Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 3 miesiące przed końcem umowy z CP mam mini HD.Wysłałem wypowiedzenie jakieś 2-3 tygodnie temu i w czwartek zadzwonili z działu utrzymania klienta.Najpierw wspominali coś o umowach na 29 miesięcy, lecz gdy stanowczo odmówiłem, zaproponowali następujące warunki:

 

Udostępnienie dekodera CPT HD 3000 Cena dekodera â 49 zł;Brak opłaty miesięcznej z tytułu udostępnienia dekodera;Koszt przesyłki dekodera â 14,80 zł;Umowa Abonencka na Okres Podstawowy 15 m-cy;Brak możliwości rozszerzenia pakietów o dodatkowe usługi: HBO HD, Cinemax HD, HBO GO oraz ipla;Okres promocyjny:3 m-ce pakiet Familijny HD w cenie 14,90 zł. Możliwość dokonywania wielokrotnych zmian zakresu świadczonych Usług w trakcie trwania Umowy Abonenckiej polegających na zamianie Pakietu Familijnego HD na Rodzinny HD.

Familijny HD- 34,90 zł miesięcznie

Rodzinny HD- 19,90 zł miesięcznie

 

Gdy odmówiłem, twierdząc, że nowi mają lepsze warunki oferta brzmi następująco:

 

Udostępnienie dekodera CPT HD 6000 Cena dekodera â 1 zł;Brak opłaty miesięcznej z tytułu udostępnienia dekodera. Umowa Abonencka na Okres Podstawowy 15 m-cy;Brak możliwości rozszerzenia pakietów o dodatkowe usługi: HBO HD, Cinemax HD, HBO GO; Okres promocyjny: 3 m-ce Pakietu Familijnego HD gratis, Familijny HD w cenie 39,90 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam umowę na Familijny HD wraz z opcją Sport,która kończy się 2 kwietnia.Wypowiedzenie już dawno zarejestrowane i miałem już 1 telefon z ofertą:

-umowa na 15 miesięcy z czego 5 miesięcy gratis(to od pakietu Familijny Max wzwyż)

-multiroom za 5zł(oczywiście opcja 5 miesięcy gratis również obowiązuje)

-drugi dekoder z opłatą aktywacyjną-chyba 29zł bądź 49zł

 

Czy to już całkowity max który można otrzymać przy przedłużaniu?Gdzieś wyczytałem,że gratis 5 miesięcy można otrzymać przy umowie na 12mies,tylko nie wiem na ile to prawda.

 

P.s.Za ile można wytargować pakiet rodzinny przy przedłużeniu umowy-dadzą jakiś gratis skoro nowi z rachunkiem od Cyfry bądź eNki mają rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@termometr, jak będzieszdobrze negocjował to dotaniesz familijny max hd + sport hd + film hd z umową na 12 m-cy, w tym 5 m-cy gratis, a później 69,90 zł. + 5 zł. cznyszu.

 

@Ultorr z Centrum, są umowy na 12 m-cy, ale tu już twardo trzeba negocjować. Rodzinny HD za 19,90 zł. można dostać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam....właśnie dzwoniłem na infolinie (umowa do 2 marca ,wypowiedzenie wysłane już w listopadzie). Zainteresowany byłem Premium 15miesiecy (89.90 zł) w tym 5 m. gratis.Miła pani upierała się przy umowie na 29 miesięcy a po mojej odmowie zaproponowała rewelacyjna według niej umowę na 15m. cena normalnie 89.90 w tym cztery miesiące po 59.90.Po mojej odpowiedzi że nowi mają lepszą nastała cisza i dziwne tłumaczenia że mogę najwyżej wyłączyć po okresie promocyjnym pakiet sport.

Podsumowując czekam na nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam....właśnie dzwoniłem na infolinie (umowa do 2 marca ,wypowiedzenie wysłane już w listopadzie). Zainteresowany byłem Premium 15miesiecy (89.90 zł) w tym 5 m. gratis.Miła pani upierała się przy umowie na 29 miesięcy a po mojej odmowie zaproponowała rewelacyjna według niej umowę na 15m. cena normalnie 89.90 w tym cztery miesiące po 59.90.Po mojej odpowiedzi że nowi mają lepszą nastała cisza i dziwne tłumaczenia że mogę najwyżej wyłączyć po okresie promocyjnym pakiet sport.

Podsumowując czekam na nc+

Na zwykłej infolinii zwykłe oferty, bez szału. Trzeba dzwonić do działu utrzymania abonenta (222127128 )- tam od razu przydzielą opiekuna i zaproponują 15 miesięcy w tym 5 gratis.Poprosić o 12 bo takie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....właśnie jestem po rozmowie z działem utrzymania klienta.Byłem zainteresowany umową na 12-15 miesiące pakiet PREMIUM.Muszę przyznać że troszkę musiałem przedstawić argumentów nawet ten że nowi mają trzy miesiące gratis( łatwo nie było).W pewnym momencie konsultant poprosił żebym poczekał przy telefonie a on postara się coś załatwić.Stanęło na 15 miesięcy w tym 5 gratis (PREMIUM).Przystałem na tą propozycję bo mam przeczucie że nc+ raczej nie będzie tanią platformą a ja poczekam te 15 miesięcy jak się wyklaruje sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie kończy się 5-miesięczny darmowy okres promocyjny na Familijny HD (umowa na 15 miesiecy) i zgłosiłem chęć przejścia na Familijny max HD. Dostałem propozycję migracji na kolejne 15 miesięcy i w tym 2 miesiące za 39,90 i dalej 39,90. Zgodziłem się ze względu na BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak zapytam.

Czy te dodatkowe opcje SportHD i FilmHD (gdy się na nie decydujemy podczas przedłużania) to później są obowiązkowe czy można z nich zrezygnować.

Z pewnością widzicie co kombinuję.

Wziąć pakiet FamilijnyHD Max razem z SportHD i FilmHD na 15 msc, 5 miesięcy gratis, a po tych 5 miechach zrezygnować sobie ze SportHD i FilmHD.

Da się tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...