Skocz do zawartości

Jaki PVR


sonnen_x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to ma być Twin PVR (dwie głowice) to żaden nie ma czytnika kart nadającego się pod Cyfrę+ (przynajmniej w tej chwili). Jeśli tylko Semi PVR (jedna głowica i dysk po USB) to takich sprzętów jest już dość dużo, m.in. Ferguson HF-8900 HD, czy Globo HD S1 lub TS1 (combo - z głowicą DVB-T).

 

Zależy co masz na myśli pod pojęciem "bezproblemowy", bo ideału nie ma - w każdym sprzęcie można się do czegoś przyczepić. Zależy co będzie Cię mniej irytować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie Twin, tylko coś, co zagane nagrania spokojnie wykona i odtworzy.

Ferguson HF-8900 HD ponoć średnio radzi sobie z nagrywaniem.

Na pewno miałoby to być coś, co normalnie kanały przełacza, nie gubi systemu kodowania jak szmelowaty FX 7600.

Lubię się takim sprzętem pobawić, ale nie lubię zamrażania podczas oglądania i innych beznadziejnych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak polece fergusona 8900 nie ma problemu z pvr od ostatniego softu(wada że osd nie jest w hd i podcina troszkę;p ) ale pvr działa jak złoto no i tylko szkoda że nie ma pvr twin no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest bardzo duża poprawa pvr i muszę przyznać że tuner jednak zrobił sie godny uwagi .Mam zamiar dorwać tego Globo by przetestować choć słyszę same pozytywy o nim;) , więc zdaje się mi że oba tunerki mogą być równe;p pod względem pvr.W 8900 jest narazie wada przekłamane paski sygnału no i osd nie jest w hd;d tj menu . Nie wiem jak ma to miejsce w globo ale myślę że może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam c+ na pewnym rodzaju podziału i musze przyznać tak karta tnk w czytniku i splitter w module diablocam wsysko działa ok czasem sie zdaża problem że tuner zgubi kodowania ale baaardzo rzadko i ma to raczej związek z tym ze c+ dziele na laptopa(karta dvb) i na stacjonarnego tunera W normalnym splitterowaniu na 2 tunery nie ma kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A możesz się podzielić informacją w jaki sposób odbierasz C+ na Opticum 9500? Z tego co czytałem to on nie obsługuje Seci. Kupiłeś dodatkowy moduł dostępu czy wczytałeś inne oprogramowanie? Jeśli mógłbyś opisać szczegółowo jakie oprogramowanie, jakie masz spostrzeżenia, etc. to byłbym wdzięczny, bo mam C+ i też się zastanawiam nad Opticum 9500...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...