Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie. Moi rodzice w lutym skorzystali z oferty przedłużenia umowy (było to po wcześniejszej rezygnacji z tyt.wyłączenia programów BBC) Dostali ofertę z dekoderem SAGEM ESI88 na 29 miesięcy. Przez pierwsze 6 miesięcy dostali w promocji dodatkowe 3 pakiety (EXTRA HD, SPORT HD oraz VOD) od 7-29 miesiąca minimalnym pakietem zostaje FAMILIJNY HD + 5 zł za dekoder. I teraz mam pytanie? Mamy 5 miesiąc rodzice nie chcą korzystać z pakietów które dostali w prezencie na 6 miesięcy więc wysłali pismem poleconym prośbę o wyłączenie ich po 6 miesiącu. I teraz jak wchodzę w iCOK to mam informację ostatnia wpłata 2011-07-18: 37,90 zł, następna płatność 2011-08-18: 94,88 zł czyżby pismo jeszcze nie dotarło? wysłali je 12 lipca? wg.mnie powinno być 39,90+5 czyli 44,90 zł i 17 sierpnia POLSAT wyłącza Extra HD, Sport HD oraz VOD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 24 godzin przed zakończeniem cyklu rozliczeniowego (ICOK, TCOK, osobiście w APS) abonent ma prawo zmienić dyspozycję, dlatego w ICOK pokazuje płatność za wszystkie pakiety. Dopiero w dniu pierwszego dnia cyklu następującego po złożeniu dyspozycji zmieni się kwota płatności na kwotę z dyspozycji. Całe ta procedura jest opisana w PWU na drugiej stronie.

 

PS. Nie zaszkodzi zadzwonić zapytać, czy pismo dotarło na czas. Listownie musi wpłynąć na dwa tygodnie przed zakończeniem cyklu rozliczeniowego, po którym ta zmiana ma nastąpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dekoder HD? Jeśli nie to z wymianą na dekoder HD za 1zł lub HD DVR za 49zł (+5zł czynszu po promocji) masz na pewno 5 miesięcy promocji pakietów Sport HD oraz Extra HD za cenę Familijnego HD (39,90zł).

 

Z obowiązkiem na jeden pakiet dodatkowy z wymianą na dekoder HD za 1zł lub HD DVR za 1zł (+5zł czynszu po promocji) masz na pewno 7 miesięcy promocji pakietów Sport HD oraz Extra HD za cenę Familijnego HD + 1 pakiet dodatkowy (59,90zł).

 

Jeśli decydujesz się na dwa dekodery to drugi SD dostajesz gratis a na nim pakiet Rodzinny HD za 9,90zł po okresie promocji przy obowiązku na jeden pakiet dodatkowy na pierwszym dekoderze lub 14,90zł za Rodzinny HD przy obowiązku na pakiet Familijny HD.

 

Jest możliwość przyjęcia którejkolwiek oferty bez zmiany dekodera na HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dekoder HD? Jeśli nie to z wymianą na dekoder HD za 1zł lub HD DVR za 49zł (+5zł czynszu po promocji) masz na pewno 5 miesięcy promocji pakietów Sport HD oraz Extra HD za cenę Familijnego HD (39,90zł).

 

Z obowiązkiem na jeden pakiet dodatkowy z wymianą na dekoder HD za 1zł lub HD DVR za 1zł (+5zł czynszu po promocji) masz na pewno 7 miesięcy promocji pakietów Sport HD oraz Extra HD za cenę Familijnego HD + 1 pakiet dodatkowy (59,90zł).

 

Jeśli decydujesz się na dwa dekodery to drugi SD dostajesz gratis a na nim pakiet Rodzinny HD za 9,90zł po okresie promocji przy obowiązku na jeden pakiet dodatkowy na pierwszym dekoderze lub 14,90zł za Rodzinny HD przy obowiązku na pakiet Familijny HD.

