Skocz do zawartości

Czy n pokazuje Ligę Mistrzów w Full HD - jakieś opinie?


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z forum o tematyce hd , ktore strasznie zyje n-ka - userzy pisza, ktorzy maja n , ze we wtorek nsport nadal mecz ligi mistrzow w sd i 4:3 oraz podobno mono- natmiast wczoraj mecz chealsi-barca byl w pelnym hd z dzwiekiem dd 5.1 oraz 16:9 . sa takze screeny tv sd z tvp2 oraz hd nsport- roznice widac i to bardzo. pozdrawiam

ps: czekamy na wpisy posiadaczy platformy n- wrazenia od zdrodla sa zawsze lepsze niz te przeczytane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj pierwszy raz jako user, do tej pory byłem dość częstym gościem.

Wczoraj obejrzałem mecz w ence i mogę powiedzieć, że jakość obrazu bardzo, bardzo dobra, wreszcie jest to HDTV, mam jeszce trochę problemów z dżwiekiem, ale to chyba wina braku podłaczenia do ampli, jeśli chodzi o moje tv to jest Pioneer PDP506 XDE. połączenia po HDMI, zestaw antenowo-kablowy CYFRY ale duża czasza anteny

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też potwierdza znakomita jakość obrazu i dżwięku lepiej nawet niż Discovery HD

Obraz niesamowicie wyrazisty jakby trójwymiarowy.

Dźwięk przestrzenny jakbyśmy byli na stadionie.

Niesamowite widowisko.

Nie jest to jednak Full HD bo telewizja N ( zresztą chyba wszystkie TV sat HD w Europie ) nadaje w rozdzielczości 1080 i , a Full HD to 1080 p progresywna a to duża różnica.

1080 i to mniejwięcej odpowiada 720 p ale to i tak znakomita jakość .

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chciłabym zobaczyc pełna produkacje ITI zrobiona w HD. Wolne sa rozgrywki PP, skoro mowia tak o nowej generacji, sygnał LM dostaja gotowy to mzoe sami by cos zrobili.

 

Myślę, że coś przygotują i może nawet już nad tym pracują? Tajemnica poliszynela. Potrzeba na to, tylko czasu. Zbyt młoda, to jest platforma (jak panienka), żeby już natychmiast. :D:D:lol:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chciłabym zobaczyc pełna produkacje ITI zrobiona w HD. Wolne sa rozgrywki PP, skoro mowia tak o nowej generacji, sygnał LM dostaja gotowy to mzoe sami by cos zrobili.

Ale po co komu takie inwestycje?Juz Cyfra przeplacila za polska lige.Tylko po co?Jak byla dnem,to i jest,moze nawet wiekszym(mowa o poziomie,a nie infrastrukturze).Abonenci przez te lige musza placic wieksze abo,a nie kazdego ona interesuje.Niektorych w ogole sport nie interesuje(penie mniejszosc ich abonentow,ale sa i tacy),a placic przez to musza drozej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal ale to jest wlasnie polityka calej grupy c+ - miec swoja lige narodowa na wylacznosc. poza tym kanal premium musi miec swoja cene- na cyfrze + canal+ kosztuje dodatkowo 29 zl, w wiekszosci kablowek 39 zl - poza tym najlepsze ligi tez kosztuja - nba. nic za darmo niema:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze,ze maja jej nie dawac.Stwierdzilem,ze nie kazdy musi tak przeplacac...Produkt moze dla wielu ciekawy,ale na pewno nie warty nawet polowy tej ceny zakupu.Tenze pakiet premium nie opiera sie tylko na sporcie,dla wielu(nie dla mnie) niestety nie jest odzielony od filmow.Tak wiec dla nich cena jest zbytecznie zawyzona.Na temat ankiet nie bede sie zbytnio rozwijal,ale po:

1 Kto bierze w nich udzial?Nikogo nie znam,a znam troche ich bylych i obecnych abonentow

2 Skad wiadomo,ze to tylko abonenci,a nie tez zwykli ogladacze tv,co nawet Cyfry na oczy nie widzieli?

3 Mam nadzieje,ze nie chodzi o ankiety robione przez Cyfre(sama),wiadomo jak manipuluje sie takimi wynikami,a nawet czesto samemu sie wstawia dane!(to akurat nie tylko Cyfry dotyczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno,smiej sie,ale ja uwazam ze sam multiplex biora ludzie majacy i mniej kasy,ale i mniej czasu.Tam poza sportem sa tez filmy,w sumie na wyzszym poziomie niz te w maxpacku.Owszem jest mniej,niz w tamtym pakiecie.Reasumujac,zeby wszystkim dogodzic tzn mnie,wspomnianym przeze mnie i Wam broniacych Cyfry nalezaloby z tych 2 pakietow premium stworzyc 3 pakiety w cenie po 20 zl,co w sumie podniosloby cene o 2 zl(Cyfra bylaby szczesliwa),ale daloby to pelny wybor oferty premium.Bylyby dwa pakiety filmowe i sportowy.Dopiero wtedy kazdy mialby wplyw na to co chce ogladac rzeczywiscie.Zreszta,glowna mysla byl sens tworzenia wlasnych transmisji w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...