Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Posiadam dekoder 4k lite czy możliwa na wymienię na moduł CAM czy nie opłaca?

Został do końcu umowa do 3 miesiące

Płacę 90zł:

Pakiet L

Nagrywarka S

CUTV IP

Pakiet HBO HD HBO Max

 

Interesuje mnie przedłużenie pakietu L albo M , Disney+ i MAX (STEAM) , HBO na jakie warunki mogę liczyć? 

Jeżeli chciałbym dobrać do tego Eleven lub Sport Max , Filmbox , Multrioom jaki koszt musiałbym doliczyć??

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2024 o 11:32, JedynyTaki napisał(a):

Umowy są 24 miesięczne, w tym 6 miesięcy za darmo lub 18 miesięczne bez bezpłatnych miesięcy.

 

Jest jakiś haczyk bo na pierwszy rzut oka wydaje się, że dużo lepiej jest mieć 24 mies. umowę: 6 mies gratis + 18 mies płatnych ... kontra... 18 mies płatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się albo złożyć wypowiedzenie (L 35 chyba złotych zamiast 70/80) albo przeczekać umowę aż przejdzie na nieokreślony i wtedy za L 60zł. Pakiet Stream można dodać w każdym momencie i wtedy 25zł miesięcznie, ale pod pewnymi warunkami i tylko kiedy umowa jest na dwa lata, ale i tak się mocno opłaca. Multiroom jest w promce za 0zł i w najlepszym wypadku wypada lepiej niż sam pakiet L przy czystym przedłużeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się albo złożyć wypowiedzenie (L 35 chyba złotych zamiast 70/80) albo przeczekać umowę aż przejdzie na nieokreślony i wtedy za L 60zł. Pakiet Stream można dodać w każdym momencie i wtedy 25zł miesięcznie, ale pod pewnymi warunkami i tylko kiedy umowa jest na dwa lata, ale i tak się mocno opłaca. Multiroom jest w promce za 0zł i w najlepszym wypadku wypada lepiej niż sam pakiet L przy czystym przedłużeniu.
Mam dwie umowy, jedna na familijny max HD na czas nieokreślony i druga na pakiet L z Disney z umową jeszcze na 8 miesięcy ale w żadnej z nich nie mam opcji włączenia pakietu stream+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2024 o 08:56, Cp.go napisał(a):

@suchydmg L 35 psp 10 eleven 10 disney10/15

 

A jak to by wyglądało przy pakiecie:

S + Disney =? 

M + Disney =? 

Bo przy L to 35 zł + 10/15 zł za Disney? Od czego zależy czy Disney jest za 10 czy 15 zł w tym pakiecie? 

W dniu 29.08.2024 o 07:34, Kyle napisał(a):

Jeśli przedłużysz umowę nr 2 na której masz -50% to z automatu przechodzisz na obecnie obowiązujące zasady czyli dostajesz -9 zł (słownie: dziewięć złotych). Tracisz rabat 50%. To że nie zmieniasz umowy nr 1 nie ma tu znaczenia.

 

A jeżeli przedłużę umowę numer 1 to wtedy umowa numer 2 czyli telefon nadal pozostanie z 50% Smart Domem? 

Nawet jak ta umowa numer 1 za 2 lata przejdzie na czas nieokreślony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Posiadam dekoder 4k lite czy możliwa na wymienię na moduł CAM czy nie opłaca?

Został do końcu umowa do 3 miesiące

Płacę 90zł:

Pakiet L

Nagrywarka S

CUTV IP

Pakiet HBO HD HBO Max

 

Interesuje mnie przedłużenie pakietu L albo M , Disney+ i MAX (STEAM) , HBO na jakie warunki mogę liczyć? 

Jeżeli chciałbym dobrać do tego Eleven lub Sport Max , Filmbox , Multrioom jaki koszt musiałbym doliczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 20 września mój tato podpisal aneks do umowy , która kończy się w lutym. Pani konsultantka ,z racji że tato się nie zna , wcisnęła mu głupoty. Od razu mówię, że zostały wymienione dwa dekodery na te 4k. Pakiet L 70 zł,Multiroom 5zl , i co jest wogole nie potrzebne ojcu nagrywanie npvr 15 zł .w sumie 90zl za nic ma płacić . Chcę wypowiedzieć ten aneks, nie chce żadnej usługi nagrywania nPvr za 15 zł miesięcznie. chciałbym pakiet L + stream+(Disney i max ,) . Czy mogę zerwać ten aneks ?wyczytałem że 14 dni mam na to. I dekodery zostają do końca umowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...