Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W CP jestem od 10 lat. W lutym złożyłem wypowiedzenie, sami zadzwonili w marcu.

Dekoder DVR 7400 za 1 zł, 0 zł za wynajem - umowa na 24 m-ce

Relax Mix z HBO - gratis 4 miesiące

pakiet HD - gratis 3 m-ce

Cinemax - gratis 10 m-cy

 

Jak chcą to potrafią :brawo:

 

A jaki pakiet miałeś przed przedłużeniem umowy w lutym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem familijny i relax mix , wyslalem wypowiedzenia zadzwonili z taką ofertą:

1) Familijny + relax 6 mies gratis + 6 mies za free HBO i dekoder ten co mam czyli Samsunga HD dsb H370g

2)Familijny + relax 6 mies gratis + 4 mies za free HBO i dekoder nowy HD za 1 zł aktywacja plus 25 zł przesylka.

3 Familijny relax i kanały hd 6 mies gratis z tym dekoderem co mam za 57,90

 

co wy na to cos cienko nie? w polsacie jestem od 2005 roku .

wynegocjuje więcej czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę na kolejne 2 lata. Przez 5 miesięcy będę miał pakiet Familijny + 3 kanały HBO gratis (miałem jeszcze do wyboru Relax Mix) na starym dekoderze. Nowego nie chciałem, mam Samsunga H370G i jednym pilotem steruję TV i dekoderem. W sumie ostatnio telewizję oglądam bardzo mało więc mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem nową umowę: dekoder HD z dyskiem za 0 tylko 30 zł się płaci za przesyłkę i zero za udostępnienie - dekoder trzeba oddać jak bym chciał rozwiązać umowę, do tego : pakiet familijny + relax mix + kanały HD - przez 6 mies za free , a potem płatne 72.80. Trzeba zobaczyć jak wygląda to HD w CP wiec wziąłem, chyba niezłą ofertę dostałem nie? , po 5 latach z Polsatem kolejne 24 mies mnie czeka- będzie 7: oby szczęśliwa 7 ,szkoda że mało futbolu na cp ale mam jeszcze c+ z canal plus wiec jakoś obleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moi "dziadkowie" mają od 2 lat mają Familijny wraz z dekoderem na własność (srebrny samsung sd). Teraz kończy się im umowa a dokładnie 27 grudnia. Wypowiedzenie zostało wysłane z ponad 3 miesięcznym wyprzedzeniem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Kryteria wykluczają niestety TNK i N bo nie ma programów zone reality i zone club których brak nie jest do zaakceptowania przez staruszków :D Zostaje wiec CP i Cyfra. Celowo przeciągnąłem o 2 miesiące umowę, żeby dotrwać do okresu świątecznego czyli grudzień/styczeń i teraz trzeba coś wymyśleć. Zależy mi na wymianie dekodera na HD + dodaniu pakietu HD. Obecnie z uwzględnieniem promocji dla nowych abonentów, przy umowie na 29 miesięcy średnia opłata miesięczna za Familijny i Pakiet HD to 45,88zł + 99zł za nowy dekoder. Czy dla "stałego" abonenta dałoby się coś więcej wycisnąć? Np. żeby średnio miesięcznie było bliżej 40zł?

 

Czy istnieje też przy przedłużaniu umowy możliwość zakupu czaszy z konwerterem twin bo obecna instalacja to 6 letnia antena cyfry+ 60cm. Jak wygląda (czy jest w ogóle możliwy) odbiór kanałów HD na takiej antenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie w Listopadzie to na pewno na początku Grudnia CP się odezwie z propozycją przedłużenia umowy na preferencyjnych warunkach.

