Skocz do zawartości

Echostar DSB 707 fta


dandi900107
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje polskiej instrukcje do tego modelu.Jeżeli ktoś posiada to prosiłbym o wrzucenie :D Druga sprawa to po aktualizacji tunera przez satelite pojawiły mi się okolo 900 kanałów radiowych o tej samej nazwie ( nazwa : "yyyyyyyyyyy") i pisze , że nazwa satelity to Goritz32 ! Nie wiem o co chodzi , na dodatek nie mogę usunąc tych kanałów , ani przesunąć.Proszę o pomoc pozdrawiam.

 

o to tuner :

dsb-707.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojego tunera nie ma żadnych aktualizacji oprogramowania drogą OTA. Tuner jest wyposażony w złącze RS232, więc musisz go podłączyć z komputerem w celu upgrade oprogramowania. Wszystko znajdziesz na stronie producenta w dziale Support.

 

Instrukcje obsługi są tutaj Niestety brak polskiej wersji...

Softy znajdziesz tutaj.

Program ładujący EchoNAV Loader znajdziesz tutaj.

 

Jeżeli pojawiły Ci się takie cyrki w postaci kanałów "yyyyyyyyyyy" to naprawisz to przywracając ustawienia fabryczne. Powinno pomóc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się mylisz .W instrukcji pisze , że można z OTA zaktualizować , a poza tym w tunerz pokazuje mi , że mam najnowszą wersję oprogramowania.

 

db02f4dff43e9165med.jpg

 

Jeżeli ktoś ma instrukcję to proszę wrzucić ;D

 

Myślałem na przywróceniem do fabrycznych ale czy to nie usunie wszystkich kanałów ?? Nie chce od nowa ustawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się mylisz .W instrukcji pisze , że można z OTA zaktualizować ,
Instrukcja swoją drogą, a w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. O ile rzeczywiście udało się zaktualizować do najnowszej wersji przez satelitę, to robię tutaj takie oczy ( :shock: ). Prawda jest taka, że Echostar na swojej witrynie domowej od co najmniej dwóch lat nie aktualizował softów dla swoich tunerów, a aktualizacje drogą OTA w ogóle nie działają. Po uruchomieniu tej opcji, tuner dziwnie się zachowuje, niby pojawia się czarny ekran (tak jak jest napisane w instrukcji), a później z tych aktualizacji wychodzą niezłe jaja, przykładowo tuner się zawiesi, albo dopisze do listy kanałów kilkaset nowych dziwnie oznaczonych pozycji, czyli tak jak w Twoim przypadku. Bez przywrócenia ustawień fabrycznych nic z tym nie zrobisz. Owszem, można ręcznie to usuwać, ale lista tylko gorzej się popsuje. Taki jest urok Echostar'ów, ale da się z tym żyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...