Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta przedłużona u Specjalisty Cyfrowego Polsatu. Stara do końca lutego była 15/3, wypowiedzenia nie składałem.

 

Pierwsza propozycja z ich strony :

1) Premium Max

- pierwsze 6miesięcy za 79.99zł

- pozostałe 23miesięce za 99zł

 

Po moim zdziwieniu i powołaniu się na forum znalazła się w magiczny sposób oferta nr 2

2) Premium Max

- 6miesięcy za 0zł

- 23miesiące za 99zł

 

Zgodziłem się,ale mam wrażenie , że to bez rewelacji :)

 

Edit. Teraz patrze,że dostałem gorszą ofertę niż ktoś z "ulicy" :)

 

Można to cofnąć?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez marwol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają dostarczyć Pocztą Polską.

 

Czyli 10dni od dostarczenia nowych warunków,a nie od telefonicznej zgody?

 

Jak kanały Eleven uruchomili to też mogę zrezygnować?

 

I ostatnie pytanie:

 

Dwa wypowiedzenia wtedy składam? Jedno za umowę telefoniczną,a drugą za umowę "standardową" ,żeby 24/6 uzyskać?

Edytowane przez marwol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiesz co dalej. I zapamiętaj raz na zawsze - wypowiedzenie umowy to podstawa. Przy długich umowach to 5 miesięcy mniej zobowiązania. Przy krótkich, pojawia się umowa 12/3.

Odstąpienie już powinno "uruchomić" krótsze umowy. Jeśli nadal nie będą skłonni do ich oferowania, to wypowiadasz umowę, do której wrócisz po odstąpieniu.

Negocjacje zacznij od lektury tego tematu na forum.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpowiedzcie proszę jakie są możliwości pozostawienia dekodera esi88 na multiroomie?

 

Obecnie jest to główny, jedyny dekoder, Polsat w smartdomie 2 z pakietem familijny max hd + sport HD + cinemax HD + film HD za 30 zł.

 

Umowa na czas nieokreślony, chciałbym wziąć jako główny evoboxa z zestawem, mógłby być pakiet premium max.

 

Co w takiej sytuacji można w duk załatwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Zostało mi 5 miesięcy do końca umowy z CP - zaczynają wydzwaniać ale nauczony doświadczeniem na razie ich ignoruję. Pytanie za 100 pkt - czy jest szansa na przedłużenie takiego zestawu jak poniżej w cenie jaką do tej pory płaciłem ? Czy ewentualnie proponujecie jakiś inny wariant ? CP trochę przytłacza ilościami kombinacji tych abo w porównaniu do nc+ w którym wcześniej byłem : 

 

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO
Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO
Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
Pakiet dodatkowy: Katalog treści online
Pakiet dodatkowy: Multiroom HD (3 dekodery) 
Evobox PVR
104,99 zł

 

 

Edytowane przez Borg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignorując ich, tracisz każdego miesiąca 105zl. Co najmniej jedno 105zl już straciłeś.

Złóż wypowiedzenie jeszcze dzisiaj i przedłuż w ofercie świątecznej 24/6 ten sam zestaw co masz obecnie, w tej samej cenie, anulując pozostałe pozostałe miesiące obecnej umowy. Po opłaceniu 12 rachunków znowu przedłużysz....

Drugą ofertą wartą rozważenia jest umowa 12/3, na tych samych zasadach jk wyżej. Z tą różnicą, że po trzech opłaconych rachunkach znowu przedłużysz umowę.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...