Nie wiem czy mieszkasz z dziadkami więc podpowiem Ci by ewentualnie dziadek ( czy babcia :wink: ) gdy odbiorą telefon od CP a Ciebie przy tym nie będzie, po wysłuchaniu oferty umówili się na kolejny telefon na konkretny dzień i godzinę byś mógł sam w ich imieniu potargować się z konsultantem bo dziadkom to przypadkiem trochę kitu mogą wcisnąć a Tobie ( jako oblatanemu w temacie) takiego numeru raczej nie zrobią :wink:

Jestem przekonany że z dekoderem HD problemu żadnego nie będzie - także z dyskiem jak i z nowym zestawem antenowym choć Ci powiem że ja bez problemu korzystam z 60cio cm. talerza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Umowa kończy mi się z grudniem.Okres wypowiedzenia to 3 miesiące.Muszę już w październiku wysyłać wypowiedzenie żeby mieć możliwość wybrać w styczniu między C+ a tym co zaproponują mi na pozostanie w Polsacie?

O, nie wiem czy w październiku to nie będzie za późno. Bo jeśli Cie obowiązują nowy regulamin, a on obowiązuje już właściwie wszystkich to już jest za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie w Listopadzie (...)

 

Dzięki za szczegółowe objaśnienia. Nie mieszkam z "dziadkami" ale często ich odwiedzam więc takie przesunięcie telefonu z CP na następny dzień to nie problem. Mam blisko, więc mogę szybko załatwić sprawę. Właśnie dostali zakaz zgadzania się na cokolwiek powiedzą po drugiej strony słuchawki :P

 

Dekoder z nagrywarką to ciekawe. Dla nowych abonentów nie ma. Dopiero z min. pakietem HBO i pewnie kosztuje z 200zł albo lepiej. Na szczęście takie cuda nie są im potrzebne. Z DVD rzadko kiedy korzystają więc nie ma co staruszkom komplikować. To HD to i tak moja inicjatywa bo dorobili się ładnego 37 calowego najnowszego soniacza i aż żal człowieka bierze, że nie można wykorzystać choć części jego możliwości. Dla nich większą zaletą będzie wyświetlanie godziny gdy dekoder jest wyłączony (mówię o dekoderze HD 5000 od CP). Jak jeszcze można na nim własną listę robić to już świat i ludzie - nic więcej im do szczęścia nie potrzeba. Poza tym to jeszcze jest czarny to już luksus :D Srebrny im się nie spodobał :lol2: Ale tak to jest ze starszymi ludźmi i trzeba im to wybaczyć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili właśnie z Polsatu. Oto co udało mi się wydusić za pierwszym razem:

 

Umowa na 24 miesiące:

- Familijny 5 miesięcy gratis (wcześniej proponowała 3 ale jak przeciągnąłem rozmowę to dała 5)

- Pakiet HD 3 miesiące gratis

- Dekoder HD5000 za 1zł ale opłata za dzierżawę 5zł/mies i nie pamiętam tutaj czy były na to jakieś gratisy

- Relax Mix 5 miesięcy za darmo który sam wygasa po tym darmowym okresie (bez zobowiązań)

 

W sumie ten relax mix i tak im nie potrzebny. Wolałbym w zamian za to szósty miesiąc familijnego gratis bo tak to przyzwyczajają klienta do lepszej oferty a potem wyłączają. Nie lubię czegoś takiego.

 

W sumie 57,90 po okresie promocji ale w skali umowy średni koszt to 48,13zł/mies za Familijny+Pakiet HD+Dekoder HD

 

Na razie odłożyłem decyzję na następny tydzień. Co o tym sądzicie? W sumie średnia opłata ok 48zł wychodziła mi dla nowych abonentów za to samo więc w sumie bez orgazmu jak to mówią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szansę wyciągnąć sześć miesięcy. Takie coś udało mi się dzisiaj, ale i tak na razie im podziękowałem. Fakt, że pierwszy okres gratisu jaki mi zaproponowali to 4 miesiące, ale może masz jeszcze szanse na coś więcej.

A tak w ogóle, to te ich oferty są strasznie sztywne i do tego mało atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regedit

 

Szybka reakcja ze strony CP :shock:

Nie jest źle, ale jak wspomniałeś to umowa dziadkom kończy się w grudniu więc pociąg tę "spychotechnikę"jak długo się da - najlepiej głęboko do listopada a nawet dłużej.

Faktycznie promocje mają dość sztywne i ciężko coś od nich więcej wysępić, ale Ty masz czas a oferty zmienią się jeszcze parę razy. Możesz postraszyć nawet tym że teraz C+ też ma kanały Polsatu i dziadki byli by nawet wstanie zmienić platformę , rozmowy są nagrywane i gdy klient ucieka naganiaczowi to ktoś może to sprawdzić i dać po nosie :wink: .

