Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że przywiązanie do naszych wysokich rachunków już zmalało i ten argument naprawdę nie ma już takiej siły. Tu ostatnio odpadło (lub jest na dobrej drodze) już paru takich co słono płacili. Jakaś nowa ekonomia. Gdzieś tu musi być sens tylko go jeszcze nie załapałam. A przydało by się...Konstrukcja oferty, sprzęt/karta, preferencje? A może tylko trochę się usztywnili i telefony za parę dni się rozdzwonią... Jeszcze chwila i coś się wyjaśni na pewno.

A może ja przesadzam z tym szukaniem sensu? Może kogoś po prostu po-rąbało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane tydzień temu, pierwszy telefon i umowa przedłużona na 15 miesięcy (5x0zł i 10x79,70zł) średnia 53,27

Comfort+

Multi+

Extra+

Sport&Film

Multiroom Standard

Pace 500GB

VOD

HBO - 5 miesięcy

wcześniej byłeś w cyfrze czy w n ???

cyfra+, od 9 miesięcy nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, dzięki Waszym wcześniejszym wpisom wiedziałem czego mogę oczekiwać od działu utrzymania klienta.

 

Do tej pory posiadałem pakiet Universe i paczkę Canal+ za 49zł. Zdziurawiłem rok temu i nie wynegocjowałem za te 49zł HBO na cały okres umowy, a wiem że inni dostawali taką ofertę.

 

Tym razem sprawa wyglądała następująco. Od momentu złożenia wypowiedzenia minęło dosyć sporo czasu, zaś umowa kończy mi się w czerwcu. Wczoraj otrzymałem pierwszy telefon z propozycją tych samych programów, teraz nazywa się to chyba Sport & film, opcja extra, HBO za 0zł przez 5 miesięcy za 53,26zł, umowa na 15 miesięcy. W dniu dzisiejszym drugi telefon, pakiet Sport & film, opcja extra, Canal+ VOD, Prapremiery TVP, Seriale+, History HD oraz HBO i Filmbox za 0zł przez 5 miesięcy za 53,26. Niestety HBO na cały okres umowy ponoć się w tym momencie nie dostanie. Wynegocjowałem również MR za 6zł miesięcznie ale zrezygnowałem z niego, ponieważ posiadam w drugim pokoju transmiter przez który to oglądam NC+.

 

Życzę powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś przedłużyłem wypowiedzenie złożone w maju umowa do końca czerwca wcześniej nieciekawe propozycje a wczoraj telefon i propozycja 4x0 i 11x79,90zł za comfort+ekstra+6xcanal+.Do tej pory miałem pakiet universe za 49,90.Jestem zadowolony chciałem dostać C+ wszystkie i mam za średnią 58,60.

 

Oczywiście wczoraj chciałem dostać warunki na maila i dopiero przedłużyć nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O multi+ była mowa kiedyś. Ktoś podłączał nawet linka do regulaminu. Stan aktualny jest taki, że multi+ jako osobna opcja jest wg. aktualnego regulaminu bezpłatnie dołączany do każdego pakietu.Co w każdej chwili może ulec zmianie. Tyle o multi+, który jest przy każdym pakiecie.

O cenach nic nie dodam po mogę tylko gdybać. Ale zdaje się, że masz z lekka wypasioną ofertę (jeśli dobrze kojarzę) więc w ogóle nie sądzę by ci zeszli niżej, do tego za przyzwoitą cenę. Próbuj ale tak jak sam gdzieś pisałeś, nowa umowa może być rozsądnym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dla zainteresowanych: wczoraj przedłużyłem umowę (była do 31 maja 2014 r.), poddałem się bo jakoś nie mogłem pogodzić ze stratą Premiership i LM... Konsultant konkretny (aczkolwiek nie dał mi nic odkrywczego), sam przyznał, że pewnie te łamańce są podyktowane wiadomo czym. Ogólnie w komputerze miał wszystkie info odnośnie mojej osoby, m.in. że wcześniej nie chciałem łamańca, że chciałem drugi dekoder HD itp. Wziąłem łamańca 6x0 zł + 18x79,90 zł=średnia 59,93 zł pakiet COMFORT+EXTRA+MULTI+ (ponieważ chciałem mieć o 9 m-cy dłużej cenę jaką płaciłem dotychczas, czyli 59 zł), dekoder PACE PVR który miałem i dodatkowo za 0 zł drugi dekoder SAGEMCOM i 3xHBO na 12 miesięcy, aczkolwiek w ogóle tego nie chciałem, no ale skoro dawali to głupio było nie chcieć:). Mogłem jeszcze czekać, bo miałem czas na oddanie dekodera do 13 czerwca, ale byłem naciskany przez osobę, która posiada drugą kartę od Multiroomu, a nie mieszka ze mną. Trudno, za 2 lata będę się z nimi użerał przy przedłużaniu, z tym że na 99,99% zaczną się negocjację od 79,90 zł:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, za 2 lata będę się z nimi użerał przy przedłużaniu, z tym że na 99,99% zaczną się negocjację od 79,90 zł:) pzdr

