Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę, @doberman tu na forum!

Box Office z którego okresu mam sprawdzić?

 

Tak już poważniej. Obiektywnie (lubię to słowo), przyznam, iż z ofertą HBO nie jest tragicznie. Uwielbiam ten kanał, podobnie bardzo, jak CANAL+. Z tą różnicą małą, że jednak częściej wybieram filmy z C+. Choć istnieją wyjątki od tej reguły, kiedy w danym miesiącu oferta HBO jest siłą rzeczy ciekawsza.

Zresztą... Mam "sentyment" do C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ja tutaj :-)

 

Oczywiście masz racje że kanał powinno się dobierać względem swoich preferencji,ale jeżeli mamy być "obiektywni" musimy to jakoś wiarygodnie skwantyfikować.

Dlatego też aby pomiar był "obiektywny" to proponuje GROSS BOX OFFICE Z USA ten z IMDB.COM.

Policzyłem na szybko 5 premier sierpniowych w HBO:

tytuł rok produkcji BOX OFFICE

1 10,000 BC 2008 94,77

2 ACROSS THE UNIVERSE 2007 24,34

3 FOOL'S GOLD 2008 70,22

4 HIGH SCHOOL MUSICAL 3: SENIOR YEAR 2008 90,05

5 THE INVASION (AKA.THE VISITING) 2007 15,07

suma 294,45 M$

 

P.S

Ja też lubię Canal+ ale z góry zaznaczam że nie jestem obiektywny względem HBO ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO schodzi na psy, i to naprawde duzo ludzi zauwazyło co oglądaja filmy na C+ i własnie HBO. pokazują filmy których premiera była pare miechów wczesniej na cinemaxach(oczywiscie niewszystkie) a teraz beda napewno najbardziej promowac mega premiere 10,000, fakt moze duzo zarobil ten film, ale strasznie słaby, co widać po ocenach filmu na np. filmwebie i imdb. tak więc narazie c+ zaden kanał filmowy niezagrozi... obawiam się że na długo... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu w Canal+ min: filmy: Shutter - Widmo, Kiedyś mnie odnajdziesz, W stanie zagrożenia, Na krawędzi nieba, Szkoła szpiegowania, Lou Reed - Berlin, Godziny strachu, Małpy w kosmosie, Król Skorpion 2: Narodziny wojownika, Klimaty, Zajście awaryjne, Uprowadzona, Obiecaj mi!, Futurama: Wielka wyprawa Bendera, Królowie ulicy, 27 sukienek, Brudna forsa, Frontière(s), Serce nie sługa, Mamisynek, Mała Moskwa, Z piekła rodem, Poirot - Pani McGinty nie żyje. Będą także nowe odcinki seriali Mentalista i Rockefeller Plaza 30 III. Oprócz tego wieczór specjalny - filmy: Moulin Rouge, Uwiedziony i Sceny z życia intymnego. Ze sportu Grand Prix Skandynawii i Grand Prix Nordyckie (obie imprezy na żywo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo utraty dwóch wytwórni C+ jakoś sobie radzi. Jak na miesiąc wakacyjny, to jest nadzwyczaj dobrze. Wydaje mi się, że w jesiennej ramówce wraz z uruchomieniem nFilmów, C+ zaatkuje hitowymi filmami, jak choćby "Wanted.Ścigani", "Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka", "Zdarzenie" czy najnowsze odsłona piekielnego chłopca- "Hellboy: Złota Armia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...