Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Jeśli nie dają to warto walczyć o jak ja to mówię "wyrób seropodobny" ,"czekoladopodobny" :lol2:

bez nazwy "Full Extra" ale by zawartość była taka sama i stała cena 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany, to ja zgodziłem się na łamańca : comfort+ ekstra+ multi+ 6xC+ HBO i dzierżawa PACE, wszystko na cały okres 24 m-cy, za średnią 59,92. A konkretnie 6x0zł i 18x79,90zł.

 

Znalazłem jeden fajny mały plus w tych łamańcach, na który nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę. W sumie może mało ważne, ale jeśli w ciągu tych 2 lat zmienią jakiś punkt na podstawie którego można wypowiedzieć umowę, to średnia cena radykalnie spada. W optymalnym przypadku, jeśli za 6m-cy podniosą ceny, lub usuną jakiś kanał (co jest wątpliwe patrząc ile z nich jest warunkowych), można mieć niezły pakiet przez pół roku za 0zł :)

 

Wiem, że stała cena lepsza, ale z HBO wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta dzisiejsza

obecnie mam platyne z MR(kamele) i PVR za 99

oferta to co mam do tej pory na 24 m-ce stala cena 79,90

comfort + sport & film + hbo + mr + pvr ( jak dobrze zapamietalem)

2 x pytalem sie czy stala cena i czy zadne gratisowe mce nie sa uwzgledniane, poprosilem na mejl ta oferte i mam sie zastanowic

juz sie prawie zgodzilem, ale jak to mowia pospiech jest wskazany przy lapaniu much :)

czekam na mejla

wchodzac na strone nc zaproponowano mi w sumie sport&film za ta sama cene tylko dorzucaja mr i hbo na 24 mce gratis

 

edit

dostalem mejla

fi4l.png

+ 10 zł za paczkę EXTRA. W Pana przypadku HBO za 0 zł przez 24 mc. Reasumując miesięczny koszt to 79,90 zł. Rabatuje Panu multi room 0zł/24 mc i najem dekodera 0 zł/24mc. Ma Pan wszystkie dostępne paczki : EXTRA, COMFORT, MULTI, 6 CANAL+, HBO na 24 mc za 79,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy moge takie cos wklejac , patrze na ta tabele i musze jeszcze raz popatrzec na pakiety niby w tabeli hbo tylko na 9 mcy za 0, potem podpis ze rabat na 24 kogo sluchac tabeli czy konsula. Nie chce sie bawic w reklamacje, szkoda na to czasu nerwow w rozmowie Pani potwierdzala ze na 24 mce z tym hbo, mr i pvr, rozmowy nagrywaja przeciez chyba ze w trakcie odczytywania warunkow nie powtorzy tego tylko powie to co w tabelce :lol2:

cos mi sie za malo wydaje wczesniej Bogdan pisal o takiej ofercie za 80, 90 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo słuszne wątpliwości co do wklejania - to dzieło na pewno chronią prawa autorkie :wink:

 

A tak poważnie: w razie reklamacji, na którą część mejla będziesz się powoływał? Ofertę masz dobrą, co oczywiście wzbudza nieufność co do jej zgodności z twoimi oczekiwaniami. Najlepiej poproś o mejla bez tabelki gdzie wszystko o d A do Ż będzie punkt po punkcie opisane (nagrania czasem się gubią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kingofsouth Ty chyba masz wytatuowane na sercu Full Extra :lol2: Bo jak tylko ktoś tutaj o tym wspomni to od razu się pojawiasz i podniecasz że to masz :D Tych ofert nie ma już i są przeszłością więc wspominanie ich przy każdej możliwej okazji wielkiego sensu nie ma no chyba że odczuwasz aż taką potrzebę poch[beep]a się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oui! (używam języka wroga) Ale mam buty na tzw. platformach na pocieszenie :wink:

Nie obejrzę dziś w związku z powyższym odbywającego się właśnie pojedynku o życie kurd-upelka :/. Ale za to robię sobie dziś prosto z Pejsiaczka maraton drugiej serii Synów Anarchii. Drugiej!! Prawdziwe wykopaliska :wink:

 

A jak z twoimi ofertami? Coś miłego się już kroi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, że stała cena lepsza, ale z HBO wziąłem.

 

A była propozycja bez HBO??? Jeśli tak to za ile (stała)??? Byłeś wcześniej w "cyfrze" czy w "n" ???

 

Ostatnio jak koniecznie chciałem stałą cenę, to po kilku minutach milczenia i poszukiwania wyszło konsultantowi chyba 79zł, ale stała i bez HBO. Czyli to co mam za średnio 59,92 po odjęciu HBO dało stałą 79 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Dawno mnie tu nie bylo . Mimo proponowanej z mojej strony stalej oplaty na 15 mies. w wysokosci 69,90 za 6XC+ & hbo nie udalo mi sie dojsc do porozumienia z operatorem wiec dzis zdalem boxa w punkcie bez zalu z mojej strony , takze 1 abo mniej :) Byc moze bede tu czasem zagladac jesli kiedykolwiek przeprosimy sie z ITI . Tymczasem bez odbioru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tak dalej postępują - obudzą się z ręką w nocniku.

Policzą po połroczu ilu klientow stracili to zmienią zdanie.

Mam nadzieję że będzie to zimny kubeł wody na głowę wtedy.

Ja do konca sierpnia mam umowę i jak nie przedłużę na to i za tyle co mam w podpisie też odchodzę beż żalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet biorąc 2 karty: NC+MIX i SwiatHD (na 3 miesiące z HBO) na znanym portalu aukcyjnym cena za zestaw tweeda77 może wyjść porównywalnie choć trochę drożej (i to bez kombinowania z blokerem). Jak się pokombinuje, to taniej. A że tweed77 ma E2, to widzę, że wcale nie będzie miał problemu z rozstaniem z abonamentem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem pare postow wczesniej co mi zaproponowano EXTRA, COMFORT, MULTI, 6 CANAL+, HBO na 24 mc za 79,90 zł do tego MR(kamele) 0 i HBO 0 na 24 miesiace

Z tego co czytalem w/w oferte mozna dostac troszke taniej, ale i tak jest to duza obnizka w stosunku do tego co mam teraz czyli 99 za platyne

wczesniej jeszcze ktos pisal iz dawali do podobnego pakiety cinemaxy na 12 mcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...