 

Wiadomo do kiedy będzie ta promocja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do was pytanie odnośnie pakietu danych na internet 1GB w ramach telewizji,

mam aktywna umowę Z CP na pakiet Familijny HD -> Mini HD od stycznia tego roku,

niby w cenie abo. przysługuje ten 1GB, tylko czy w trakcie umowy mogę opłacić te 29 zł aktywacji, i wziąć modem ZTE ten co aktualnie oferują w pakiecie Familijny HD na Mini HD, koszt jego to 1 zł,

czy już nie dam rady tego zamówić ? i muszę mieć nową umowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili raczej tego nie zamówisz, modemy te po 1zł bez pakietu dodatkowego praktycznie już nie występują. Gdyby była oferta, musiałbyś przedłużyć umowę na TV na 36 mies. wybrać obowiązek na minimum Pakiet FAM HD i dobrać internet (w Twoim przypadku potrzebne dodatkowe dokumenty - za krótko jesteś w CP, np. zaświadczenie o zatrudnieniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dzisiaj do Biura obsługi klienta żeby wykupić pakiet sport do pakietu familijnego za 14,90 zł a pani powiedziała że nie ma takiej możliwości, bo niedawno wystartowała ekstraklasa i teraz wszyscy by chcieli ten pakiet. Następnie przedstawiła oferte na 36 miesięcy, po czym mało nie rozwaliłem telefonu.

Pierwsze słyszę o takim czymś, może coś pominąłem, że nie można dokupić pakietu sport do familijnego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 14,90 zł bez umowy nie dostanie pakietu Sport, ale za 16,90 zł już tak. W tym celu dzwoni się i deklaruje chęć opłacania danego pakietu na zasadzie pe-paid.

Nie słyszałem, żeby coś w tej kwestii się zmieniło, ale być może.

A tekst, że nie, bo wszyscy by chcieli to szczyt [beep]twa i [beep]ości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co?? :shock::shock: Pierwszy raz o czymś takim słyszę. @ Lampi zadzwoń jeszcze raz do BOKu bo może akurat ta Pani chciała naciągnąć Cie na przedłużenie umowy.

 

Nie słyszałem, żeby coś w tej kwestii się zmieniło, ale być może.

A tekst, że nie, bo wszyscy by chcieli to szczyt [beep] i [beep]ości.

 

Zadzwoniłem dzisiaj znowu, tym razem odebrał miły pan i bezproblemowo zatwierdził pakiet sport, mieliście rację, chciała naciągnąć na przedłużenie umowy. Szkoda tylko, że nie zapisałem nazwiska tej pani, wtedy dopiero byłoby ciekawie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co byś z tym nazwiskiem zrobił?:) Napisał skargę do CP? Dostałbyś standardową odpowiedź, że zaszło nieporozumienie, pani by to nie zaszkodziło bo zapewne ma niezłe wyniki (ty się nie zgodziłeś, ale inni biorą co im zaproponują). To jest brutalna rzeczywistość XXI wieku, ale skoro w niej żyjemy trzeba umieć się dostosować, świeżak na infolinii jest potrzebny, żeby dobrze przedłużyć umowę, coś wynegocjować, ale stary wyjadacz cwaniak tez się przydaje jak mamy konkretny niecodzienny problem. Dlatego ja przeważnie dzwonie kilka razy, aż trafię na osobę odpowiednią do mojej sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

kończy mi się umowa w końcu września 2011. w zawiązku z tym ze dostałem oferty które mnie nie interesują z płatnymi "gratisami" mam takie pytanie - czy po wygaśnięciu umowy po 30 września mogę doładowywać swoje konto co miesiąc chyba kwotą 39,90 za pakiet familijny ? czyli jakby to powiedzieć przejść na zasady pre-paid. chciałbym tak przeciągnąć do grudnia do lepszy ofert konkurencji. czy jest to możliwe czy karta zostanie zablokowana i jedyne wyjście to podpisanie nowej umowy. Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...