Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tydzien temu przedluzalem umowe na CP HD Max + sport. 15 miechow , 5 miesiecy free + pakiet film za darmo tez przez 5 miechow. to bylo abo na modul .

Dzis przedluzylem umowe na dekoder Samsung - udalo mi sie wynegocjowac umowe na 12 miesiecy -, pakiet familijny Hd, 5 miesiecy gratis ale przez caly czas umowy oplata 5 PLN za czynsz. Nie jest az tak zle - i umowy w CP są coraz krótsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział utrzymania klienta - daje takie propozycje , ale jak się potargujesz.

Mi zaproponowali nawet 24 zł za Familijny HD ( szok ) bodajże na 15 miesięcy , ale niestety nie mogłem rozmawiać i umówiłem się na kolejny telefon .

Jak uzgodnię takie warunki to dam znać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też zadzwoniłem do działu utrzymania klienta, a że nie jestem typem który się targuje od razu zaakceptowałem ich ofertę tj.

 

15 m-cy Familijny Max HD + Sport HD /pierwsze 4 m-ce = 49,99 od 5-ego m-ca 59,99 zł

 

Mi to pasi :):jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też zadzwoniłem do działu utrzymania klienta, a że nie jestem typem który się targuje od razu zaakceptowałem ich ofertę tj.

 

15 m-cy Familijny Max HD + Sport HD /pierwsze 4 m-ce = 49,99 od 5-ego m-ca 59,99 zł

 

Mi to pasi :):jupi:

 

No i gites , jak jesteś zadowolony .

A ja jestem typem co się targuje i mogę to mieć przez 15 miechów z czego 5 gratis .

Szanuję swoje pieniądze , bo muszę na nie ciężko zapracować .

A tak na marginesie to do DUK samemu się nie dzwoni , to oni mają się starać o klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet filmHD nie dostałeś przez te 4miesiące?

Szczerze to mi to nie potrzebne bo i tak bym tego nie ogladał gdyż większość mego czasu zabiera mi mój 3 letni synek :) Dodam że przed przedłużeniem miałem Fimilijny HD + Sport + Film i płaciłem 85zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak zapytam.

Czy te dodatkowe opcje SportHD i FilmHD (gdy się na nie decydujemy podczas przedłużania) to później są obowiązkowe czy można z nich zrezygnować.

Z pewnością widzicie co kombinuję.

Wziąć pakiet FamilijnyHD Max razem z SportHD i FilmHD na 15 msc, 5 miesięcy gratis, a po tych 5 miechach zrezygnować sobie ze SportHD i FilmHD.

Da się tak ?

 

 

Wiem że jest taka możliwość z Fmax HD + Sport HD z wymianą dekodera czyli 15 mc gratis 3 miechy za darmo i możliwość rezygnacji z sportu, musiałbyś się dowiedzieć czy jest taka możliwość bez wymiany dekodera. Wtedy będziesz miał 5 miesięcy za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Liczę na Waszą pomoc i wskazówki w sprawie przedłuzania umowy z CP. MOja obecna umow awygasa 18 maja br. a moj Pakiet to Familijny HD z dekoderem Sagem ESI88 z dyskiem twardym.

Na jakie warunki moge liczyc przy przedluzaniu umowy oraz czy dysk przechodzi na moja wlasnosc po obowiazywaniu tej umowy i przy podpisaniu nowej umowy nie bede ponosil koszty jego dzierzawy w wysokosci 5 zl??

Czekam na wasze opinie i porady!

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uzytkownikow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,

Dodam jeszcze ze na infolinii, zaproponawali mi Pakiet Familijny MAX HD na okres 15 msc, w tym przez pierwsze 4msc place 39,90 plus dostaje sport HD i Film HD, a po uplywie 4 msc abonament bez pakietow dodatkowych ma wynosic 49,90.

 

Troche słaba ta oferta zwazywszy ze nowi abonenci dostaja 3 msc bez oplat, na taki sam okres trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też zadzwoniłem do działu utrzymania klienta, a że nie jestem typem który się targuje od razu zaakceptowałem ich ofertę tj.

 

15 m-cy Familijny Max HD + Sport HD /pierwsze 4 m-ce = 49,99 od 5-ego m-ca 59,99 zł

 

Mi to pasi :):jupi:

 

No i gites , jak jesteś zadowolony .

A ja jestem typem co się targuje i mogę to mieć przez 15 miechów z czego 5 gratis .

Szanuję swoje pieniądze , bo muszę na nie ciężko zapracować .

A tak na marginesie to do DUK samemu się nie dzwoni , to oni mają się starać o klienta.

 

DUK owszem dzwoni ale nie za granicę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiedzialem, kolesiowi na infolinii, ze narazie nie skorzystam, no i on powiedzial ze napewno sie do mnie jeszcze odezwa, za jakis czas z nowa oferta, wiec czekam na rozwoj wydarzen. A jak nie bd cos konkretnego, to moze jak 21 marca wejdzie oferta nC+, to sie czlowiek przerzuci na nia, jesli bedzie atrakcyjna cenowo i programowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem telefon z DUK-drugi od zarejestrowanego wypowiedzenia.Oferta całkiem atrakcyjna:

-Premium za 89,90 zł na 12 miesięcy z czego 5 miesięcy darmowych

-Multiroom za 5 zł

-drugi dekoder do MR w wersji HD bodajże za 29 zł-aktywacja

 

Mam pytanie do ekspertów tematu CP:czy można do tej oferty(Premium) otrzymać darmowy MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie.

Po zapoznaniu sie trohce z tym tematem, mam pytanie, czy moge wyslac im jeszcze wypowiedzenie jezeli umowa konczy sie 18 maja br.?? Czy zostanie ono uwzglednione jeszcze?

Bo jak czytalem umowe to wynika z niej iz : " NIe pozniej niz na 3 okresy rozliczeniowe przed uplywem okresu podstawowego, abonent jest uprawniony do zlozenia na pismie, iż wyraża wolę, aby umowa abonencka wygasla z ostatnim dniem okresu podstawowego."

 

No i zapis w umowie , ktory umowi, ze umowa przechodzi na czas okreslony - 12 msc bo uplywie okresu podstawowego, mnie bardzo dziwi, jezeli nie zostanie wyslane im oswiadczenie woli o przejsciu umowy na czas nieokreslony co najmniej na jeden okres rozliczeniowy przed koncem trwania okresu podstawowego.

 

Czy jesli wypowiedzenie nie jest mozliwe, to ja moge wyslac im w jednej kopercie oswiadczenie o przeksztalceniu umowy na czas nieokreslony i zarazem wypowiedzenie umowy, co skutkowalo by zapewne zakonczeniem umowy dopiero 18 czerwca badz pozniej.

 

Prosze Was o pomoc i jakies sensowne porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zapytanie do obeznanych w temacie:

 

Czy osoba, która nie dawno przedłużając umowe (tydzień temu) może w trakcie promocyjnych m-cy (5 x 0 zł) dobrać usługę MULTIROOM??

Czy w tym przypadku, promocyjne miesiące (5 x 0zł) przepadają?? Jest w ogóle taka możliwość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...