Skocz do zawartości

Mam dekoder DVB-T2 ale odbieram tylko MUX-3


szablixtoraper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry bądź dobry wieczór,

Dzisiaj zakupiłem dekoder DVB-T2 z dofinansowania ale dekoder, tak jak wcześniej sam telewizor, odbiera tylko MUX-3 i ten MUX z WP i METRO - łącznie 12 kanałów.

Nie wiem czy to nie jest wina tego że osiedlowa kablówka mi powiedziała że oni nie wspierają DVB-T2 tylko stary standard DVB-T, nie mam pojęcia, bo czytałem że antena nie ma znaczenia, jeśli kabel mam do takiej podpięty to powinno śmigać. Nie wiem jak to działa w przypadku dostawcy kablowego. I moje pytanie, co mogę zrobić żeby te kanały odbierać i żebym nie musiał kupywac swojej anteny? Jeśli będę musiał to kupię ale no może jakieś wyjście jest i ja coś źle robię.

Na koniec dodam że najbliższy nadajnik mam 12 km od mojego bloku - Łódź Dąbrowa. Mieszkam na Teofilowie, ulica Rojna.

Edytowane przez szablixtoraper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, szablixtoraper napisał:

osiedlowa kablówka mi powiedziała że oni nie wspierają DVB-T2 tylko stary standard DVB-T

Chyba w rozdzielni powinni dodać resztę kanałów. Ich rozdzielnia może nie obsługiwać DVB-T2. Poszedłbym najpierw do SM (jak to jest w czynszu) i powiedział o sytuacji, albo jakieś pismo.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, kisiel95 said:

Poszedłbym najpierw do SM (jak to jest w czynszu) i powiedział o sytuacji, albo jakieś pismo.

Znaczy ja byłem w STTB (Stowarzyszenie Telewizja Teofilów B ) na moim osiedlu, oni są głównym dostawcą kablówki do mojego bloku, a ze spółdzielnia oraz STTB nic nie mogę zrobić jakby bo mieszkanie nie moje, wynajmuję pokój w mieszkaniu wielopokojowym i to właściciel powinien się tym zająć ale zbytnio chętny nie jest

Edytowane przez szablixtoraper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tu jest tak, że STTB nie musi tego dodać na pierwszy rzut oka.

 

Ale ze spółdzielnią mogą mieć coś podpisane (jeżeli to jest tak, że właściciel płaci w czynszu) w sprawie AZART, kwestia tego, jak to jest sporządzone. Stąd moja propozycja o pójściu bezpośrednio do SM, jak nie będą chcieli zrobić. Właściciel powinien się tym zająć, jak mu płacisz za media.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...