Skocz do zawartości

"przy"PAROWANIE nowego odbiornika do karty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was :)

 

Szukałem, patrzyłem nie znalazłem, więc zakładam ten temat. Czy jest jakaś możliwość - kto to potrafi - by zakupiony poza kablówką Vectra dekoder cyfrowy działał z legalną, oryginalną ich kartą? Pan z Vectry uprzejmie poinformował że nie mają i mieć długo nie będą cyfrowych dekoderów z dyskami twardymi a z kolei nie można sobie podłączyć jakiegokolwiek dekodera/recordera DVB-C ponieważ dekodery i karty sa parowane i moja karta pomimo że "technologicznie" obsługiwana nie będzie działać z takim dekoderem :(

 

Czy ktoś wie/potrafi odczytac/zgrać z oryginalnego DIGIT MF4-K TechniSat informacje o "parze" i nagrać to na zakupiony poza Vectrą dekoder? Płace za telewizje a nie moja wina ze nie mają dekoderów z HDD :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej opcji - jeśli karty są faktycznie parowane (tego nie wiem, ale Conax taką możliwość ma), to z innym sprzętem tego nie sparujesz.

 

OK, a jak to wygląda w Canal + czy tam można takie myki robić czy też tylko jedynie z ich pudełek można korzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja bym chciał obejrzeć tv cyfrową z vectry na moim tv po włożeniu karty do gniazda w które jest wyposażony telewizor. Czy można taką kartę jakoś odblokować PRZECIEŻ MAMY XXI wiek!!!! Jest jakiś geniusz który to robi??? Czy ktoś wie coś na temat modułów z vectry??? Czy planują je wprowadzić czy mają to gdzieś. JAK TO WSZYSTKO OBEJŚĆ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego obejść w żaden sposób. Podpisujesz umowę z Cyfrową Vectrą, dostajesz ich tuner wraz z kartą kodową i koniec. Płacisz abonament i oglądasz kanały na otrzymanym od operatora sprzęcie. Być może w przyszłości operatorzy będa poszukiwać innych dogodnych rozwiązań, na razie póki co na to się nie zanosi. Może coś się ruszy, gdy w Polsce będą przeważać cyfrowe sieci nad analogowymi. Na razie ciągle jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...