Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 7 miesięcy do końca, pakiet L + PSP+Eleveny dekoder 4K płacę 90zł, co można uzyskać na przedłużeniu, czy jeszcze poczekać? A mam jeszcze u nich internet i telefon:)

pozdrawiam

Edytowane przez bubal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczoraj przedłużona umowa na 24 miesiące:

 

Pakiet M SPORT

HBO + MAX

Pakiet Dzieci

1 MR

DISNEY + za O zł przez 24 miesiące

CINEMAX za O zł przez 24 miesiące

 

6 mscy gratis, potem 110 zł.

 

 

Edytowane przez TG 84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam:

Pakiet L

Opcja ON THE GO

Pakiet Eleven Sports HD

Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet HBO HD HBO Max

 

Chciałbym to samo, ewentualnie sport połączyć w Sport Max +, dobrać Disney+ i 1 dekoder do multiroom.

Na jaką ofertę mogę liczyć?

 

Czy w dalszym ciągu korzystniej jest wypowiedzieć umowę i potem przedłużyć przez DUK? – 5 msc do końca.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2023 o 14:38, stan69 napisał(a):

W starych umowach, ze starą pakietyzacją nie podnoszą te 10 zł, nie realizują tego zapisu w umowie. Miałem Rodzinny przez kilka lat za 5 zł, w umowie było +10 po przejściu na czas nieokreślony ale nie mogli abonamentu zmieniać.

Teraz, za pakiet najniższy zaplacisz 30 zł, więc nic nierób, dalej będziesz płacił 20 zł. Rodzinny jest korzystniejszy od S (ten najtańszy).

Skontaktowałem się z polsatem i mi odpisali że nie ma czegoś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam:

Pakiet L

Opcja ON THE GO

Pakiet Filmbox premium

Pakiet HBO HD HBO Max

2x multiroom

wypowiedzenie wysłane (6 miesięcy do końca umowy), co mogę ugrać ??? Obecnie płacę 105 zł

Edytowane przez Jacor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam:

Pakiet L

Opcja ON THE GO

Pakiet Eleven Sports

Pakiet Polsat Sport Premium

Dekoder EVOBOX PVR

Kontrakt połączony w ramach smartDOM

Obecnie płacę 75 zł.

Umowa do listopada.

Ich propozycja

Za to samo 96 zł.

Przez 6 miesięcy 86 zł.

Disney+ rok gratis i drugi rok 28,99.

Mało zachęcająca propozycja.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z września 2021 : w podstawie Pakiet M+ CUTV IP, Pakiet Eleven Sports HD, Nagrywarka S,  z dekoderem 4k za 45 zł

Przedłużona w 24.03.2023 po wysłaniu wypowiedzenia i telefonie do DUK :

Warunki:

Pakiet M + CUTV IP, Pakiet Eleven Sports HD, Nagrywarka S - 6 miesięcy za free, później 55zł. (łączna długość umowy 24 miesiące - okres podstawowy)

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam pakiet Rodzinny HD z kanalami Cinemax za 10 zlotych. Po okresie trwania umowy oplata rosnie do 20 zlotych. Nowa pakietyzacja mnie nie interesuje. W pakiecie S jest za malo kanalow. A w M tez jest mniej kanalow a na dodatek jest drozszy. Czy jezeli zloze rezygnacjr to mam szanse przedluzyc umowe na Rodzinny HD z Cinemaxami pozostawiajac cene 10 zlotych. Jezeli tego nie otrzymam zastanawiam sie nad pakietem Entry+ Canal+. Nie ukrywam, ze aktualny dekoder HD5500 mnie denerwuje. W porownaniu do sprzetow UPC Ktore uzywam w Warszawie to wielkie G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, stan69 napisał(a):

Rodzinnego nie przedłużysz, umowa przejdzie na czas nieokreślony po czasie podstawowym, a 10 zł może zostać dalej do płacenia.

Umowę na Rodzinny HD plus Cinemax przedłużałem w kwietniu 2022 roku, więc został mi jeszcze rok. Wtedy mimo, że była już nowa pakietyzacja ten pakiet dostałem w dziale rezygnacji. W regulaminie jest napisane, że po okresie trwania umowy abonament rośnie o 10 PLN. Jesteś pewien, że nie wykorzystają tego zapisu? W sumie 20 złotych po rabacie Smartdom za ten pakiet to nie jest dużo ale to telewizja do Domu Letniego więc cena 10 PLN jest odpowiedniejsza. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Familijny HD za 20zł, który już rok jest na nieokreślonym i nie podnieśli ceny. Dodatkowo mam 2 MR, jeden za 10, drugi za 5zl i też cena bez zmian. Mam nadzieję, że tak zostanie dalej, bo zawartość telewizji z reklamami w pakiecie jest adekwatna do ceny abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, nie jest to warte więcej niż 20zł. Niech się utrzymują z reklam skoro taką mają politykę. Zawsze zadaję pytanie konsultantowi kiedy próbuje "naciągnąć" na wyższy abonament - "za co, za reklamy?" I wtedy następuje kilka sekund ciszy, bo kończą się argumenty. ;) Szkoda że czasy kiedy było mniej kanałów śmieciowych i mniej reklam dawno się skończyły. Niestety obecnie z każdego abonenta próbuje się zrobić głupka tylko dlatego żeby za wszelką cenę sprzedać produkt.

 

 

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2023 o 15:43, posmak77 napisał(a):

Aktualnie mam L za 50zł/24mce.
7mcy do końca umowy, wypowiedzenie dzisiaj wysłane.
Chciałbym dołożyć do L Eleven i kanały 18+. Na co mogę liczyć ? 

ja bym zostawil tak jak masz i dokupil sobie ( w cyklu miesiecznym) tak jak mam ochote ten pakiet rozrywka i/lub eleven. Podbicie na 90 i 6 miesiecy za 0 fajna opcja jesli dadza ci  Disney+ za 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...