Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie namówili na kolejne 29m, przy czym 6m gratis a potem 84,9 (familijny + sport hd + extra hd + dzierżawa 5pln). Przy tym wymiana dekodera (echostar 7400) na Sagemcom ESI 88. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś ćwiczył taką wymianę? Przyjeżdża kurier z nowym dekoderem i zabiera stary? Jak z kosztami? Można sobie zachować hdmi ze starego dekodera? Co powinno znaleźć się w opakowaniu zwrotnym oprócz dekodera? :shock:

 

Taką wymianę przeszedłem w zeszłym roku w lutym.

Po uzgodnieniach telefonicznych z konsultantem Polsatu , jakieś 2-3 dni później przyjechał kurier i odebrałem nowy dekoder oraz podpisałem nową umowę.

Jeden egzemplarz umowy zabrał kurier.

Stary dekoder+karta+pilot+kabel hdmi włożyłem do oryginalnego opakowania(może być inne zastępcze ,byle było jakieś pudełko) i przekazałem kurierowi.

Odebrałem od kuriera pokwitowanie odbioru starego sprzętu.Cała operacja to był koszt 1,00 zł.

Jako ciekawostkę dodam , ze według kuriera nie trzeba było oddawać kabla hdmi oraz pilota. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takiej ofercie:

umowa na 29 m-cy, przez pierwsze 8 m-cy 39.90 za dostęp do pełnej oferty, potem 59.90 (+5 zł za dzierżawę) dekodera za pakiet familijny HD + HBO Cinemax HD, wymiana dekodera na Sagemcoma ESI88 (14.90 za kuriera, który także odbierze stary dekoder)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedziałek zdecydowałem się na podpisanie umowy na 29 miesięcy znowuuuuu :crazy: 12 miesięcy pakiet premium 39,90 później 89,90 i multiroom 0 zł na 24 miesiące.Wczoraj kurier przywiózł umowę i dekoder i dostałem mini hd 2000 :shock: a cały czas była mowa o hd 5000 Z infolini dowiedziałem się że oni wysyłają losowo albo jeden albo drugi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa na 15 miesięcy, Pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD przez okres 8 miesięcy za 39,90 zł, przez pozostałe 7 miesięcy pakiet minimalny to Familijny HD + Extra HD lub Sport HD za 59,90 zł

Zna ktoś kod tej promocji? Bo dzisiaj ma dzwonić konsultant, który na siłę próbuje mnie "wrobić" w umowę na 29 lub 18-mcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy temu podpisałem umowę na pakiet familjny hd 29 miesięcy( 6 miesięcy po 9,99) z możliwością zmiany na mini hd, 3 dni temu po zakończeniu 6 miesięcznej promocji podpisałem w punkcie sprzedaży zmianę warunków umowy i przeszedłem na mini hd, no i wyłączyli mi familijny przez te 3 dni, dzisiaj dostaje smsa z informacją: Informujem że w dniu dzisiejszym uruchomilismy państwu promocyjne nadanie pakietu Familijnego HD na okres 30 dni" No i znowu kanały z familijnego działają, ktoś słyszał coś o tej promocji promocyjnego nadania pakietu Familijnego HD? W sumie przez miesiąc znowu mogę oglądać sobie familijny HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem, z tydzień wcześniej podpisałem, zmiane warunków umowy, po zakończeniu 6 miesięcznego okresu promocyjnego i od 3 dni miałem tylko mini HD a dzisiaj dostałem smsa którego zacytowałem post wyżej. W smsie wyraźnie napisali promocyjne nadanie. Czyli włączyli mi familijny hd w promocji tylko ciekawe co to za promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi proponują umowe na 29 mcy dekoder HD 5000 za 1zł Pakiet Premium w cenie 39,90 przez 9 mcy, od 10 mca 89,90 zł? Co o tym sądzicie?

