Skocz do zawartości

Cyfrowy polsat w hiszpani -problem


fiorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam dekoder echostar DSB 606 z cyfrowego polsatu. Do tego talerz 38 cm oraz konwenter 3B elettronica Uniwersal single LNB model "LNBU033B" W menu konkfiguracji probowalem ustawic kazdy TP jednak zawsze wyskakuje czerwone kolko. Satelieta jaka ustawilem to hotbird 13.0 wsch. Tryb szukania "Wszystkie" Niestaty nie znajduje ZADNEGO kanalu. Dwa paski w menu. Pierwszy miernik sygnalu wskazuje max 91%, drugi sila sygnalu ZAWSZE wskazuje 0 %. Dekoder byl sprawdzany u znajomego i dziala jak nalezy. Nie wiem co jest przyczyna moze musze ustawic wlasny Tp tylko nie wiem co musze wpisac w polach "Czestotliwosc", "Symbol rate" i "Polaryzacja"

 

Powiedzcie mi co mam robic, bo juz naprawde nie mam zadnych pomyslow. Mieszkam w hiszpani w lloret de mar. Rozmawialem z czlowiek z serwisu polsatu cyfrowego i wiem, ze bez problemu mozna odbierac CP w hiszpanii.

 

 

Pozdrawiam.

GG 477467

Fiorek@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talerz ma tylko 38 cm? a działa ci na tej instalacji inny dowolny tuner cyfrowy? w Polsce sprzedają talerze minimum 60 cm...

 

Transpondery Cyfrowego Polsatu:

12188 V SR 27500 FEC 3/4

12284 H SR 27500 FEC 3/4

11158 V SR 27500 FEC 3/4

 

szczegóły: http://lyngsat.com/packages/polsat.html

 

a może przyda się instrukcja obsługi do dekodera?

tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/index.php?i ... 7&s_id=kat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś na tej antenie podpinać inny tuner? Przypuszczam, że cały problem leży w niedokładnym ustawieniu samej anteny, bo w praktyce odbiór CP w Hiszpanii jest jak najbardziej możliwy. Pozostaje się wdrapać na dach i próbować kręcić, lub wezwać jakiś hiszpański serwis (tylko trzeba im zaznaczyć, że na Hot Bird-a, bo oni zwykle ustawiają albo Hispasata, albo Astrę z logicznych przyczyn ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...