Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo, czyli jest jeszcze lepiej. Widocznie CP nie ma zamiaru przedłużać umów z kimś co ucieka przy pierwszej lepszej okazji. Zresztą podobnie miałem z C+ po wycofaniu TVN Warszawa, też nikt się ze mną nie skontaktował z jakąś ofertą. Trudno najwyżej podpisze umowę jako nowy abonent już tylko na Familijny HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś dzwonili z ofertą utrzymaniową po wypowiedzeniu ze wzg. na TVN HD +1.

Do tej pory Pakiet Familijny HD + Sport HD + Extra HD + drugi dekoder razem 84,40.

 

Zaproponowali mi premium za 5 miesięcy po 54,40 a potem 89,90 przez 31 miechów. :lol2: Czyli 3 lata za nic :lol2:

Oferta wyśmiana mają do mnie dzwonić w poniedziałek z ofertą lepszą bo stwierdziłem że musiałbym działać na swoją szkodę by podpisać taką umowę gdy nowi mają 6 miechów free a potem 64 bodaj w nowej promocji bez HBO ale bez przesady.

 

Bulić trzeba od razu a jako nowy zawsze mogę zamówić HBO po 6 miesiącach free :"D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformułowanie "gratis przez x miesięcy" to mam wrażenie powoduje u większości klientów jakiejkolwiek firmy w Polsce opadnięcie klapek na oczy :D

 

Co do atrakcyjności proponowanej oferty - napisz może, kiedy zawarłeś umowę i ile masz do jej końca ;) Nawet to co dostajesz jak przeliczyć jest atrakcyjne gdyby uwzględnić, że chciałbyś mieć HBO i Cinemaxy:

 

- nowy przez 30 miesięcy płaciłby za Familijny + 2 + multi + HBO i Cinemax 114,90 - daje to 3447 - przy czym gratis na HBO i Cinemaxy jest miesiąc (góra trzy) więc dodaj do to jeszcze od 105 do 175 PLN

- obecny przez 5 miesięcy 59,90 za Familijny + 2 + multii + HBO i Cinemax + 31 miesięcy 89,90 PLN - co daje 3086,4 PLN

 

Jak coś źle policzyłem, niech mnie ktoś poprawi - zaznaczam, że wzrostu ceny za multi po 31 miesiącach nie uwzględniam, bo i w nowej umowie i w przedłużeniu różnica ceny jest taka sama.

 

Oczywiście, jeżeli zależałoby Ci na obecnym pakiecie + multiroom, to wyjdzie taniej. Ale jak już opłacasz ponad 80 PLN, to warto skorzystać z HBO i Cinemaxów - zwłaszcza zimą się przydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłeś dobrze. Tyle tylko, że oferowanie umów na 31-36 miesięcy na warunkach proponowanych przez CP to patologia. Cały ten okres nazywany w umowie przez CP "promocyjnym" powoduje, że bez bardzo dotkliwych skutków finansowych niemożliwe staje się jej przedwczesne rozwiązanie. a przecież w życiu może być różnie. Stąd wciskanie ludziom umów na tak długie okresy to zwykłe [beep]two.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dostalem telefon z CP zaczolem twardo i stanowcza rozmowe z konsultantka i oto oferta dla mnie Uwaga umowa 12 miesiecy 3 miesiace gratis familijnyhd +dokladnie nie pamietam 2 lub 3 pozniej minimum familijny hd co o tym panowie sadzicie ja powiedzialem nie jutro a raczej dzisiaj maja znowu dzwonic.Ja osobiscie mysle ze oferta dobra i musze rozwazyc pozostanie z CP tym bardziej ze wczesniej mialem 5 miesiecy gratis familijnyhd +3 i przed wypowiedzeniem zaplacilem tylko za 3 miesiace familijnyhd czyli 8 miesiecy za ok.120 zlotych i teraz nastepne 3 miesiace gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga o takiej umowie co mowisz nawet bym nie dyskutowal i tak powiedzialem ze wczesniej mialem lepszy gratis na to konsultantka ze teraz mam umowe 12 miesiecy .Wczesniej pamietam tez nikt tu na forum nie wierzyl ze dostalem tak dobra oferte.Mysle ze pomoglo moje marudzenie jak to zle zostalem potraktowany przez CP na infolinii przez konsultantow i jezeli tak mnie traktuja po tylu latach to nie chce dalej byc ich abonentem.Dzis po 12 jestem umowiony na kolejna rozmowe odnosnie mojej decyzji ale nic nie bylo mowy o podmianie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby szanowali swoich abonentów to by dawali właśnie takie zniżki za staż (tutaj wychodzi 25%) wtedy nikt by nie myślał o zrywaniu umowy na każdym kroku tylko ciułał swoje 5% na rok (na przykład) i cieszył się że jest długotrwałym abonentem i że za to go szanują. No ale wróćmy na ziemię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam warunki swojej nowej umowy ktora wchodzi w zycie wraz z najblizszym okresem rozliczeniowym jest zawarta na 12 miesiecy pierwsze 3 miesiace za darmo familijnyhd +2 kolejne 9 minimum familijny hd 39.90 dodatkowe pakiety musze wypowiedziec 30 dni przed zakonczeniem gratisu.Od dzisiaj oczywiscie Extra hd+Sport hd jeszcze nie ma rozmowa o 12.15 oferta bez wymiany dekodera.To jest realna oferta ktora mozna dostac na podstawie wypowiedzenia powod wycofanie TVN HD+1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem telefon z CP , umowa kończy się w kwietniu wypowiedzenie wysłane . Pani oczywiście proponuje różne umowy 36,29 miesięcy ja oczywiście że takie długie umowy mnie nie interesują , to w końcu pani proponuje 18 miesięcy familijny hd (teraz mam familijny) 39 zł , dekoder hd za 1 zł , 2 miesiące Sport HD i Extra HD :? czy tylko tyle może zaproponować bo , ja już jestem z cp 4 lata a ona mi że w umowach na 29, 36 są lepsze warunki a ja na to że mnie nie interesują , i proszę w poniedziałek zadzwonić bo się muszę zastanowić i proszę sobie trochę lepszą ofertę przygotować do zaproponowania. Tak szczerze to według mnie niezbyt interesująca oferta zważając na to co proponują tu kolegom na forum :/ . Co myślicie o tej propozycji bo ja liczę na coś dużo lepszego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krotko z CP mi do tej pory nie dali dostepu do Extra hd +Spotr hd przed chwila zadzwonilem i powiedzialem ze jezeli nie stosuja sie do warunkow nowej umowy to ja nie mam zamiaru dalszej wsolpracy i zadam zerwania umowy.Mam miec kontakt z strony CP w ciagu 30 dni ale na obecne warunki juz sie nie zgodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@portos25, ale te 10 miesięcy gratis sport hd i extra hd to przy umowie na 29 miesięcy prawda? przy umowach na 15m-cy nie ma takich gratisów tylko tak jak na początku napisałeś 7 miesięcy to max jeśli chcesz zachować sam familijny.

 

@moryl, bez nerwów. umowa wchodzi w życie od nowego okresu rozliczeniowego i od tej daty będziesz miał włączone pakiety dodatkowe.

 

a co do ofert utrzymaniowych to są i mają się całkiem dobrze, tylko w przeciwieństwie do podobnego tematu z wątku o C+, abonenci CP siedzą jakoś cicho, ale to już nie na ten temat dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...