Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do końca umowy pozostało jeszcze 10 miesięcy. Obecnie posiadam:
Pakiet L
Eleven Sport
Multiroom x2 (2x10 zł)
Razem 90 zł
Czy podczas przedłużania umowy cena za multiroom pozostanie bez zmian czy jest szansa na jej obniżenie jak była wcześniej do poziomu 5 zł za każdy dekoder dodatkowy? Wcześniej płaciłem właśnie za każdy dekoder multiroom właśnie 5 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

mam teraz Pakiet Familijny Max HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Polsat Sport Premium
Pakiet Film HD
Opcja ON THE GO
Katalog treści online
Pakiet Eleven Sports HD
Usługa Multiroom HD - 1

 

umowa do końca roku, wypowiedzenie napisałem , jestem zaineteresowany czymś podobnym lub zmianą na pakiet M + sport, koniecznie z multiroomem , na co mogę liczyc w propozycji polsatu?

 

dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

FamilijnyHD

OTG

Cinemax

Hbo

Dekoder HD7000

 

Do końca umowy 6 miesięcy, wypowiedzenie złożone w ICOK.

da się to wymienić na pakiet M.HBO,OTG, Cinemax i Disney+ oraz wymiana dekodera na 4K

I jakie byłyby płatności.

 

Z góry dziękuję za odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie L obok HBO mamy Eleveny i PSP za 110 zł. W nowych ofertach jest chyba teraz jakoś pakiet sportowy, który zawiera Eleveny PSP i Canal+ z Ekstraklasą. 

Pytanie 1. Czy jest możliwość włączenia C+ w ramach tego trójpakietu sportowego bez powiększenia kosztów ogólnego abonamentu?

Pytanie 2. Ile teraz wyjdzie nowa umowa gdybyśmy chcieli to co jest (HBO, Eleveny, PSP + C+ - jako jeden pakiet, lub dorzucić zwyczajnie ekstraklasę) i dodać jeszcze Filmboxy?

Pytanie ostatnie. Disney+ byłby w cenie abonamentu? Bo ten wyszedłby zapewne powyżej stówy, czy trzeba coś dorzucić dodatkowo każdego miesiąca jeśli by się chciało D+? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do końca umowy mam 2 m-ce.

obecnie mam :Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go za 95 zł, z tego co widzę w pakiecie L za 60 zł nie ma FILM HD i Cinemax HD( miałem je obecnie w cenie 50 zł w pakiecie familijnym) wiec wychodzi drożej za mniej ...

Moje pytanie co mogę zyskać w nowej umowie, zależy głównie mi na pełnym sporcie plus programy z pakietu L ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zwracam sie do was z pytaniem z racji, że jesteście już w Polsat Boxie i pewnie będziecie umieli mi odpowiedzieć.

Zastanawiam się nad najniższym pakietem, mianowocie S. Moje pytanie to czy wszystkie mecze 1 ligi są dostępne w ramach pakietu S ? Wiem, że 3 mecze w kolejce transmituje polsat sport/polsat sport extra i te kanały zawiera właśnie ten pakiet, a reszta meczów ponoć jest dostepna przez aplikacje na Polsat box go. Wiem też, że w ramach abonamentu dostaje się dostęp do Polsat Box go. Ale czy w ramach abonametu pakietu S otrzymuje się dostęp w aplikacji do wszystkich meczów 1 ligi czy jak to działa? Jakie tresci dostajemy w aplikacji w ramach tego abonamentu? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie mam:

 

Pakiet podstawowy: 
- Pakiet M (30.00 zł/mies.)

 

Pakiety i usługi dodatkowe:
- Pakiet Eleven Sports HD (10.00 zł/mies.)
- Usługa Multiroom HD (10.00 zł/mies.)
- Udostępnienie Dekodera Podstawowego (5.00 zł/mies.)
- Katalog treści online (0.00 zł/mies.)
- Opcja ON THE GO
- Pakiety Promocyjne Cinemax i Nick (0.00 zł miesięcznie przez 24 Okresy Rozliczeniowe)

 

Dekodery:

- Dekoder główny: PVR HD 7000
- Dekoder Multiroom:  HD 6000 

 

Pierwsze 12 miesięcy płaciłem 20.00 zł, obecnie 55.00 zł miesięcznie, do końca umowy zostało 5 miesięcy jutro wysyłam wypowiedzenie za pośrednictwem 

iPolsat Box (dawniej ICOK) Mam kilka pytań:

 

1. Zamierzam wymienić obecny dekoder na Polsat Box | 4K lite, jaki dekoder dostanę do usługi Usługa Multiroom HD i jak wygląda procedura wymiany, oraz jakie są koszty aktywacji po wypowiedzeniu obecnej umowy i kontakcie z DUK?

 

2. Dekoder Polsat Box | 4K lite musi być podpięty kablem LAN, czy może działać w ramach jednej sieci Wi-Fi podłączony za pośrednictwem routera, aby usługa Multiroom HD funkcjonowała prawidłowo?

 

3. Jaką ofertę mogę obecnie otrzymać, po złożeniu wypowiedzenia? Zamierzam wymienić dekodery na nowe i zamiast Pakiet Eleven Sports HD chcę HBO i HBO MAX, co dało by łączną opłatę 60,00 zł miesięcznie (bez czynszu za dekoder główny, po wymianie dekoderów na nowe)

 

4. Na jaki czas obecnie przyznawany jest pakiet MAX lub podwyższony z Pakietu M do Pakietu L promocyjnie podczas przedłużenie umowy i podniesieniu zobowiązania z 55 zł do 60 zł?

 

5. Nadal jest promocja pierwsze 12 miesięcy za 20 zł?

 

Wypowiedzenie wysłane.

 

Konkretne oferty jakie mogę ugrać można pisać na PW, tam podam numer karty, lub proszę odpowiedź w tym wątku.

 

Z góry dziękuję za udzielone informacje.

Edytowane przez deejay_18
Wypowiedzenie wysłane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna umowa będzie niebawem do przedłużenia (po 28 lipca).

Obecnie: Pakiet M+MR za 40 zł. Chciałbym przedłużyć na M+MR+HBO MAX + wymiana dekoderów na najtańsze z opcją bez przekładania karty. Jest dalej możliwe otrzymanie takiego pakietu za 12x20 zł+12x60 zł? Ile kosztowałaby wymiana dekoderów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..wypowiedzenie już w polsacie (zostało 6  miesięcy) 

Aktualnie Pakiet L    połączone z smartDom

plus
Pakiet Canal+ Sport3 i 4
Pakiet Eleven Sports HD 

razem 80zł

 

Jestem zainteresowany  Pakiet M Disney +

oraz Pakiet Canal+ Sport 3 i 4 

bez ELEVEN SPORT i Polsat Sport Premium

bez zmiany dekodera 

Konkretne oferty jakie mogę ugrać można pisać na PW, tam podam numer karty, lub proszę odpowiedź w tym wątku.

Z góry dziękuję za udzielone informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...