Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też mam 5 zł czynszu na Sagema i też mi go nie zdejmą ale już trudno jak dadzą 15 mies w Twojej konfiguracji to przedłużam a jak nie to wygaśnie i od nowa na dwa lata ze strony CP Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD 6 gratis i 59.99 potem. Trudno się mówi idzie Euro2016 więc musi zostać Polsat. Bo przecież odkodują tylko mecze polaków a reszta znając Polsat pewnie będzie na specjalistycznych kanałach w pakiecie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń w innej porze niż były dotychczasowe rozmowy- jest duża szansa że nie trafisz na tego samego "szczodrego" konsula,

jak będzie nieciekawie to powiedz że wiesz o czymś takim  co oni nazywają szukaniem oferty z "innego poziomu" (cokolwiek to znaczy) to u nich jest bo też się z tym spotkałem,także w APSie,może tam jakiś miodzik jest dla Ciebie ukryty ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gdzieś mi się obiło coś o poziomach negocjacji w DUK ale to w 2012 roku chyba na forum ktoś pisał, że mogą wyciągać stare oferty wbijać do systemu i proponować, zadzwonię w Wigilie to może będą milsi i dam znać jak poszło. fezuj - dzięki za podpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, ostatnio rozmawiałem jak z wściekłym psem to może 24 grudnia przemówią ludzkim głosem. Jak mistrz mnie straszył, że jak nie podpiszę nowej umowy to później jeszcze drożej będzie i nie będę miał TV i jak to tak może być hehe... 

Wesołych   :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem właśnie rozmowę z Panią która dzwoniła tym razem z DUK , przypomnę że wczoraj dzwoniła ; zwykła; Konsultantka. Propozycja podobna do wczorajszej 15/5 i skrócenie obecnej umowy o 3 m-ce , ale od 6 m-ca opłata za M.R wzrasta do 10 zł. Naciskałem na 12/5 jednak nie doszliśmy do porozumienia  :/ , a miła Pani zaproponowała że zadzwoni 23 grudnia ( 24-tego DUK nie pracuje) i jeszcze ponegocjujemy  :wink: . Dodam że mówiła o niedostępności umów na 12 m-cy wogóle , a ja swoje wypowiedzenie wysyłam dzisiaj poleconym i myślę że na 23 grudnia będę miał asa w negocjacji  :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lol: Przeczytałem twój przypadek i szczerze powiem jestem zaskoczony, że nie ma dla ciebie ofert na 12 i 15 miesięcy. Ja kilka dni temu dostałem (bez wypowiedzenia) ofertę na 15 miesięcy, ale że nie mogłem zejść z ceny za to co mam w podpisie z 69.90 ZŁ na 59.99 ZŁ, to na razie odmówiłem, wtedy dostałem od konsultantki bardzo ciekawą wskazówkę jak bez wypowiedzenia zejść z ceny: otóż cenę za abonament można obniżyć nie wcześniej, niż na miesiąc przed końcem umowy! W związku z tym umówiłem się na telefon od nich za kilka miesiecy (bodajże na początku kwietnia) :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak się to zakończy mają jeszcze 10 dni. Jak mam Polsat od czerwca 2006 to zazwyczaj przedłużałem na 2 lata z tym że ciągle zmieniałem dekoder z ferdka na samsunga z samsunga na sagema z dyskiem itp. ale do tych 24 miesięcy dodawali po 8 miesięcy gratis, teraz dają 6, dawniej to jeszcze Polsat nie miał umów na 15 miesięcy potem wprowadzili 12 i 15 ale wtedy moja umowa trwała teraz pierwszy raz próbuje zmniejszyć czas trwania umowy z dwóch lat na 15 miesięcy i opór stawiają ale myślę, że ostatecznie ulegną bo już jakieś doświadczenie jest i będę wiedział jak rozmawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey :)

Niedlugo konczy mi sie umowa, wyslalem wypowiedzenie online, ale dostalem zwrot, ze trzeba wyslac go osobicie lub w punkcie, ale juz chca propnowac jakas lepsza oferte.

