Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten CP jest głównie dla rodziców , do domu. Ja wyjechałem na jakiś czas i aktualnie w domu mnie nie ma więc nawet nie bardzo mi zależy jakie tak kanały będą . Telefonicznie prowadziłem rozmowę z konsultantką CP , podałem numer seryjny dowodu itp . Zaznaczyłem wyraźnie żeby kurier dzwonił wcześniej bo mnie nie będzie w domu. A przedwczoraj dzwonią z domu że przyszła jakaś przesyłka i zapłacili 19 zł podpisali umowę z CP i odebrali wszystko :| dziwne że kurier tak zrobił... Co do dekodera leży w domu nie widziałem go jeszcze i nie mialem okazji przetestować no ale w razię problemów to od czego jest gwarancja :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwali się dzisiaj do mnie z propozycją przedłużenową.Umowa na pakiet familijny na 24 miesiące z czego 6 pierwszych miesięcy gratis.Do tego w tych pierwszych 6 miesiącach relax mix lub hbo gratis.Wcale nie zaproponowali wymiany dekodera i przejścia na nowe pakiety.Trochę słaba propozycja jak dla abonenta z czteroletnim stażem.Podziękowałem i to była moja ostatnia rozmowa z CP.Teraz pora na prawdziwy futbol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę mają [beep] w tych wysyłkach. Ja się ponad tydzień temu zgodziłem przez tel. na ofertę utrzymaniową (familijny+hd+dekoder pvr udostepn) i dziś dzwonię spytać się co z wysyłką mojego dekodera, na co oni mówią, że nie wiedzą o czym ja mówię. Fakt że sam trochę im pokomplikowałem życie bo najpierw wysłałem wypowiedzenie, później anulację wypowiedzenia no ale... to nie powinien być chyba czynnik nie do przejścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sorek

To samo ja robie, gdy skonczy mi sie umowa z tym szajsem CP. Jeszcze "tylko" 4 miesiace. Mam juz dosc Ligi ukrainskiej i Rosyjskie, traktowania stalego klienta jak smiecia. Pora Na Cyfre+ i na spotkanie z prawdziwym futbolem i "normalną" platforma. DOSC [beep]U, ktory zwie sie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę mają [beep] w tych wysyłkach. Ja się ponad tydzień temu zgodziłem przez tel. na ofertę utrzymaniową (familijny+hd+dekoder pvr udostepn) i dziś dzwonię spytać się co z wysyłką mojego dekodera, na co oni mówią, że nie wiedzą o czym ja mówię. Fakt że sam trochę im pokomplikowałem życie bo najpierw wysłałem wypowiedzenie, później anulację wypowiedzenia no ale... to nie powinien być chyba czynnik nie do przejścia...

 

Ja mam podobnie-(familijny hd + dekoder hd). Zamówiłem 8 listopada. Dzisiaj dzwoniąc co z dekoderem (po wypowiedziach z forum max 4-7 dni), dopiero po 5 minutach, konsultantka stwierdziła, że zamawiałem 8, a dopiero 12 zostało to przyjęte do realizacji. Wczoraj dzwoniłem to powiedzieli (2 konsultantów na 4) stwierdziło, że została wysłana ale nie mają innych informacji np list przewozowy, model dekodera. Dzisiaj dzwonię - dekoder nie wysłany (w realizacji)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie, dostałem propozycje przedłużenia umowy na warunkach: umowa 24, dekoder hd5000 za 1 zł , 5 zł udostępnienie, 5 miesięcy familijny gratis, 5 miesięcy relax mix gratis, 5 miesięcy hd gratis, do tego rozwiązanie umowy 3 miesiące. przeglądam oferty innych platform i trudno mi się odnieść..., do tego czy nie wymyślić innego tunera?, w ogóle co sądzicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• Dekoder CPT HD 5000 na udostępnienie

• Koszt aktywacji: 1 zł

• Opłata z tytułu udostępnienia 5 zł miesięcznie

• Pakiet w obowiązku: Familijny

• Cena abonamentu: 37,90 zł miesięcznie

• Okres podstawowy umowy: 24 m-ce

• Prezent: 5 m-cy Pakietu Familijnego oraz dodatkowo 5 m-cy Pakietu Relax Mix

• Możliwość zawarcia umowy na dodatkowy Pakiet HD, wówczas zostanie on uruchomiony w prezencie na 5 m-cy

• Okres wypowiedzenia: 3-miesięczny skuteczny na koniec okresu rozliczeniowego.

tak to w skrócie wyglada..., chociaż przyglądam się ofercie c+, umowa na 19 miesięcy...50% w moim przypadku na 7 miesięcy....do tego może lepszy tuner....no sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mówię, że to zła oferta. Ja na taką musiałem pomęczyć trochę babkę. Na początku nie było 5 tylko 3 miesiące promocji przy 24 miesiącach umowy. Powiedziała, że 6 miesięcy jest od RelaxMix w górę. Więcej pewnie nie dostaniesz bo niby co... 9/24 nigdy nikt nie miał a 6/24 bezpłatnych miesięcy jest w najwyższej opcji. 5/24 to i tak bardzo dobra promocja jak na polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...