Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 zł + 27,36 dokładnie :)

 

Jeżeli masz pakiet Familijny - za wynajem płacisz 5 zł.

Jeżeli masz Familijny Relax Mix i wyżej - nie płacisz.

 

Umowa jest przepisywana na nowy, nie ma potrzeby jej wypowiadać.

 

Jeżeli obecny dekoder jest na własność - zostaje u Ciebie i na tej karcie oglądasz FTA lub opłacasz Pre-Paid.

Jeżeli obecny dekoder jest na udostępnienie - oddajesz go kurierowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To czyli nic nie bede placil co miesiac za dekoder bo mam familijny i relax mix facet wspomnial juz pierwszym razem, pierwszy raz jak dzwonil z CP chcial mi wepchnac pakiet HBO bo bym dostal dodatkowo 3 miesiace za free pakiet cinemax, ale i tak nie sie nie zgodzilem. Jestem ciekwy kiedy dostane dekoder :> dzisiaj dzwonilem zeby sie upewnic czy wniosek jest realizowany na 100%. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Formumowiczów!

Dzisiaj właśnie otrzymałem od CP nową umowę (porozumienie), którą uzgodniłem 13 grudnia 2009. Jako bonus za przedłużenie pakietu Familijnego na 24 miesiące otrzymałem 3 miesiące gratis oraz 3 miesiące pakietu Relax Mix. Do umowy dołączone zostało pismo, w którym CP przeprasza za wydłużony z przyczyn technicznych czas oczekiwania na umowę i w ramach przeprosin oferuje dodatkowy miesiąc pakietu Relax Mix.

Ciekawe jakie "przyczyny techniczne" uniemożliwały im przesłanie mi nowej umowy przez prawie dwa miesiące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi tez wysylali porozumienie na pakiet mini 2 miesiace i jakos nie mieli problemow technicznych. Widze ze CP sobie wymyslil nowe wytlumaczenie, napewno zabraklo im kopert i tuszu w drukarkach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Formumowiczów!

Dzisiaj właśnie otrzymałem od CP nową umowę (porozumienie), którą uzgodniłem 13 grudnia 2009. Jako bonus za przedłużenie pakietu Familijnego na 24 miesiące otrzymałem 3 miesiące gratis oraz 3 miesiące pakietu Relax Mix. Do umowy dołączone zostało pismo, w którym CP przeprasza za wydłużony z przyczyn technicznych czas oczekiwania na umowę i w ramach przeprosin oferuje dodatkowy miesiąc pakietu Relax Mix.

Ciekawe jakie "przyczyny techniczne" uniemożliwały im przesłanie mi nowej umowy przez prawie dwa miesiące ;)

 

a jaki dekoder zamówiłeś? może to się wiąże z modelem dekodera? pvr są bardziej pożądane i trzeba na nie dłużej czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowe 0d 2002 r dostałem nowy regulamin w poprzedniej umowie miałem 1 miesięczny okres wypowiedzenia iposiadam starego thomsona dsi50po ,okres rozliczeniowy mam zawsze do 7 miesiąca dekoder nie jest moją własnością tylko cyfrowego polsatu nie płace żadnej dzierżawy jaki obowiązuje mnie okres wypowiedzenia i gdzie wysłać dekoder i kiedy?Proponuja mi dekoder mini na 2lata śmiech za tyle lat .Proszę o rade czy to ma sens mam pakiet familijny, czy tak traktuje się stałych abonentów ?.Czy jedyne wyjście to rezygnacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki dekoder zamówiłeś? może to się wiąże z modelem dekodera? pvr są bardziej pożądane i trzeba na nie dłużej czekać

Nie brałem nowego dekodera. Podpisałem porozumienie na Echostara, będącego moją własnością.

Co ciekawsze równo miesiąc temu wysłałem emailem reklamację dotyczącą długiego czasu oczekiwania na wysłanie nowej umowy. Do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi, chyba że za taką można uznać przysłanie nowej umowy i ofertę 1 miesiąca Relax Mix gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam na nowa umowe ponad miesiac. To jest moloch, ktory nabral klientow ile tylko sie dalo, a teraz sie nie wyrabia. Zwyczajnie olewaja klientow, prosza o cierpliwosc i wyrozumilaosc itp. itd. zdawkowe formuly. Porzadna i szanujaca sie firma, daje zadoscuczynienie, w tym wypadku zwiekszenie okresow bezplatnych na pelna oferte, ale nie co sie ludzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed chwilą dzwoniłem do cp, zapytać jak z moją umową (czekam na nowy dekoder od początku stycznia), a pani mi na to że żadnego wniosku o przedłużenie nie ma. Krew mnie zalała, ja czekam 1,5 miesiąca a tam się nic nie dzieje. Bym czekał do u...nej śmierci. Rada dla innych, jak ktoś czeka na wymiankę i przedłużenie umowy to niech dzwoni i to potwierdzi. Tam panuje mega bałagan. Dostawałem maile, że zaraz będzie zrealizowana wysyłka a tam nie było żadnej informacji o moich uzgodnieniach. Szok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja na poczatku stycznia dostalem z drukami ulotke ze mam mozliwosc wymiany dekodera, zadzwonilem do cp sie zapytalem na jakich zasadach a facet mi odpowiedzial ze przygotuja mi oferte i zadzwonia i tak sie stalo zadzwoninili i przygotowali oferte na echostara HD. Bys musial powiedziec ze chcesz wymienic dekoder i moze zaproponuja ci dobra oferte, tez chyba duzo zalezy od pakietu jaki masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem z zapytaniem jak wyglądałoby podniesienie z FTA Echostara 717.

