Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciało sie ani uzyć wyszukiwarki, poczytać wątku,

 

Zmiana (nie wymiana uszkodzonego na ten sam typ) sprzętu jest możliwa najwcześniej po okresie promocyjnym (nie dotyczy to sytuacji pierwszego okresu podstawowego).

 

Jesli jesteś w pierwszym okresie podstawowym to zmiana sprzętu (np. na moduł CAM) bedzie dostępna pół roku przed zakończeniem okresu podstawowego z obowiązkiem podniesienia pakietu lub na 3 miesiące przez zakończeniem okresu podstawowego z możlwiością pozostania na tym samym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , okres promocyjny czyli taki na jaki jest podpisana umowa czy taki na jaki czas są rabaty od Cyfrowego Polsatu

Mam takie jeszcze jesno pytanie gdzieś czytałem , że Cyfrowy Polsat już nie sprzedaje modułów CAM to czy jest możliwość kupienia takiego modułu CAM np. na Allegro i przepisanie na niego umowy (pakietu)?. Proszę o odpowiedź , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres promocyjny - to czas, w którym masz rabat na jakąś usługę lub usługi (w wypadku klientów z Multiofertą okres promocyjny trwa przez cały okres umowy).

 

Na drugi epytanie odpowiedział Ci juz Dziobalek i to dwa razy.

 

PS. Wyszukiwarka na forum działa. Wystarczy chcieć jej użyć. Oczywiście nalezy jej prawidłowo zadać pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy CP nie sprzedaje modułów? Ja często je spotykam, wystarczy wymienić dekoder na moduł CAM w APSie, warunek musisz być 3msc przed końcem umowy (z wiadomym zastrzeżeniem że umowa w CP się nie kończy tylko kończy się okres podstawowy). Moduły są tylko na umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie "Wakacje z CP 2011" do trzech umów na 36 miesięcy, czwarta gratis przez 3 miesiące! to będzie polewka na 2 miesiące :]

 

przy okazji ta oferta nie była skierowana do stałych abonentów, moim zdaniem stały abonent widząc że ktoś ma familijny za 10zł mógł się nawet troszkę wkurzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda ja nic nie anulowalem i mi przedstawili oferte numer dzialu utrzymania klijenta jakis jest tylko ja niestety nie znam bo babka do mnie dzwonila na domowy telefon a na nim nie mam wyswietlania numeru ale mowila ze mozna dzwonic i na ten numer ale ja wziolem przedstawiona oferte i nie bralem od niej numeru telefonu.ale sa tu osoby ktore sa mocno w temacie i pewnie go znaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...