 

Powiedzcie mi co moge uzyskac? Ostatnio dostalem umowe na 15m z czego 6 bylo bezplatnych, czy dam rade teraz uzyskac 12 miesiecy umowe?

 

Pakiet Rodzinny HD lub Familijny HD (nie wiem co je rozni).

 

Dodatkowo interesuje sie dodatkowym dekodrem multiroom, czy mozna dostac taka opcje gratis? Czy bede musial placic 15zl dodatkowo? Bo widze, ze niektorzy dostali za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni w wyższych pakietach dostają za free multiroom, przy Rodzinnym nie dostaniesz. Rodzinny i Familijny różni tam z 20 kanałów chyba, głównie AXNy, bajki, jakieś dokumentalne i naukowe typu Nat GEO, Nat GEO Wild tam z takich informacyjnych to chyba tylko TVN 24 nie ma w Rodzinnym.

Edytowane przez lol
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey :)

Niedlugo konczy mi sie umowa, wyslalem wypowiedzenie online, ale dostalem zwrot, ze trzeba wyslac go osobicie lub w punkcie, ale juz chca propnowac jakas lepsza oferte.

 

Powiedzcie mi co moge uzyskac? Ostatnio dostalem umowe na 15m z czego 6 bylo bezplatnych, czy dam rade teraz uzyskac 12 miesiecy umowe?

 

Pakiet Rodzinny HD lub Familijny HD (nie wiem co je rozni).

 

Dodatkowo interesuje sie dodatkowym dekodrem multiroom, czy mozna dostac taka opcje gratis? Czy bede musial placic 15zl dodatkowo? Bo widze, ze niektorzy dostali za free.

Cofnij się kilka stron wstecz i... :szukaj::facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem kilka stron wstecz, ale nie mogę znaleźć informacji nt darmowego multiroom, chodzi mi o to jak niektórym udało się załatwić za darmo na pakietach Familijny itp, bo piszą, że jak był darmowy to dalej po przedłużeniu tak zostanie.

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem kilka stron wstecz, ale nie mogę znaleźć informacji nt darmowego multiroom, chodzi mi o to jak niektórym udało się załatwić za darmo na pakietach Familijny itp, bo piszą, że jak był darmowy to dalej po przedłużeniu tak zostanie.

 

Z góry dzięki za pomoc

Dokładnie, i ja tak mam,ale analogicznie jak wtedy płaciłem 5 zł. za dekoder tak do dziś się tego ominąć nie da :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem jak to wygląda bez okresu wypowiedzenia w sensie natychmiast w salonie.

Dzwoniłem do DUK i przedłużyłem pakiet Familijny HD (multioferta z karta sim 30min) za 39,90 +5zl (dzierżawa :/) +50zl (aktywacja za dekoder PRV 7000) na umowę 12/3 (w tych 3 darmowych płaci się dzierżawę) z wymiana dekodera na PRV 7000 w pakiecie elastycznym (mogę dowolnie skakać na pakiet Max HD i z powrotem +/- 10zl). Byłbym bardzo zadowolony gdybym dostał dekoder Esi ale podobno ich nie maja dla "multioferty" :/

Czy ktoś wie jak wygląda sprawa wymiany dekodera ?? Gdyby były z nim problemy jakie można spotkać na forach to czy jest jakaś możliwość wymiany na esi bez przedłużania/zmiany umowy ??

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okres wypowiedzenia masz zawsze 1 miesięczny, nawet, jak pójdziesz do salonu i powiesz, że chcesz już zerwać umowę, to obowiązuje Cię zapis z regulaminu o 1 miesięcznym okresie. Czy da się zerwać umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia w takiej sytuacji - nie wiem, ale na pewno nie w normalnym trybie.

 

PVR7000 możesz wymienić na ESI-88 w trybie serwisowym, o ile na stanie w APS będą go mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...