 

Napisz krótko - od jakiej kwoty zaczęły się tegoroczne negocjacje i na jakiej kwocie się skończyło.

 

P.S. Piszesz, że się poddałeś, ale twoja nowa umowa nie jest żadną porażką. W nazwie pakietu nie wspominasz o 6xC+, ale skoro zależało ci na Premiership to na pewno masz Canal+. Zauważ obiektywnie, że za 30 zł (bo drugie 30 zł płaci zapewne posiadacz drugiej karty do multiroomu) masz naprawdę świetny pakiet. Nawet gdybyś nie miał multiroomu i sam płaciłbyś 60 zł to czy to jest za dużo za to co dostajesz od nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne negocjacje od 79,90 zł stała cena na 15-24 miesięcy (za to co miałem poprzednio czyli stary UNIVERSE+ 6xC+ Multiroom z PACE PVR), później ok. 15 telefonów nieodebranych (atakowali ciągle), 10 odebranych odrzuconych i ostatnie 4 telefony ta sama oferta czyli 5x0 zł + 10x79,90 zł=średnia 53,27 zł lub 6x0 zł + 18x79,90 zł=średnia 59,93 zł, z małym wyjątkiem: w pierwszym z 4 ostatnich telefonów nie było opcji dobrania dekodera HD za 0 zł, w ostatnich 3 telefonach był bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne negocjacje od 79,90 zł stała cena na 15-24 miesięcy

 

