Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to za jaki inny pakiet miałbym te 25 zł miesięcznie płacić?

ni w kij ni w oko ta cena przecież, mini hd kosztuje 14,90, familijny 39,90.

Pomiędzy jest jeszcze Mini extra hd ale to tylko w promocji z dodatkowym dekoderem.

Pakietu dodatkowego za 10 zł vhyba nie ma, z resztą wyraźnie słyszałem HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie poradźcie na co mogą liczyć teściowie przy przedłużaniu umowy , teraz maja familijny płaca 37,90zł oraz dekoder Samsung HD H370G. Chcą zostać przy familijnym (teraz koszt 39,90zł), multiroom niepotrzebny , dekoder nie wiem już ma prawie trzy lata gwarancja się skończyła wiec chyba trzeba zmienić choć jakby były te Samsungi bardzo długo żywotne to nie konieczne(nowy nie musi być wypasiony ,najważniejsza sprawa żeby mieć swoją listę stworzyć ;) ).

Umowy teraz co czytam są zawierane na bardzo długi okres , jak zaczynali to podpisywali umowę na 18miesiecy i trzy miesiące dostali za 10 albo 19zł i dekoder.

Co można wytargować (wiecej kanałów czy jakieś zniżki) przy przedłużaniu umowy i czy oferta różni się miedzy infolinią CP a punktami ?

Proszę o jakieś propozycje i wskazówki i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - ja mam stary familijny + pakiet HD (płacę 59,90) z dekoderem Samsung (na własność) i za 3 miesiące kończy mi się umowa. Byłem w APS i dostałem propozycje przedłużenia na 15 miesięcy - premium przez 5 mies. gratis i 10 miesięcy 99,90 i druga familijny HD+ekstraHD+sportHD na 18 mies : 6 mies. 39,90 i później 79,90 z możliwością "zejścia" do 59,90. Dłuższe umowy niż 18 mies. mnie nie interesują. Sprzedawca doradzał by zatrzymać dekoder bo to najlepszy z polsatowych HD (z czym się raczej zgadzam). Na razie się zastanawiam ale chyba wybiorę opcję 15 mies. Podejrzewam że kolega może dostać podobną ofertę (też nie jestem zainteresowany multiroomem). Aha - Pan stwierdził że jak dekoder się uszkodzi to wymienią na inny w ramach umowy mimo że jestem jego właścicielem bo teraz coś się zmieniło w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@esp

 

2 opcje:

1) - dekoder za 1zl. chyba 7/5mieś po 39,90; a do oglądania pakiet za 79,90 z możliwością zmiany. (tylko 29m/36m)

2) z obecnym dekoderem to zależy od długości (15m/18m/29m/36m)

dekoder można w każdej chwili wymienić na inny jak jest umowa.(tylko żądaj Samsunga HD-bo są naprawdę dobrym sprzętem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung HD jest niedostępny, można go znaleźć w niektórych APSach ale jeśli w twoim najbliższym go nie ma to znaczy że go nie będzie. Od pewnego czasu CP objął swoich klientów gwarancją wymiany dekodera w przypadku awarii, spowodowanej nie z winy klienta za darmo na ten sam model. Nie ma znaczenia że dekoder jest stary. Jak padnie i tak go wymienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam familijny hd sport hd za 59.90 umowa do czerwca . Zaproponowali umowę na 18 miesięcy familijny hd exstra hd sport hd Cinemax hd HBO hd przez 6 miesięcy za 59.90 a potem przez rok familijny hd plus Cinemax hd HBO hd obowiązkowo za 69.90 opłaca się czy nie oczywiście mogę dokupywać pakiety jak chcę extr hd i sport hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś w ogóle dostał ostatnio jakąś sensowną propozycję przedłużeniową ?

Umowa się kończy kończy , wypowiedzenie wysłane i telefonik z Polsatu już był , ale oferta do bani.

Umowa na 36 miesięcy , Familijny HD + 8 miesięcy pakiety dodatkowe i wszystko to za 39,90

Dostaliście coś lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przedluzylem umowę z cp pakiet mini HD na 18 miesiecy. Dostałem rodzinny hd na 4 miesiące za 14,90 zł. Konsultant powiedział że jak zrobię 1 wpłate tzn 18x14,90 zl to dostane pakiet familijny. Kase wpłaciłem za cały okres rozliczeniowy tj 18 miesięcy. Familijnego brak.Na icok pokazuje że kasa wpłyneła. Naciągnął??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...