Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konsultant powiedział Philips HD Zapper. Ponieważ nie słyszałem o takim cudzie więc dopytywałem kilka razy co to za zwierzę. Powiedział, że ma tak napisane w systemie i może mi go zaproponować na wynajem ze 100 proc rabatem. Po rozmowie zadzwoniłem jednak jeszcze do techniki. Konsultant od techniki był chyba stażystą i poszedł pytać kierownika. Usłyszałem więc, że to ma byc właśnie ten słynny 6201 z możliwością nagrywania i są zamiary aby wprowadzić nowy soft. Powiedział, że o tym fakcie zostanie wkrótce zmodyfikowana informacja na stronie Cyfry. Zapper - to ogólnie możliwość zewnętrznego nagrywania w tunerach - może jednak coś Cyfra z tym kombinuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1. Jeśli mam "na stanie" jeden dekoder SD (na gwarancji) i drugi HD (do multiroomu, na gwarancji), to czy mogę dokupić tego Philipsa za 249 zł?

2. Jeśli mam jeden dekoder HD (na gwarancji), a do multiroomu dekoder SD (na gwarancji), to czy mogę dokupić Philipsa i ewentualnie za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Miałem nie pytać, ale przy sobocie zżera mnie z nudów ciekawość, więc jednak wrzucę tą kwestię.

 

Powiedzcie mi Drodzy moi, co komu z Was przychodzi z posiadania na własność dekodera dedykowanego?

To nie lepiej byłoby starać się o dzierżawę za jak najmniejsza kwotę, albo i za 0 złotych?

 

Dekodery typu Philips, Pace, Sagemcom, to jak wiadomo przecież sprzęt, który obsługuje jedynie ofertę konkretnej medialnej firmy i jedynie w zestawieniu z aktywną kartą tegoż operatora mają fizycznie jakąś wartość, po co więc kupować coś, co w sumie jest warte więcej jako sprzęt dzierżawiony, choćby przez wzgląd na nieograniczone możliwości wymiany źle działającego sprzętu?

 

Jeśli ktoś by mógł odpowiedzieć, to chętnie wysłucham wyłuszczonych racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu masz racje. Po [beep]e mi ich dekoder na własność? Jak mam go w bezpłatną dzierżawe to nie mam ograniczeń np. z 2 letnią gwarancją.

Tez kiedys brałem dekodery na własnosć i dziś mam Philipsa 6010, 2 dsr 3201 i smiesznego Stronga. Wszystkie leża w piwnicy bo obecnie korzystam z Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie można kilku dzierżawić tylko jeden. Dzierżawiąc Pace PVR nie ma szans na drugą dzierżawę. A ten dekoder ceny 149 zł (nawet więcej) z roczną gwarancją na pewno jest wart.

Wiem o czym mówię bo jednego już eksploatuję, chodzi jak burza, obraz żyleta, zastanawiam się nad drugim bo ponoć ma być pvr ready.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@andyg, nie będę zatem polemizować z tak celną argumentacją, ale pozwolę sobie zauważyć, że z mojego punktu widzenia o wiele lepszym rozwiązaniem jest dorzucenie paru złociszy i kupienie czegoś taniego na procku STB ALi M3606, który ma o niebo większe możliwości i obsługuje sprzętowo standard CI+.

 

Zwyczajnie szkoda pieniędzy na uwalnianie C+ od zasobów sprzętowych, z którymi sama nie wie co począć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyg, nie będę zatem polemizować z tak celną argumentacją, ale pozwolę sobie zauważyć, że z mojego punktu widzenia o wiele lepszym rozwiązaniem jest dorzucenie paru złociszy i kupienie czegoś taniego na procku STB ALi M3606, który ma o niebo większe możliwości i obsługuje sprzętowo standard CI+.

 

Zwyczajnie szkoda pieniędzy na uwalnianie C+ od zasobów sprzętowych, z którymi sama nie wie co począć. :)

Jednemu szkoda pieniędzy na jedno, drugiemu na drugie...

Co mi z CI+, ten tuner jest od Cyfry i będą go wspierać, nawet mogą via sat zmienić soft na Nagrę jak będzie trzeba. I sparować z kartą też mogą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie pisał że można go kupić przy przedłużaniu, ale bezpłatnie wynająć na pewno przy przedłużaniu oraz kupić do MR za 149.

Oraz można kupić pogwarancyjnie (jeśli komuś się skończyła gwarancja na ten model), ale cena już 249.

Przeciez na sprzet najmowny, dzierżawiony nie ma gwarancji. W przypadku uszkodzenia nastepuje jego wymiana na inny taki sam przez cały okres trwania najmu nawet przez 5 lub wiecej lat.

Gwarancja natomiast jest na sprzęt własnosciowy, juz zakupiony.

Jak mozesz wyjasnij bardziej szczegółowo w jaki sposób mozna ten dekoder kupić od operatora, nawet za wspomniana cene 249 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...