Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam aktualnie umowe na czas nieokreslony.Relax mix +HBO,tuner Samsunga HD i za zadne skarby nie chce go zmieniac na inny.Jestem abonentem CP od paru ladnych lat.Podpisanie nowej umowy nie wchodzi na razie w gre,bo nie mieszkam w Polsce.

Co byscie proponowali?Czy jest sens dzwonic,postraszyc ze chce zakonczyc umowe?Czy moge cos zyskac w ten sposob?

Mial ktos jakies doswiadczenia w podobnym przypadku?Nie ukrywam ze zalezaloby mi np.na pakiecie HD,lub Cinemax gratis przez 3 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder na użyczenie - opłata jednorazowa 1zł. W przypadku awarii dekoder zastępczy z APSu ( jest bliziutko) i naprawa tego co będę miał ewentualnie wymiana na nowy.

 

To ciekawe bo ostatnio w przypadku awarii dekodera na użyczenia trzeba było czekać na kuriera z nowym egzemplarzem.

 

@adrian74 zadzwoń do iCOK i poproś o ofertę, jak dostaniesz konsultant zaoferuje Ci od razu podpisanie na czas określony i powie że może od razu wprowadzić zmiany w umowie czyli od razu włączy Ci nową umowę i pakiety gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakies info co np.mozna zyskac w moim przypadku?Musze ta umowe podpisac w APS czy jest inny sposob?Moze moga ja wyslac listem na adres moich rodzicow a oni podpisza za mnie?Sorry za takie dziecinne pytania ale mieszkam w Finlandii i raczej nie pofatyguje sie do Polski tylko po to zeby podpisac umowe z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się tak zrobić, aby ktoś za Ciebie podpisał umowę.

Ewentualnie porozumienie można załatwić w sposób taki, że zamawiasz na adres domowy.

Później rodzice wysyłają Tobie, ty podpisujesz i odsyłasz rodzicom.

Później rodzice wysyłają do CP, kuriera już w ten sposób nie załatwisz.

Pamiętaj, że musi być przez "punkt zborny" w Polsce, gdyż teoretycznie nielegalne jest korzystanie z ofert platform satelitarnych za granicą Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian74 dzwoń do APSu i pytaj o ofertę, oczywiście mogą Ci wysłać na adres rodziców jeśli ustawisz sobie taki adres korespondencyjny oczywiście musi przyjść na Ciebie, jak dojdzie do rodziców to niech zrobią skan i wyślą Ci pocztą elektroniczną, wydrukujesz podpiszesz i wyślesz, moim zdaniem nie będzie problemu jak wyślesz z finlandii, dla operatora liczy się nie to skąd przychodzą pieniądze ale że przychodzą,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwonił do mnie konsultant CP i abym nie uciekł zaproponował mi coś takiego:

Umowa na 24 miesiące,

Dekoder Echostar HDS-400E za złotówkę + koszt wysyłki 27,34 zł.

Pakiet Relax- miks za 72 zł :!: - (tyle to ja teraz płace z dzierżawą dekodera)

W prezencie - 5 mies. gratis

W prezencie -5 mies. HBO

W prezencie -3 mies. HD

HBO i HD bez zobowiązania dalszej współpracy

Już go miałem zj :censored: i wysłać na drzewo ale pozwoliłem mu się jeszcze zastanowić i zadzwonić jeszcze raz, zważywszy że aktualnie aktualizują ofertę więc może gościu nieco spuści z tonu lub w APSie znajdę lepszą ofertę.

 

A co Wy o tej wspaniałej ofercie myślicie :?::?:

 

No właśnie zakończyłem ( 31 min. ! ) rozmowę z miłą panią Anią i efekt podobny tyle że ten gościu jednak coś pokręcił bo jednak za pakiet Relax- miks będę płacił jak wszyscy 57.80 a nie jak ten mi wciskał że 72,-

po za tym jak wyżej więc postanowiłem "cyrograf" podpisać :smile:

Dziwię Ci się kolego.

Ja właśnie od 2 tygodni mam za 19zł HBO do pakietu komfortowego z kanałami HD i canal+( taka promocja dla klientów C+) . I to wszystko za 65zł.Oczywiście dekoder PVR hd graris. I umowa na 13 miesięcy. Ale widzę ,ze lubisz przepłacać. :brawo:

 

Kolego mylisz się co do tego przepłacania- ja płacę za zawartość programową a nie za prestiż - w CP mam to co mnie interesuje przede wszystkim sport który mnie i moją rodzinę pasjonuje ( siatka, F1,p. ręczna itd.) reszta kanałów to prawie kalka we wszystkich platformach ale tych sportów gdzie indziej praktycznie nie uświadczysz.

Żal mi tylko że dekoder będzie bez dysku a co do HBO to maniakiem filmowym nie jestem choć dobry film lubię lecz i tego na HBO coraz mniej( miałem to przez trzy miechy jak CP to dołączył i obejrzanym TRZY filmy ( w tym jeden dwa razy) tylko tyle znalazłem dla siebie.

Nie twierdzę że Ty wybrałeś złą platformę - po prosty Cyfra daje Ci to co lubisz a mi daje to CP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mylisz się co do tego przepłacania- ja płacę za zawartość programową a nie za prestiż - w CP mam to co mnie interesuje przede wszystkim sport który mnie i moją rodzinę pasjonuje ( siatka, F1,p. ręczna itd.) reszta kanałów to prawie kalka we wszystkich platformach ale tych sportów gdzie indziej praktycznie nie uświadczysz.

Żal mi tylko że dekoder będzie bez dysku a co do HBO to maniakiem filmowym nie jestem choć dobry film lubię lecz i tego na HBO coraz mniej( miałem to przez trzy miechy jak CP to dołączył i obejrzanym TRZY filmy ( w tym jeden dwa razy) tylko tyle znalazłem dla siebie.

