Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co obecnie można ugrać w CP? jestem tam już 6 rok, od jakiegoś czasu jadę na bezterminowym, mam chyba 39,90zł za familijny, jaka obecnie najkrótsza umowa do ugrania i jaka cena tego pakietu? coś poza (15miesięcy, 5 za free, 3 za 10) tym lepszego mają czy nic?

interesuje mnie jak najniższa cena na ten pakiet i jak najkrótsza umowa, ew. pakiet sportowy/HBO w prezencie, inne jakoś nieszczególnie, bo mam też cyfrę z C+Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co obecnie można ugrać w CP? jestem tam już 6 rok, od jakiegoś czasu jadę na bezterminowym, mam chyba 39,90zł za familijny, jaka obecnie najkrótsza umowa do ugrania i jaka cena tego pakietu? coś poza (15miesięcy, 5 za free, 3 za 10) tym lepszego mają czy nic?

interesuje mnie jak najniższa cena na ten pakiet i jak najkrótsza umowa, ew. pakiet sportowy/HBO w prezencie, inne jakoś nieszczególnie, bo mam też cyfrę z C+Optimum.

15 miesiecy 5 za free dostalem a jestem z cp ponad 11 lat na co ty niby liczysz umowa 10 miesiecy 8 za free ogarnij sie troche cp nie ma tak wygorowanych cen jak cyfra+ wiec nie licz na wielkie rabaty co masz w cyfrze za 40 zlotych porownaj sobie pakiety poza canal+ nic do ogladania a w cp masz kilka naprawde ciekawych programow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dekoder mini po gwarancji i nie wiem ile jeszcze mi pochodzi. Z tego co widzę nie ma odpowiednika MiniMaxa HD, czyli tego co teraz mam teraz, moje pytanie:

czy ktoś ostatnio przechodził ze starego pakietu na tańszy pakiet hd i czy można na tym coś ugrać po lipcowych zmianach cennika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Mini Max to obecny Mini HD (dla klientów bez dekodera HD).

Wszystko zalezy w jakim okresie umowy jesteś obecnie. Masz szanse np. na Familijny HD w cenie Mini HD przez 6m-cy. Przy wymianie na dekoder HD na pewno będziesz miał czynsz 5zł i mniej miesięcy Familijnego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...