Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pakiet L + OnTheGo + 1x multiroom + FilmBox (z Cinemax za 0-zł na 24m). Płacę 80zł. Jest to umowa na 24m kończy się w czerwcu.

 

Jak teraz wyglądało by przedłużenie tego?

 

Męczy mnie Netia że dołoży TV do światłowodowych 1GB/s internetu i się zastanawiam.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Irokez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy zostało mi jeszcze kilka miesięcy a już dzwonią i sms'ją o przedłużenie oferty.

Obecnie mam pakiet L + multiroom ale raczej myślę o zmianie pakietu na M + 2x multiroom,

czy będę musiał rozwiązać umowę i wziąć nową na w/w pakiet? ale wtedy chyba dojdzie

aktywacja dekoderów :( no i nie dostanę dekodera z dyskiem :( 

Czy będę mógł to zrobić zachowując obecny EvoBox PVR i dodać dodatkowy MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IrokezAby dostać 6 mies.za 0 zł musisz cos dobrać za 10 zł, aby ta kwota była wyższa od obecnej.

 

@RefixPo prostu przedłużasz obecną umowę (na 3 mies. przed jej zakończeniem) i bierzesz M+2 Mr za 60 zł w umowie z 3 mies.za 0 zł. Do wymiany dekodera nikt cię nie zmusi, dodadzą Lite do mr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stan69 napisał(a):

 

@RefixPo prostu przedłużasz obecną umowę (na 3 mies. przed jej zakończeniem) i bierzesz M+2 Mr za 60 zł w umowie z 3 mies.za 0 zł. Do wymiany dekodera nikt cię nie zmusi, dodadzą Lite do mr.

OK, wszystko zrozumiałe, pytanie jeszcze czy przedłużając umowę mamy tą samą możliwość

co przy zawieraniu zupełnie nowej (na odległość) tzn. odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy zostało mi 4 m-ce, obecnie mam umowę 12 x 50zł +12x105zł za:

pakiet L - 60zł + PSP -10zł + Esa - 10zł + 3xMR (5zł-10zł-10zł)

Jak to teraz będzie wyglądało najkorzystniej przy przedłużeniu?

Edytowane przez anabst
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam :

Pakiet podstawowy: Pakiet M

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO Max

Pakiet dodatkowy: Pakiet Dzieci

Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium

 

1 miesiąc do końca umowy, wypowiedzenie wysłane 10.03.

Wczoraj telefon z DUK : 6 miesięcy gratis, potem 110 zł za miesiąc bądz 3 miesiące gratis i opłata 105 zł za miesiąc.

 

Czy jestem wstanie coś jeszcze więcej wyciągnąć ? Może jeszcze wymiana dekoderów na dekodery 4 K ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stan69 napisał(a):

Kwotowo za to co masz to tak jak zaproponowali. Dekodery, jak sobie życzysz, tylko aktywacja od sztuki chyba 49 zł.

Nie chcę naciągać, ale pomyśl - L 70 zł + Eleven 10 + PSP 10 + HBO 20 + MR 5 = 115 zł. Dzieci już będą, a D+ za darmo. Umowa z 6 mies. bez opłat.

 

D+ za darmo na 12 miesięcy czy na 24 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet L + PSP + Eleven + Filmbox + Cinemax (gratis przez 24 m-ce).

W icok 7 m-cy do konca umowy. Wypowiedzenie wyslane.

Dzisiaj mialem telefon z DUK, gdzie taki zestaw proponuja za 110 zl, 6 m-cy gratis i D+ za darmo przez caly okres umowy.

Wiem ze mozna to dostac za 100 zl ale ponoc jeszcze za wczesnie i ze nie mam takiej oferty odblokowanej.

Za 100 zl proponuja mi powyzsze ale zamiast Filmboxow to Canal+ 3 i 4. Co moge jeszcze ugrac?

Edytowane przez matti100111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy możliwe jest przedłużenie umowy gdy pozostało jeszcze 9 miesięcy obecnej. W dniu dzisiejszym dostałem smsa żeby przedłużyć umowę. Czy ktoś z obecnych tu na forum wie czy to jest możliwe? Z tego co wiem to przedłużenie jest możliwe conajmniej 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiadomo niektórzy abonenci dostają smsy z opcja przedłużenia umowy mimo ze jest więcej niż 6 miesięcy. Zadzwoniłem dzisiaj aby się dowiedzieć co to za oferta i okazało się że to samo za 10 zł drożej. I umowa na dwa lata ponieważ pod koniec roku kończy się umowa i ma być jeszcze drożej wiec Polsat chce zaproponować ze cena przez dwa lata się nie zmieni, ponieważ inflacja szaleje ale dycha drożej za to samo co mam obecnie. Gdy powiedziałem konsultantowi ze w Listopadzie na święta będą i tak oferty on odparł ze nie będzie i na Wielkanoc tez nie ma się cudów spodziewać. Poczekamy jeszcze ze dwa tygodnie i zobaczymy czy miał racje bo mi się wydaje ze to szukanie jelenia. A ja poczekam jeszcze dwa miesiące i złoże wypowiedzenie ciekawe czy wtedy tez będzie to samo za dychę drożej. Jeszcze sami będą błagać tylko proszę nie odchodź xd. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćbyś już teraz miał koniec umowy, to otrzymasz taką samą ofertę. Od nowego roku pakiety główne podrożały o te właśnie 10 zł i dlatego dają 6 mies. za 0 zł. Taniej nie będzie, mogą zabrać 3 mies. darmowego i wyjdzie drożej. Ceny pakietów już nie podniosą. Więc czekanie, że przed świętami będzie okazja, to błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet nie proponowali 6 miesięcy za zero więc w tym rzecz. Ja jestem zdania że jak nie będzie promocji to trudno co mi to i wszystkim. A poza tym nie muszę mieć Polsatu mam lokalnego dostawcę jak coś więc napewno przejdę do niego. I nie wierzę że jak złożę wypowiedzenie to nie będą dzwonić z ekstra okazją,

Edytowane przez strusy4
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...