Nie twierdzę że Ty wybrałeś złą platformę - po prosty Cyfra daje Ci to co lubisz a mi daje to CP :wink:

 

Witam!

Co o sportu masz rację. Ale ja nie lubię sportu. Koledzy gdy do mnie wpadają piłkę mają na canal+, F1 na RTL a siatkówkę na TV4. Co do reszty to jednak nie prawie kalka. Różnice są znaczne. Planete, Ale Kino,NG HD,Kuchnia, Domo,Canal+ itd...

Do tego pakiet najlepszych kanałow filmówych Canal+ plus HBO za 65zł . Mnie to w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan z infolinii zaproponowal mi umowe na 24 miesiace.

-gratis 5 miesiecy Relax Mix +HBO

-10 miesiecy gratis pakiet Cinemax

-3 miesiace gratis pakiet HD

Czyli cos tam udalo sie wywalczyc...

Szykuje sie chyba podwyzka abonamentu.Jesli dobrze pamietam od kwietnia 2 zl wiecej za Familijny.Nowe porozumienia sa ponoc juz wysylane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie,zgodzilem sie kontytuowac swoja "przygode" z Cyfrowym Polsatem i zgodzilem sie na warunki zaproponowane mi przez konsultanta.

 

To teraz poczekasz z dwa miesiace az wysla CI umowe bez bledow. Wlasnie tego doswiadczam.

 

I tutaj sie mylisz.Umowe zawarlem przez TELEFON.Jest teraz taka mozliwosc.Dwa razy pytalem sie czy jest to mozliwe i upewnilem sie ze TAK.Na moj adres korespondecyjny zostanie tylko wyslana umowa-celem zapoznania sie z jej warunkami.Nic nie musze podpisywac i odsylac do CP.Sam bylem bardzo pozytywnie zaskoczony i naprawde po drugiej stronie telefonu byl bardzo przyjemny i znajacy sie na rzeczy czlowiek.

Pakiet Cinemax zostal mi wlaczony 5 minut temu.

Zostalem przy swoim tunerze Samsung,to dla mnie sprawdzony sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz poczekasz z dwa miesiace az wysla CI umowe bez bledow. Wlasnie tego doswiadczam.

 

Przyznam że Twoje słowa nieco mnie wystraszyły, ale ja właśnie doświadczyłem czegoś zgoła innego - rozmowa z konsultantką była 26marca a dziś w południe telefon od kuriera i po godzinie NOWY :jupi: dekoder zaświecił na mojej półce.

W sumie to liczyłem nieśmiało że może uda mu się dotrzeć przed 08 kwietnia a tu taka niespodzianka :D

 

Albo mam farta, albo rzeczywiście coś na + zmieniło się w CP w stosunku do klienta :brawo:

 

Ps. Nikt nic nie wspominał o Cinemaxsach a też świecą :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja tez szybko dostalem dekoder, ja mialem problemy z umowa bo byl podany stary numer dowodu ale w 1 dzien sie uporali i na trzeci dzien mialem dekoder z nowa umowa. :mrgreen:

U mnie tez swieca cinemaxy a nie powinienem miec. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz poczekasz z dwa miesiace az wysla CI umowe bez bledow. Wlasnie tego doswiadczam.

 

Przyznam że Twoje słowa nieco mnie wystraszyły, ale ja właśnie doświadczyłem czegoś zgoła innego - rozmowa z konsultantką była 26marca a dziś w południe telefon od kuriera i po godzinie NOWY :jupi: dekoder zaświecił na mojej półce.

W sumie to liczyłem nieśmiało że może uda mu się dotrzeć przed 08 kwietnia a tu taka niespodzianka :D

 

Albo mam farta, albo rzeczywiście coś na + zmieniło się w CP w stosunku do klienta :brawo:

 

Ps. Nikt nic nie wspominał o Cinemaxsach a też świecą :smile:

Wychodzi wobec tego na to, ze mam kosmicznego pecha do Cyfrowego Polsatu i jego pracownikow w centrali i biurze utrzymania klienta. Od stycznia 2010 roku nie potrafia wyslac do mnie wlasciwej umowy. Trzy tygodnie temu otrzymalem w koncu nowa umowe, ale niestety nie obejmujaca tego na co zgodzilem sie w rozmowie telefonicznej z biurem utrzymania klienta. Ponadto osoba, ktorej oszczedze tutaj popularnosci wystawiajac nowa umowe, nie potrafila nawet wymienic prawidlowo kanalow dostepnych w pakiecie familijnym. Oczywiscie interweniowalem i umowa miala zostac wyslana juz poprawna do ubieglego piatku. W przypadku gdyby to nie mialo miesjca, osoba ze mna rozmawiajaca zadeklarowala monitorowanie osobiscie mojej sprawy i telefon do mnie ( okres rozliczeniowy mam na 8 dzien kazdego miesiaca), poniewaz chcialbym juz w kiwetniu miec nowa oferte programowa aktywna. I co ? Oczywiscie nic sie nie dzieje. Stad moje zaciekawienie takim szybkim odzewem w Waszym przypadku, chyba rzeczywiscie mam totalnego pecha, albo los podpowiada zeby zmienic platforme cyfrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyła mi się umowa z CP i chce ja przedłużyć, aby uzyskać jakieś darmowe miesiące z pakietami wyższymi. Jak chcę żeby mi przedstawili dobra oferte to mam zadzwonić i poprosić, aby dział utrzymania klienta się ze mną skontaktował, tak ? Jeszcze nigdy nie przedłużałem umowy z CP stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...