Jak Ci się nie uda więcej gratisów to walcz o lepszy dekoder a już na pewno o 0 zł. za dzierżawę dekodera przez całą umowę - ja tak mam.

 

Bynajmniej nie spiesz się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :D Dzięki za radę. Dzisiaj specjalnie przyniosłem swój dekoder i podłączyłem pod antenę, żeby sprawdzić czy będzie w ogóle odbierać kanały HD. Mimo starej zaczynającej rdzewieć anteny 60cm i tak odbiór HD jest stabilny, niemniej jednak jakość sygnału wacha się na tych kanałach pomiędzy 30-65%. Siła sygnału to 90% w każdym przypadku. Przy kanałach SD jakość sygnału wzrasta do 70-80%. Poza tym chciałem im pokazać na czym wygląda różnica pomiędzy HD a SD. Dobrze, że jeszcze nie są ślepi to ją zauważyli i zachwalali, że ładnie odbiera :lol: Trochę się nie spodziewali, że ich telewizor może mieć "taki dobry obraz".

 

Nie wiem czy już się nie napalili za bardzo bo to straszne grzejniki ale najwyżej ich trochę ostudzę :lol2: Ale to wiecie... skoro dla nich ważne jest np. czy w standby wyświetla godzinę czy nie to :jupi: Pewnie wziąłbym im TNK HD bo do braku Polsatu są już przyzwyczajeni (kiedyś mieli cyfrę przez 4 lata) natomiast babcia ogląda bardzo często Zone Reality i Club i to już jest brak niedopuszczalny niestety.

 

Fezuj - a jaki masz pakiet? Bo u mnie facetka mówiła, że dostałbym bez opłaty za dzierżawę ale gdybym wziął Relax Mix albo HBO.

 

Co do migracji do Cyfry - na początku o tym właśnie myślałem do puki nie wprowadzili nowych pakietów. Myślałem o Podstawowym + HD Mix. Teraz musiałbym wziąć Optimum HD bo Kompakt raz, że ma tylko 4 kanały HD z czego jeden to MTVN więc 2-3 by oglądali. Trochę mało a poza tym brak Animal Planet i NatGeo Wild które włączają teraz. Po prostu Kompakt nie ma żadnych kanałów o zwierzętach.

 

Optimum HD kosztuje 84,90 a z obecnymi rabatami (średnio ok. 18% miesięcznie) wyszłoby około 70zł nie licząc dekodera co jest zupełnie nie do zaakceptowania. Max granica to 50zł z dekoderem HD albo 50zł + np. 50-100zł jednorazowo za zakup/aktywację. Nie wiem czy da radę zejść z 85zł na 50zł w świątecznej promocji cyfry... Chyba, że byłoby to np. 55zł z wliczonym multiroomem ale to takie gdybanie.

 

Z drugiej strony Cyfrę można rozdzielić. Kupiłbym im splitter kablowy za 150zł + jakiś tani tuner bo stary powizyjny philips 3010 już nie dałby rady z fec i by mieli na 2 tv. W przypadku Polsatu po prostu pewnie kupiłbym im pod choinkę jakiegoś taniego globo sd z kartą tnk i by w zupełności wystarczyło. Oglądanie tego samego kontentu na obu tv nie jest konieczne. Wystarczyłyby podstawowe kanały + jakieś discovery czyli to co tnk daje jest idealną ofertą.

 

Czyli jeszcze przyduszę trochę tą babeczkę. Jak mi da 6 mies gratis familijnego + bezpłatną dzierżawę + antenę 80cm za np. 50zł to chyba się przełamię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fezuj - a jaki masz pakiet? Bo u mnie facetka mówiła, że dostałbym bez opłaty za dzierżawę ale gdybym wziął Relax Mix albo HBO.

 

Relax Mix - co widać w opisie :wink:

 

Jak by co to spróbuj przeliczyć czy też nie byłoby warto wziąć "mixa" za lepszy i.... darmowy dekoder :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...