Zaczęło się od 79,90 zł, zgodziłeś się na niecałe 60 zł. Więc jakby nie patrzeć to nieźle wytargowałeś. I za dwa lata pewnie będzie podobnie. Niech to przeczytają wszyscy, którzy tak od tygodni demonizują słynną "średnią".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Ogólnie abstra[beep]ąc od oferty, to powiem tylko tyle że mają tam niezły [beep]ik... Wczoraj uzgadniając drugi darmowy dekoder z konsultantem z numeru 122947872, musiał on przedzwonić do punktu, gdzie mam odebrać ten dekoder z pytaniem czy będzie on za 0 zł, powiedział że do mnie oddzwoni za 5 minut. Oddzwonił za 10 min już z telefonu 223104747 :roll: , że w punkcie odbiorę ten dekoder za 20 zł/m-c, ale dzisiaj będzie w pracy po 15 i obiecuje zrabatować mi go do 0 zł. Mówie ok, rozmowa przecież nagrywana. Za 55 min dzwoni kobieta z 122915555 zakręcona jak baranie jajka... Tłumaczy mi coś, że musi zweryfikować moją ofertę, motała się 5 min, po czy następne 5 min czekałem z muzyczką w tle telefonu, bo musiała porozmawiać z osobami które pomogą jej wyjaśnić moją sytuację (aczkolwiek dalej nie wiedziałem co jest nie halo skoro godzinę temu wszystko ustaliłem), później mówi że ustali co się dzieje i znów oddzwoni. Oddzwoniła za 10 minut z pytaniem kiedy rozmawiałem z konsulem ostatni raz i jaką umowę proponował (dokładnie czy w maju czy w czerwcu!!) :shock: Powiedziałem jej, że godzinę temu zgodziłem się na ich umowę... no i tu ją zagiąłem, bo zaczęła znowu się motać, a ja dalej nie wiedziałem jaki jest cel jej telefonu. Zaczęła się dopytywać jak to jest z tym drugim dekoderem i jak go tylko odbiorę to ona do mnie oddzwoni i potwierdzi zrabatowanie, skoro tak miałem ustalone. Mówię jej, że nie musi bo wszystko jest już załatwione a ona, że w taki razie niepotrzebnie dzwoni... dodając te kilkadziesiąt minut wyrwane z życiorysu do negocjacji z NC+ = kilka godzin życia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie właśne tej średniej to tak to wygląda, iż negocjacje tak się będą zaczynały,ale jak widać niezawsze będą kończyć się niepowodzeniem. Jednak warto zauważyć iż całkiem popularna jest ta średnia nie tylko w nc+. Z drugiej strony pewnie chodzi też o to, aby nie było osób z niskim abonamentem, bo jak sąsiad zapyta ''ile Pan płacisz???'' to powiesz że 79,9 czyli podobnie jak na stronie więc stwierdzi iż jemu też się opłaca taka oferta, a na te darmowe miesiące nikt nie zwróci uwagi bo to już standard i u innych operatorów. No i jeszcze kwestia ARPU, gdyż w pierwszym kwartale jednak poszło lekko w górę czyli ta polityka daje efekty, bo przecież nie jeden bojąc się łamańca (po przeczytaniu tego forum) weźmie stałą za te 79,9 jak nie będzie wyjścia, chodźby dla Ligi Mistrzów. Podsumowując, jedni będą płacić 79,9 ze średnią łamaną np 59,9 a inni stałą 79,9, ale Ci pierwsi po darmowych miesiącach i tak wpłacać będą 79,9 i o to też chodzi gdyż wszyscy płacą jednakowo czyli nie ma wypasonej oferty za 59,9 ale jadnak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu uległem z powodu, o którym pisałem kilka postów wcześniej. Doszedłem do wniosku, że czytając forum nic lepszego bym nie dostał, a tak mam przez 2 lata to co chciałem z podwyżką 0,93 zł/m-c, ale dostałem drugi dekoder HD za 0 zł co też było moim celem nadrzędnym. Ewentualnie, żywię nadzieję, że za 2 lata ich polityka co do średniej się nie zmieni i znowu będzie w ofercie x*0 zł + x*79,90 zł :) Aczkolwiek uważam się za człowieka (żeby nie zabrzmiało nieskromnie) dość inteligentnego, więc w dalszym ciągu sądzę, że średnia jest po to, aby za 2 lata NIE zejść poniżej 79,90 zł/m-c przez 15-24 m-ce za odpowiednik COMFORT+EXTRA+MULTI+. I już słyszę w słuchawce od konsula, że "Panie Krzysztofie, ale niezależnie od tego ile Pan płacił miesięcznie, miał Pan umowę za 79,90 zł, a te 6 m-cy było tylko dlatego, że jest Pan naszym stałym Klientem" :D Idę w to o 20-letniego Jacka Danielsa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie : jak jest z możliwością odłączaniem paczki 6xC+? Można przy przełużaniu uzyskać odłączenie? Jeśli w starej ofercie było univers i 6xC+ jako paczka w promocji. Tzn. czy można przejść z tego na comfort+multi+ekstra+? Wiem że to rzadki przypadek by ktoś się wypinał na C+ ale może ktoś próbował, ktoś wie, ktoś słyszał? Nic nie mam do C+, tak tylko się zastanawiam... 8)

Napiszę, co uzyskałem, bo miałem bardzo podobne podejście do Twojego.

Wcześniej Universe + 6C+ za 59zł, wypowiedzenie wysłane 1,5 m-ca temu.

Odbyłem chyba ze 4 rozmowy i na 3 dni przed końcem zgodziłem się na potrójnego łamańca - wyłączyłem paczkę C+ a dodałem sobie multiroom standard i wyszło:

comfort+multi+extra+multiroom std

24 m-ce:

- 24,90zł przez 9 miesięcy

- 44,90zł przez 3 miesiące

- 54,90zł przez 12 miesięcy

- drugi dekoder za 0

 

średnia: 42,40

Łamaniec na 3 wynika z tego, że m-room rok za 0 a drugi rok za 10zł/m-c

 

Inna sprawa, że do tej pory nie wyłączyli mi paczki C+ i poza mailem z negocjacji nie dostałem żadnego oficjalnego potwierdzenia. Jedynie przyszedł na nboxa rachunek na 24,90 w którym nie ma mowy o multiroom, więc nie wiem czy mnie nie wydymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fakir1111

OK, w słuchawce może i usłyszysz od konsula, że płaciłeś 79,90. Ale jako inteligentny abonent odpowiesz, że w trakcie umowy nie płaciłeś też nic. On cię będzie ciągnął w kierunku 79,90 a ty go w kierunku 0 zł. I raczej spotkacie się w takim punkcie, że ty będziesz zadowolony i nc+ też nie pogardzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...