Skocz do zawartości

BOX+ (Philips DSR 6201/91)


dmn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W aktualnym oprogramowniu do dekodera Philips dsr 2601 jest taki zapis,ale nie podświetlony i nie można dokonać tej zmiany.W poprzednim oprogramowniu rzeczywiście odbywało się to automatycznie.Próbowałem zmienić na inny,ale nic nie dało...tylko hot bird działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po updacie mam identyczny stan dekodera jak kolega zabolek. Tylko zegar- po restarcie ponownie tylko zegar. Była rada kolegi lecho ale trudno wejść w opcje wyszukiwania kanałów w sytuacji jak dekoder nie startuje. Może jakaś rada ?

Rada jest taka: wyłącz na czuwanie i wtyczka z sieci. U mnie to pomogło, po właczeniu już pokazuje się nr kanału, nie trzeba wgrywać nowej listy.

Komponent działa identycznie jak poprzednio. @fiatbrava - musisz robić coś nie tak - sprawdź czy masz sygnał wizyjny na PAL a nie RGB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do nowych umów nie ma w sprzedaży tych dekoderów, pomimo posiada ich przez punkty sprzedaży na stanie. Podczas przedłużania nie ma ich również w ofercie i nie mam pojęcia skąd masz tą cenę. Zakup tego dekodera jest możliwa tylko w jeden sposób - sprzedaż pogwarancyjna do umowy dla abonenta, któremu skończyła się gwarancja na posiadany na własność dekoder, cena zakupu 248zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DAN-SAT Tą cenę to zapamiętałem z jakiejs rozmowy ze znajomym, nie rozumiem tylko ostatniego zadnia "sprzedaż pogwarancyjna do umowy dla abonenta, któremu skończyła się gwarancja na posiadany na własność dekoder, cena zakupu 248zł" - chodzi tutaj zapewne o dekoder, któremu skończyła sie gwarancja na posiadany w dzierżawie lub wynajmie dekoder.

Musze skonsultować sie z BOA poniewaz taki dekoder ma syn w darmowym uzytkowaniu od dn. 15-11-2009r (promocja z TV), umowa terminowa jest do 30-11-2011r. i czy można go po 15-11-2011r wykupic w ciągu tych 2 pozostałych tygodni, jezeli np. bedzie miał złozone wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu o dekoder który był wykupiony na własność i miał gwarancję na czas określony czyli 12 lub 24 miesiące i klient już nie może go wymienić bo minął okres gwarancji więc może sobie kupić kolejny za te 248 zł :D Dekodery na wynajem lub bezpłatne użytkowanie nie mają gwarancji (bo nie zostały sprzedane) tylko podlegają bezpłatnej wymianie na podstawie zawartej umowy, czyli jeśli pospuje Ci się taki dekoder to możesz go wymienić na nowy po dowolnym czasie od zawarcia umowy (np. po 3 latach, 10 latach) :jupi:

 

Tą cenę to zapamiętałem z jakiejs rozmowy ze znajomym, nie rozumiem tylko ostatniego zadnia "sprzedaż pogwarancyjna do umowy dla abonenta, któremu skończyła się gwarancja na posiadany na własność dekoder, cena zakupu 248zł" - chodzi tutaj zapewne o dekoder, któremu skończyła sie gwarancja na posiadany w dzierżawie lub wynajmie dekoder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ten jedyny sposób i to w punkcie, który taki dekoder posiada. Jego cena to 249zł. Ale nie możesz mieć dekodera w dzierżawie. Jeśli ktoś posiada dekoder w dzierżawie, to nie ma możliwości jego wykupu ale przez cały okres dzierżawy dekoder posiada gwarancję. Philipsy świetnie się sprzedawały. Obecnie wiele osób posiadające splitery kupują albo dekodery SD albo inne poza Cyfrą. Wprowadzenie SagemComów HD ma wpływ na mniejszą ich sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Tylko w ten jedyny sposób i to w punkcie, który taki dekoder posiada. Jego cena to 249zł. Ale nie możesz mieć dekodera w dzierżawie. Jeśli ktoś posiada dekoder w dzierżawie, to nie ma możliwości jego wykupu ale przez cały okres dzierżawy dekoder posiada gwarancję. Philipsy świetnie się sprzedawały. Obecnie wiele osób posiadające splitery kupują albo dekodery SD albo inne poza Cyfrą. Wprowadzenie SagemComów HD ma wpływ na mniejszą ich sprzedaż

Rozumiem, że nie można mieć Philipsa w dzierżawie, tak? Opcja, że Pace jest w dzierżawie, a stary Philips (kupiony na własność) w szafie, pozwala na zakup kolejnego 6201?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dotychczas tego philipsa,od kilku dni mam segemcoma,wg mnie jest on lepszy.Obraz,kwestia gustu.szybciej przełącza kanały,mniejszy,oprogramowanie podobne,chodzi o wiele szybciej,jest jeszcze to,że szybciej włączają mi się kanały HD.Dotychczas nie stwierdziłem żadnych usterek.Fakt,że philips ma już dobrych kilka lat,stąd te jego mankamenty,sagemcom włącza się też trochę szybciej.Tu na forum kilka osób narzekało no niego,ja nie mam tych problemów wskazywanych przez piszących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...