Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dotychczas: Familijny max HD, Multiroom (moduł i HD 6000) do końca umowy 8 miesięcy pełnopłatnych.

Po złożeniu wypowiedzenia:

-Premium 5 mies gratis,

-dekodery bez zmian,

-umowa 12 mies,

-multiroom 0 zł,

- kolekcje VOD 151-169 za free na 5 mies

-ipla mix gratis na 12 mies

...

Dzisiaj identyczną wynegocjowałem dla rodziców :jupi:

Z tym,że pozostają przy pakiecie Premium(do następnego usuniętego kanału :mrgreen: )

Dodatkowo do VOD i IPLIMix dostałem na okres promocji FilmBox Live-niestety bez HBO GO :woot:

I również do nich sam zadzwoniłem,tak jak i przy negocjowaniu mojej umowy.

Lepiej samemu dryndnąć niż czekać i się zdziwić,że umowa wygasła(zakładając,że chcemy renegocjować umowę),bo przy "takim" wysypie wypowiedzeń mogą nie zdążyć każdego ogarnąć :>

 

Kolejna taka sama jak powyżej umowa została renegocjowana u panny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. Wszyscy piszecie o wypowiedzeniu umowy z powodu love. Czy jes jeszcze czas na wysłanie takiego wypowiedzenia?

A druga sprawa, słyszałem ze juz w trakcie umowy można "tak po prostu" przedluzyc sobie umowe. Jak to sie odbywa? Stara umowa sie anuluje i zaczyna sie nowa? I czy oferty sa wtedy mniej wiecej jak dla nowych czy co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@serwancik

Jak najbardziej można przedłużyć ale promocje zależą od tego ile zostało Ci do końca umowy. Promocje które są w wątku można otrzymać przy wypowiedzeniu umowy lub na jej koniec. W trakcie umowy bez wypowiedzenia kanału LOVE nie będzie mógł się zbytnio targować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jes jeszcze czas na wysłanie takiego wypowiedzenia?

Do 20 grudnia 2013 r. wypowiedzenie musi dotrzeć do Cyfrowego Polsatu... Polecony priorytet powinien dojść na drugi dzień, więc czas jest.

Data 20. grudnia 2013 r. t.j. ostatni termin wysłania przesyłki (stempel pocztowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu. Aż nie wejdą na to forum.

 

Jak wejdą to co ? zaczną specjalnie nie proponować dobrych warunków i na własną rękę tracić abonentów ? ciekawy tok myślenia. :brawo:

 

Solorz na pewno teraz siedzi i przeszukuje internet szukając przyczyn nagłego masowego wysyłania wypowiedzeń. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu. Aż nie wejdą na to forum.

 

Jak wejdą to co ? zaczną specjalnie nie proponować dobrych warunków i na własną rękę tracić abonentów ? ciekawy tok myślenia. :brawo:

 

Solorz na pewno teraz siedzi i przeszukuje internet szukając przyczyn nagłego masowego wysyłania wypowiedzeń. :D

Czy dla konsultantów z DUK nie jest to korzystne? Jakieś premie za utrzymanych klientów? :)

Jak myślicie, zadzwonić samemu, czy czekać aż zadzwonią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solorz na pewno teraz siedzi i przeszukuje internet szukając przyczyn nagłego masowego wysyłania wypowiedzeń. :D

No właśnie. Z tego forum widać wyraźnie, że większość wypowiedzeń to chęć ugrania nowych, lepszych warunków. Ciekawe jak się wobec tego zachowa Solorz? Ja bym wszystkich którzy składają takie wypowidzenia olał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.Ale nie sądzę,żeby zaryzykowali możliwość utraty klienta ;-D

Bo zawsze można zrezygnować z obecnej umowy i wziąć nową,kolejną niekoniecznie z dużo gorszymi warunkami.Przede wszystkim na niekorzyść jest długość umowy,ale dzięki temu więcej darmowych miesięcy.

A w okresie "promocyjnym" znowu może wypaść jakiś gwarantowany program ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marceli8866. Ten temat o wys. wyp. był wałkowany na forum nc+ i tam decydował stempel, jak może nadawca przewidzieć kiedy odbiorca otrzyma przesyłkę , dlatego to jest takie ważne żeby data nadania była jak w tym przypadku 20 a nie np. 21 grudnia ,a kiedy oni odbiorą to sprawa poczty i adresata CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...