparrowhawk pojawią się w Cyfrze+

-kanały Zone pojawią się w N

-kanały BBC pojawią się w Cyfrze+

-Nonstop kino pojawi się w N

-N wprowadzi nowe pakiety

 

czyle wszystko wskazuje jednak na to, że HBO HD będzie gdzie indziej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już, zaraz... chciałbyś, co :) Widzę, że co niektórzy nie tracą jednak nadziei i wierzą głęboko w te plotki i dyskusje, które jakiś czas temu powstały na forum dyskutując o wyłączności HBO w C+ itp :lol:

P.S. @luki1680, mógłbyś mi np. zacytować fragment, gdzie SK niby pisał, że niby nieoficjalnie wiadomo, że kanały BBC czy też Sparrowhawk znajdą się w C+ ?? Bo gdy wtedy czytałem o tym na SK to jakoś nie przypominam sobie, aby coś takiego pisał SK, albo po prostu przeoczyłem..? :roll:

:):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do BBC pisałem z pamięci i się pomyliłem, nie ma w artykule zdania, że będą w Cyfrze+, a co do Sparrowhawk nie mogę znaleźć pierwszego artykułu zapowiadającego wejście nowych kanałów, ale wydaje mi się, że była tam mowa, że kanały prawdopodobnie wejdą do oferty Cyfry+.

 

edit:

Trochę się naszukałem ale coś znalazłem :D

 

o KidsCo:

Na razie nie ma mowy o polskim rynku, choć z racji posiadania Hallmark Channel wydaje się, że najbliżej byłoby temu kanałowi do Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najciekawsze premiery grudnia CANAL+:

Strażnik(HD),

Szalona odwaga,

Pani Zemsta,

Dolina światła,

Przyjęty,

Piła 3,

Przyjaciele,

Co kryje prawda,

Kulisy sławy,

Rozdroża - Opowieść o przebaczeniu,

Borat - Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej(HD),

Artur i Minimki,

Angel-A(HD),

Krwawe święta,

Reżyser ceremonii ślubnych,

Kopia Mistrza,

Wesołych Świąt(HD),

Dlaczego nie!,

Mission: Impossible 3,

Pytając o miłość,

Ludzkie dzieci,

Kapitan Alatriste,

Ciekawski George,

Oblężona twierdza,

Nagrody Darwina,

Ergo Proxy - nowy serial anime

 

zródło: forum Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że C+ nie przykłada się zbytnio do oferty HD. Robi się przykro gdy widzi się coś takiego. Aż prosi się o 'MI3', 'Ludzkie dzieci' czy też chociaż 'Piłe 3' w HD. Te 20 parę tyś. abo z HD, którymi się ostatnio chwalili musi być mało rentowne, gdyż inwestują w filmy HD drugiej kategorii. Tych lepszych im się nie opłaca. Później zapewne usłyszymy (powtarzany od jakiegoś czasu ) całkowicie głupi i nieprawdziwy komentarz o 'małej ilości materiału w HD'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zawsze zastanawiam się dlaczego c+ nie puszcza starych dobrych horrorów jak np. "martwica mózgu" czy "dzieci kukurydzy." Wydaje mi się że wiele osób tęskni za takimi "perełkami" i chętnie by sobie je przypomniało albo obejrzalo na świeżo.

Do tego brakuje w polsce kanalu ktory emitowal by tylko filmy grozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglaby duzo zalezy od tego czy kanal ten ma chec wejscia na polski rynek

 

Powinni zrobić jakieś badania rynku przed wejsciem do Polski. Gwarantuję że fanów grozy by nie zabrakło :o:shock::? Prawdziwi fani horrorów są dzisiaj w kropce. :cry: Współczesne horrory nie straszą :twisted: natomiast starych kultowych :!: nie ma gdzie dostać :idea: bo kasety w wypożyczalni są najczęściej tak zajechane :x że nie ma możliwości ich oglądać :( (niedawno oglądałem w ten sposob reanimatora z poziomym pasem na pół ekranu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem sobie HBO premium 2 listopada, zatem listopad cały mam gratis, naliczenie dopiero od 1 grudnia :wink: Szczerze mówiąc, oferta jak na razie jest w porządku, oczywiście CANAL+ prezentuje się lepiej obecnie, w zapowiedziach również, ale jest dobrze. Jedyna rzecz jaka mnie zdziwiła a zarazem zasmuciła to fakt, że na dni świąt Bożego Narodzenia nie będzie żadnych specjalnych, świątecznych premier. CANAL+ co roku na święta prezentuje bardzo dobre premiery, również będzie tak i w te święta, ciekawie, a HBO nic w tym kierunku raczej nic nie zrobiło... pociesza mnie fakt, że na noc sylwestrową coś dadzą, ale co to będzie :?: Hmm, ale jak wiadomo, w Sylwestra raczej nie będzie czasu na oglądanie HBO... :):wink:

P.S. Ciekawe, na kiedy - dokładniej na jaki miesiąc można spodziewać się premiery w HBO filmu Spider-Man 3. Oczywiście rok 2008 - ale jaki miesiąc? Ciekaw jestem... ogólnie ciekawe, co na styczeń zaproponuje CANAL+ i HBO? Trzeba jeszcze trochę poczekać... Może forum CANAL+ poda za jakiś czas premiery na styczeń? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie hbo sa juz premiery HBO na styczeń ale po angielsku, a poniewaz nie znam tego języka wiec nie wiem co to bedą za filmy chyba żeby ktoś z WAs miał ochotę to dzięki z góry ( na stronie HBo szukaj wpisać npaaa, enter i potem pobierz pełna liste filmów i juz będą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...