Skocz do zawartości
  • 0

Tuner 2x CI do Polsat Box i Canal+


darkranger1
 Udostępnij

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj. Ja niedawno zakupiłem tuner AX 4K BOX HD61. Choć nieco sceptycznie podchodziłem do tunera na Linux e2 jako zwykły laik,to jestem bardzo zadowolony. Możliwości i kombinacji w tym tunerze jest multum. Jeśli szukasz tunera nie drogiego a dobrego dla zwykłego użytkownika jak na dzisiejsze standardy, to ten wydaje się dobrym wyborem. Bliźniaczy model to AB Pulse 4k.Ale już jest od około 50 do 100zl droższy. Moim zdaniem nie warto doplacac, ponieważ masz to samo.Mozesz zakupić z czujnikiem IR, albo osobno, albo w zestawie tak jak ja. To znaczy że tuner masz schowany w np szafce a wystaje malutki czujnik gdzieś koło tv i sterujemy normalnie pilotem. Polecam. Tu masz link

https://satkurier.pl/news/191699/ax-4k-box-hd61-test-odbiornika.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Vu+ Ultimo 4K - soft VTi - soft OpenPli - soft OpenATV w tej kolejności.

Na każdym działa bez większych problemów - odpowiednia konfiguracja i działa co ma działać.

Moduł CI+ ECP z C+ póki nie ma załączonego ECP jest ok.

Tak samo działa mi moduł CI+ z HD Austria.

Testowałem także moduły Polsat - BiS TV - DigitAlb - Tricolo TV - NTV+ i parę innych także.

 

2991c1123c770ce7.jpg

 

66bf67c4107f1e1a.jpg

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na razie to całe ECP jest testowane juz od jakichś ponad trzech lat , w tej chwili na całkowicie niszowym kanale Strefa Abonenta.  Moim zdaniem gdyby chcieli to na poważnie stosować juz dawno by to zrobili. I trochę bawią mnie wypowiedzi niektórych , także na tym forum ,że jak już się na to zdecydują to zgaśnie wszystko 😄.   Jeśli już to będą to wybrane programy  na Canal+ 4K.  Jeśli chodzi o sam tak zwany ,,czarny'' moduł ,to z punktu widzenia operatora najważniejsze jest to , że -jak na razie-  nie ma na niego ,,fachowca'' który złamał by jego zabezpieczenia.   ECP to póki co temat poboczny.  A jeśli karty z tych modułów zaczeły by świecic w OScamie  to temat ECP już w ogóle byłby nieistotny.

Edytowane przez kedar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...