Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wysłąniu wypowiedzenia dziś pojawił się piewszy telefon.

Oferta U+ za 49zł bez możliwości dadania w tej cenie gratisów.

Dodanie 3xC+ kosztowało by mnie 79zł. Również odblokowanie BOXa do 500GB też nie wchodzi w grę. Grzecznie podziękowałem.

 

"Jednoręki bandyta" tym razem nie wylosował wisienek, gramy dalej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłąniu wypowiedzenia dziś pojawił się piewszy telefon.

Oferta U+ za 49zł bez możliwości dadania w tej cenie gratisów.

Dodanie 3xC+ kosztowało by mnie 79zł. Również odblokowanie BOXa do 500GB też nie wchodzi w grę. Grzecznie podziękowałem.

 

"Jednoręki bandyta" tym razem nie wylosował wisienek, gramy dalej... :)

I całe szczęście, bo byś "wisiał"

Widzicie! Czasami dziwne są ich te propozycje. Przedziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym telefonie dostałem to co chciałem. Dzwoniła sympatyczna Pani z nr.122947879.

C+Silver 6xCanal+ 3xHBO 2xCinemax (proponowali Filmbox ale wolałem Cinemax) za 64zł. Gdybym się zdecydował na MRS to dopłata 10zł i aktywacja 49zł.

Umowa na 12 miesięcy.

 

Co ciekawe do mnie dzwoniła chyba ta sama Pani bo numer identyczny i poziom sympatyczność też się zgadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane 2 tygodnie temu, dzisiaj telefon do nc+ z pytaniem czy zarejestrowane, zarejestrowane jest też już nowa oferta:

- teraz: Universe + 6xC+ za 59zł (bez dokodera, bez MR, etc...)

- oferta : Universe + 6xC+ +3xHBO + PVR Pace na wynajem, całość za 69zł na 12 miesięcy ...a jeśli jestem zainteresowany to HBO GO za 2zł na 5mies., poźniej 12zł lub rezygnacja.

 

Odzwoniłem dzisiaj i "podpisałem" następującą umowę:

Universe + 6xC+ +3xHBO + Ultra box Pace 500 na wynajem, całość za 59PLN na 12 miesięcy + HBO GO na 5 mieięcy za 0zł - jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...