Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam z CP umowe na czas nieokreslony. Posiadam CP od konca 2007 roku. Mam 1 dekoder i to jeszcze SD ale wkoncu czas to zmienic xD Chcialbym multiroom w tym conajmniej jeden dekoder hd. Moje pytanie co moge z nimi wynegocjowac ?? max 50zl na miecha z mr. i jak najkrotsza umowa. Z gory dziekuje ;]

 

P.S. Dodam jeszcze ze aktualnie posiadam pakiet familijny i place 42,90 co miesiac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyciągnie raczej 5 mc gdyż ta promocja obowiązuje klientów którzy nie wymiają dekodera z SD na HD. Wydłużony okres promocyjny obowiązuj klientów którzy nie wymieniają dekodera.

 

@Aerox dekoder HD przy pakiecie familijnym jest za 1zł bez dopłat miesięcznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre myslalem ze kogo interesuje sport jest u konkurencji.Chyba ze kogos interesuje powiedzmy np bundesliga lub siatkowka lub reczna to okey w CP przynajmniej ceny rozsadne.

 

U konkurencji sport jest mało ciekawy (może poza ligą angielską, chociaż i tak piłka nożna jest niesamowicie nudnym sportem). Polska kopanina nożna to strata czasu i prądu, LM jest dostępna poza nc+, więc to też żaden argument. Koszykówka nigdy mnie nie interesowała.

 

CP za to ma wyłączność na siatkówkę i jako jedyna platforma pełny weekend Formuły 1 i dodatkowo piłkę ręczną.

 

Za to w CP dwa, trzy razy w miesiącu za PPV 40 zł.

 

Jeżeli ktoś lubi oglądać [beep]icie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem wczoraj wypowiedzenie, dzisiaj już do mnie dzwonili. Placę 44,90 zl, ale powiedzialem, ze malo się ogląda glownie polsat sport, polsat, i inne podstawowe kanaly. umowa do września, takze musiałbym jescze zaplacić 44,90 x 3 . i dostałem ofertę na 15 miesięcy pakiet Mini HD przez 5 m-cy za darmo, a potem 14,90 zł .. i co ciekawe tak bede musiał zaplacic 135 zl jeszcze i tylko do wrzesnia, a tak mialbym kanaly, które tak naprawde tylko ogladam i wyszloby ze zaplacillbym 149 zł za 15 miesiecy... czyli wiecej o 15 zł, które i tak musze zaplacic, a mialbym o ponad rok dłuzej. warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arerox

Takie same warunki miałem przy poprzedniej umowie.

1 oferta jaką otrzymałem to umowa na 15 mcy, 5 mcy po 39,90 potem 59,90 lub 69,90 - odrzuciłem od razu

Pan zapytał co by mnie interesowało, mówię więc, że przy poprzedniej umowie miałem 5 mcy za darmo więc

2 oferta - umowa na 15 mcy, 5 mcy gratis, potem 59,90 lub 69,90 - trochę pomarudziłem, że umowa długa, że wole na rok bo wszystko się zmienia, Pan zawiesił na chwilę rozmowę (pewnie jakieś konsultacje)

3 oferta - umowa 12 mcy, pierwsze 5 gratis, potem 59,90 lub 69,90

 

Dotychczasową umowę miałem też na 12 mcy Familijny + Sport+Extra, 5 mcy za darmo, potem 59,90 kończyła się 18 sierpnia, od 18 lipca mam to nową umowę, pewnie dlatego, że zapłaciłem już za okres 18.06-17.07, gdyby wysłał wypowiedzenie kilka dni wcześniej miałbym pewnie już darmowe okresy.

Tak więc skróciłem obecną umowę o miesiąc co i tak daje fajną średnią za te pakiety, które miałem bo ok 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma mało do końca umowy albo wyśle wypowiedzenie to można wszystko załatwić :]

Do mnie mają dzwonić na początku sierpnia i zwiększam pakiet z Familijnego na Familijny Max HD+MR. Na starcie obiecał, że 5 mies. gratis, 3 mies. mam Film+Sport, a jak zadzwoni to jeszcze pomyślimy o czymś fajnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie do CP bo moja umowa dobiegała końca i dzisiaj dostałem od nich ofertę którą od razu przyjąłem czyli:

Pełny pakiet premium + multiroom umowa na 12 mcy, 5 mcy za darmo a reszte miesięcy po 94.90zł czyli jakbym przez całe 12 miesięcy płacił to wychodzi 55.36zł !! Czyli dużo lepiej niż nowi którzy chcieliby zdecydować się na ten pakiet ! Jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

bardzo prosze o poradę.

mam umowę z polsatem do 07 sierpnia, nie wysyłałem jeszcze żadnego wymówienia, płacę 39.90 + 5 zł wynajem za dekoder sagemcom.

 

i teraz mam ofertę na 24 miesiące

przez 9 miesięcy opłata - 39,90 + 5 zł i dostanę pakiet familijny max HD + sport + film

po tym okresie moge zostac z max HD za 49,90 + 5 zł lub pakiet sport lub film i wtedy cena 59,90.

 

no i własnie nie wiem czy to dobra oferta czy jeszcze coś wyciagać myslałem ze obowiazkowo musza jeszcze dołożyc ipla mix.

Może dodatkowo powalczyć o urwanie tych 5 zl ??

 

co myslicie panowie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olekm1 dasz rade wyciągnąć umowę 15 mies, 5 mies. za free

 

 

cezi1 nie ma IplaMix dla stałych klientów w ofercie na tę chwilę. Oferta jest ważna tylko dla nowych klientów lub tych, którzy rozwiązali umowę z CP i ponownie podpisali. Dla stałych klientów są bodajże 2 mies. za free IpliMix. Jeśli się mylę to proszę o korektę, bo mogło się w ostatnich dniach coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, będąc stałym klientem, nie ma możliwości dostania IplaMix przy przedłużaniu umowy. Dowiadywałem się, pytałem i nie ma takiej opcji. Ta oferta jest póki co tylko dla nowego klienta. Jedyne co można zrobić to zamówić drugą umowę, płacić za dwie umowy, wtedy do tej nowej dostanie się IplaMix i z tej pierwszej zrezygnować, kiedy będzie taka możliwość. Taką informacje dostałem od konsultanta, który dzwonił do mnie z ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...