Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa pytania dot. tychże kanałów. Jestem abonentem Cyfry+, posiadam dekoder Philips HD PVR.

1. Czy na Canal+ włączając oryginalną ścieżkę językową, mogę wyłączyć napisy? Dlaczego jestem zmuszony do wyboru między napisami, a lektorem. Jeżeli chce oglądać film po angielsku, bez napisów i lektora?

2. Czy na HBO napisy mogę włączyć jedynie w telegazecie? Jest to uciążliwe, bo nie mogę nagrać filmu, aby potem obejrzeć go np. z napisami, ani nie moge użyć time shiftingu, bo napisy przecież z teletextu się nie nagrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku w Canal+:Skorumpowani, Mumia - Grobowiec Cesarza Smoka, Elegia, Czyngis-Chan, 33 sceny z życia, Przez 24 godziny - Odkupienie, Wyspa Nim, Odwet, Dwa światy, Sekret, To nie tak, jak myslisz, kotku, Smoking, Zona. Teren prywatny, Sekslista 101, W Durakowie, Z archwum X - Chcę wierzyć, Sekret, Jak się robi telewizję, Kobiety, Kroniki mutantów, Chyba to miłość, Warzywne opowieści - Piraci, którzy nic nie robią, Poirot - Trzecia lokatorka,Incredible Hulk, Nieznajomi.

W październiku takze nowe odcinki seriali: Magia kłamstwa, Rockefeller Plaza 30 III, Brama Piekieł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO w październiku 2009:

1. Róg obfitości

2. Madonna- Sticky and Sweet Tour

3. Zabójstwo Jessego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

4. W. ( film Olivera Stone o prezydencie Bushu)

5. Mały Zizou

6. Droga nr 30

7. Jak żyć ?

8. Pozdrowienia znad morza

9. Kolory życia

10. U-900

11. Dwa światy

12. Bal maturalny

13. Młot

14. Randki w ciemno

15. Transfer

16. Tajne przez poufne

17. Bracia Karamazow

18. Były narzeczony

19. Tylko strzelaj

 

A oto filmy Cinemaxu:

 

1. Rozważni i romantyczni: Klub miłośników Jane Austen

2. Gazu, mięczaku gazu

3. Speed Racer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto nie które filmy które się pojawią w ciągu tygodnia na nowym kanale nfilmHD u konkuręcji

 

-next

-flawless

-gatunek,przebudzenie

-wszystko za życie

-to nie jest kraj dla starych ludzi

-iron men

-stop loss

-kroniki spiderwick

 

jeśli takie filmy nam wyfruneły z c+ i hbo to w ciągu najbliższych miesięcy cyfra straci dużo klientów

ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia dlaczego "Next", "To nie jest kraj dla starych ludzi" i "Wszystko za życie" nie były wyemitowane jeszcze na C+. Wszystkie są z Paramountu ( "Next" w Polsce był dystrybuowany przez SPI) ale jeszcze z 2007 roku, zatem dziwi mnie, że nie był ich na właśnie tam. @Nałogowiec, z tytułów przedstawionych przez Ciebie, tylko "Gatunek" byłby w HBO i to jako emisja powtórkowa bo sam film to staroć. Reszta byłaby w C+ już w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moglbym sie dowiedziec gdzie poleci film ZMIERZCH ?? Moja zonka jest fanka Edwarda i mi suszy glowe gdzie to poleci.Canal+,HBO czy nfilm.Dzieki za info.Wytwornia to jakis Summit Entertainment

On na 100% będzie wyemitowany na C+. Admin forum + już o tym wspomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...