 

1) Mini | umowa 12mies ~ 8,25zł

Pierwsze dwa miesiące gratis z pakietem Familijnym, następnie Mini 9,90zł

2) Familijny | umowa 18mies ~ 29,50

Pierwsze cztery miesiące gratis, następnie Familijny 37,90zł

 

Nie ukrywam że zastanawiam się na wariantem nr. 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od roku umowa jest na czas nieokreślony.pakiet familijny, dekoder chyba samsung ( na własność był kupiony bez konwertera i anteny). CP mam od 3 lat. Zależy mi na krótkich umowach. Mam 1 roczną umowę z cyfrą i N. Zależy mi na kanałach HD ( tych które nie są dostępne w N i C+). Sport mnie nie interesuje. Oczywiście chcę dekoder HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem które kanały HD masz na myśli, w ofercie CP jest kilka kanałów HD, ktore są w Cyfrze i w N, np., HBO HD, MTV HD, Eurosport HD, są też takie które są tylko w N, a których nie ma w Cyfrze+ jak np. Discovery HD Showcase, czy Nat Geo Wild HD, poza tym są tylko 2 kanały których nie znajdziesz na innych platformach, są to Polsat HD i Polsat Sport HD. Domeną CP jest właśnie dobra oferta sportowa, jeżeli nie interesuje Cię tenis, siatkówka, F1, piłka lub boks, to raczej nie opłaca się brać jedynie dla samego Polsatu HD, gdzie jakość HD widać tylko na niektórych serialach, np. "Świat wg Kiepskich", na transmisjach live lub programach informacyjnych, poza tym filmy jeżeli nie są nowe, to są tylko upscalowane i często nie są w 16/9.

Jeżeli jednak nadal będziesz chciał mieć Polsat HD, to jest on bezpłatnie dodawany do pakietu Familijnego, pozostałe kanały HD można kupić pojedynczo po 6 zł za kanał (dla obecnych klientów) lub w pakiecie za 15 zł (dla nowych klientów). Wkrótce oferta pakietu HD będzie dostępna także dla obecnych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digi

wszystkie kanały oferowane w jakości HD przez N i C+ mam. Zależy mi na Polsacie HD i BBC HD ( jeśli wejdzie do oferty CP) i w ostateczności na kanale sportowym HD z oferty CP( ale to nie warunek) Oraz w przyszłości na innych kanałach HD, które będą na wyłączność w CP.

Mam pytanie czy mogę mieć pakiet mini z dekoderem HD oraz kanał Polsat HD i w przyszłości BBC HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pojawila mi sie trzecia karta w ICOKu :mrgreen: . Dekoder zostal do mnie wyslany dzisiaj, jutro juz napewno bedzie. :mrgreen:

Witam

Uprzejmie informuje, że w dniu 16 lutego 2010 roku dekoder marki Echostar HDS-400E został przekazany do wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digi

rozmawiałem dziś z działem utrzymania klienta i zaproponowali mi takie warunki. Czyli przejscie z umowy na czas nieokreślony na umowę terminową

-umowa 2 lata

-dekoder hd opłata dzierżawy 5zł ( przez pierwsze 3 miesiace 1zł)

-3 miesiące gratis

-pakiet familijny

 

A teraz mam pytanie. Czy za dekoder hd trzeba płacić ta opłatę? Nie rozumiem jej naliczania w cp ,w cyfrze nie płacę nic za dzierżawę za dekoder hd z dyskiem, w N też nie płacę nic za dekoder hd z dyskiem. A w Cp sobie życzą za zwykły dekoder bez dysku jakieś opłaty.

Pytanie nr dwa.

Czy jest to max które może zaoferować CP. Czy raczej złożyć im wypowiedzenie to wtedy zaoferują jakieś lepsze warunki umowy.

Gość na infolinii na moje stwierdzenie ,ze w C+ mam upust 50% na pakiet komfortowy i dekoder hd z dyskiem twardym za darmo ,odparł ,ze w CP za to jest 3mln osób. Argument porażający :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po przedłużeniu umowy,a więc dostałem:

-umowa na 24 miesiace

-5 miesiecy gratis familijnego + relaxmix

-5 miesiecy gratis Hbo i Cienmax

-3 miesiace gratis pakietu hd

-dekoder echostar 400 HD za free

 

A chciałem jeszcze wpomnieć że dostałem to wszystko po umowie wczesniej podpisanej na 13m,wieć jestem bardzo zadowolony z oferty przedłużeniowej :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...