Skocz do zawartości
  • 0

Brak Puls, i TVP KULTURA


azslo1
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

 

Mam problem przeskanowałem niebo i nie da się łapnąć Puls, i TVP KULTURA jescze ITV i TVP POLONIA nie wiem co może być tego przyczyną wgrałem nową liste to też nie pomogło inne kanały działają Viva, tele 5. Mam bigsat bs-s 77cx z softem oct 7 2008.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wykasuj i przeszukaj częstotliwości ponownie. Wykaz kanałów znajdziesz oczywiście na takich serwisach jak flysat.com

Sprawdź tez w menu czy parametry transpondera są poprawne. Wszystkie kanały nadają z tej samej częstotliwości (o ile się nie mylę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To teraz grad pytań: sprawdzałeś czy inny tuner działa poprawnie na tej instalacji antenowej, to nowo podłaczony tuner czy działało i przestało, jak sąsiednie częstotliwości (sygnał w normie czy jakiś słabszy), jak wygląda instalacja antenowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na początku gdy miałem podpięty do singla to sygnał był na pulsie, itv, kultutra, ale gdy musiałem już odpiąć swój dekoder żeby podłączyć polsata rozdzicą to też był puls, itv, kultura lecz gdy zakupiłem TWIN to na polsacie i na moim bigsacie nie ma pulsu, itv i kultury. Viva, Tele 5 i inne mają sygnał 85% jakość 60%, antena to 80cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też miałem bardzo podobny problem.Pierwszego Twina kupiłem za 45zł. i działał tak że

nie odbierały niektóre kanały na jednym tunerze.Na drugim działały.Kupiłem konwerter

za blisko 120zł. i wszystko zaczęło działać.Więc według mnie to też wina konwertera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Konwenter Globo Golden Edition, z allegro za 25 zł bo wyprzedaż była.

 

---

Na echosiu sygnał sie pojawił jest itv, kultura puls lecz słaby sygnał czerwony i obraz rwie to jest chyba winna tego że mogła antena się pokiwać jak zakładałem nowy konwenter, teraz pisze mi na moim bigsacie Sygnał 73%. i jakość 40% i nie łapie obrazu :/ ale myśle że zabawa z anteną pomoże, jeszcze jedno mam nówke antene "N-ke" na strychu w pudle ona jest mniejsza i nie wiem czy sygnał będzie na niej lepszy czy gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mniejsza antena to zawsze słabszy sygnał. Zostaw tą która jest.

Zanim zaczniesz machać anteną popraw skew konwertera, znaczy obróć go lekko w prawo i w lewo w uchwycie, obserwuj jak zachowuje się pasek sygnału.

 

Dobrze, że wspominasz o tej aukcji, widziałem ją i miałem ochotę na kupno. ;)

Sprzedawca pisze, że moga być porysowane itp. ale jak widać może się trafić i sztuka z gorszą wadą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to nie wina konwertera.

mam 3 tunery podpięte pod konwerter Quad.- technisat digit s2, ferguson 9000 i opticum 1200.

puls, tvp kultura, itv, tv polonia są na tunerach fergusona na 113 transporderze, na tunerze opticum niestety ich nie mam bo w obcjach przeszukiwania są tylko transpordery od 1 do 91. skanowanie satelity nie zwiększa liczby transporderów. Albo to wina oprogramowania albo trzeba dane transporderów dopisać albo programy te nie są już fta. Wyższe transpordery niedostępne w starszych tunerach? zna się ktoś na tym|?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Albo to wina oprogramowania albo trzeba dane transporderów dopisać albo programy te nie są już fta.

Poprostu starsze dekodery mogą nie mieć wpisanych wszystkich transponderów i trzeba je dodać samemu. W instrukcji dekodera powinno być napisane jak to zrobić. A kanały: puls, tvp kultura, itv, tv polonia nadal są FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie ma żadnej oglądalności! Powinni wywalić całkiem ten program bo zajmuje tylko miejsce na transporderze. Śmiać mi się chce jak widze ten program na ulotkach reklamowych cyfry i innych operatorów. Biorac pod uwagę ze są tam same reklamy to taka cyfra pobiera spore profity za dokładanie tego badziewia do abonamentów a klientom co się nie znają mydli oczy ilością polskich kanałów. Nie tylko o mango chodzi ale i inne polskie FTA i zagraniczne dokładane do abonamentów a raczej do ulotek reklamowych. za takie coś to UKE powinna nakładać kary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...