Najlepiej będzie jak sobie sam podliczysz. 9 miesięcy za friko pakiety Extra HD, Sport HD i HBO Cinemax. Razem 75 zł razy 9 to jest 675 zl zysku. Do tego dochodzi jeszcze przez 20 miesięcy zysk z HBO Cinemax po 25 zł miesięcznie co czyni 500 zł. Razem CP daje ci w prezencie 1175zł. Sam sobie powiedz czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 60 zł? Płacisz tylko za Familijny HD, a więc Extra HD - 20zł, Sport HD - 20zł, HBO Cinemax - 35 zł. Razem 75 zł.

Po tym okresie: Familijny HD, Extra HD i Sport HD kosztują 79,90. Ty będziesz przez 20 miesięcy płacił 89,90, a więc tylko 10 zł za pakiet HBO Cinemax który kosztuje 35 zł. Więc czysty zysk wynosi 25 zł przez 20 miesięcy.

Chociaż jak potem sprawdzisz w ICOK, to się okaże zupełnie coś innego. Na przykład, że za HBO Cinemax płacisz 30 zł, a Extra HD masz za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podpisałem umowę na 29 miesięcy na pakiet Prenium. Pierwszy rok za 39.90 potem za 89.90. Multiroom za 0zł na 24 miechy i dekoder HD 5000 aktywacja 79zł + opłata za kuriera. Nic innego nie udało mi się więcej utargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem dokładnie tą samą ofertę. Oczywiście dekoder podstawowy zostaje stary a dodatkowy dostaje nowy HD 5000 lub HD 2000 - konsultant powiedział, że są wysyłane losowo :/ @pecet Ty także zostałeś przy starym dekoderze? gdybym chciał wymienić stary dekoder na nowego Sagema to dodatkowo dochodzi 5 zł za dzierżawę. Obecnie mam Samsunga DSB-H370G i zastanawiam się czy opłaca się wymieniać na Sagema z dyskiem? czy są one awaryjne i ogólnie jak się sprawują? Dodatkowo konsultant poinformował mnie, że jak zostaje przy starym dekoderze to oczywiście gwarancja na niego cały czas będzie do końca umowy. Umowa skończyła mi się w styczniu i wysłałem pismo, że chce przejść na umowę na czas nieoznaczony aby z automatu nie przedłużyli mi na kolejne 12 miesięcy. Wzrosły mi zatem opłaty miesięczne i płacę już w sumie 86 zł za pakiet familijny+relax mix+kanały HD więc dość sporo :/

Po przeliczeniu średniego abonamentu w nowej ofercie wychodzi:

12x39.9zł=478.8

17x89.9=1528,3

Razem przez 29 miesięcy wychodzi 2007,1 PLN czyli średnio 69,21 miesięcznie za pełny pakiet na dwóch dekoderach HD (bez kanałów erotycznych i VOD). Do tego dochodzi oczywiście opłata aktywacyjna 79 zł + opłata za kuriera + plus dla mnie dodatkowy koszt wymiany starego konwertera na twin. Gdyby to podzielić na dwa telewizory to wychodzi po 34,60 na jeden...czyli moim zdaniem oferta dobra. Zastanawia mnie tylko czy wymieniać ten stary dekoder na Sagema. Do HD 5000 i 2000 da się bez problemu podpiąć każdy dysk? Jak jest z aplikacją ipla na tych dekoderach? Będzie ona dostępna zarówno na HD 5000 oraz HD 2000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co czytałem w innym temacie te Sagemy nie są zbyt dobrym sprzętem i są z nim spore problemy. Szczerze mówiąc już przyzwyczaiłem się do bezawaryjności Samsunga DSB-H370G. Nagrywanie oczywiście by się przydało ale podstawa to stabilne działanie bez zawieszania. Najwięcej TV ogląda moja żona a ona niestety nie poradzi sobie jak coś się jej zacznie sypać. Już teraz jak wciśnie nie ten przycisk na pilocie i coś pozmienia to dzwoni do mnie do pracy z pytaniem "co się stało" :). Myślę jedynie czy nie zamówić jednak Sagema + HD 5000/2000. Jako podstawowy zostawić starego Samsunga który jest moją własnością; Sagem do drugiego pokoju a HD 5000/2000 do szafy i nie korzystać z niego. Tylko jak wtedy wygląda sprawa z kartami, czy nie są one przypisane do konkretnego dekodera? Da się je przekładać między dekoderami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...