Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie UNIVERSE + 6x canal+ i PACE PVR za 49zł miesięcznie. Przed chwilą telefon od gościa i oferta łamaniec 4x 0zł 11x 69,90zł za to co mam + HBO na 4 m/ce. Albo 6x 0zł 18x 69,90zł i HBO na 6 m-cy. Wszystkie canal+ na całe umowy. Powiedziałem żeby facet oddzwonił dzisiaj. Jak myślicie jest to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie umowa na okres 12 m-cy od 01.06.2013r. do 31.05.2014r.:

Abonament Canal+Silver w cenie 69 zł;

-3 pierwsze miesiące za 0 zł;

Opcjce dodatkowe:

-Canal Film&Premiere na 12 m-cy za 0 zł;

-HBO na 12 m-cy za 0 zł;

-Cinemax na 6 m-cy za 0 zł;

Czyli średnio na miesiąc po odliczeniu 3 m-cy gratisowych wyszło 51,75 zł.

 

A oto propozycje które dziś otrzymałem.

Oto one:

 

Propozycja 1 :

 

Na okres 24 miesięcy

Opłata za kanały 79,90 zł oraz Multiroom Standard 12m 0 zł 12m 10 zł, bez opłaty aktywacyjnej; średnia opłata roczna 84,90 zł;

W ramach abonamentu:

Comfort+,

Extra+,

Sport&Film,

HBO,

Filmbox

– wszystkie te kanały obowiązują przez cały okres trwania umowy;

 

Propozycja 2:

 

Na okres 15 miesięcy;

Opłata średnia 58,59zł (w przypadku dobrania usługi Multiroom Standard 6m 0 zł, 9m 10 zł oraz aktywacja 49 zł, średnia opłata roczna wyniesie 64,59 zł;

 

W ramach abonamentu:

Comfort+,

Extra+,

Sport&Film

– na cały okres trwania umowy oraz HBO bezpłatnie do września 2014r.

 

Propozycja 3:

 

Na okres 15 miesięcy;

 

Opłata średnia 46,60zł (w przypadku dobrania usługi Multiroom Standard 6m 0 zł, 9m 10 zł oraz aktywacja 49 zł, średnia opłata roczna wyniesie 52,60 zł;

 

W ramach abonamentu:

Comfort+,

Sport&Film

– na cały okres trwania umowy.

 

Mam mieszane uczucia i uważam te oferty za kiepski a co wy o nich myślicie? Oczywiście wypowiedzenie wysłane i dopiero 1 telefon od momentu złożenia wypowiedzenia tj. 3 miesiące temu. Z nr komórkowego bo podobno nie można się do mnie dodzwonić ze stacjonarnego z Krakowa parodia. Oczywiście ściemka że jak się nie zdecyduje na powyższe to więcej już do mnie nikt nie zadzwoni bo podobno mam blokadę ich nr o którym sam nie wiem buahah :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Moja umowa powoli dobiega końca (c+ platinum, hbo, multiroom na cameleonach i pace pvr 500 gb w cenie 99 zl), obowiązuje do konca czerwca, oczywiscie wypowiedzenie wyslane i dzisiaj pierwsze propozycje (bardzo sympatyczna rozmowa z konsultantka):

1.comfort+extra+paczka c+,hbo, cinemax, filmbox, multiroom i pace pvr za 99,99 zl przez 24 miesiace

2.comfort+extra+paczka c+,hbo, cinemax, filmbox, multiroom i pace pvr za 99,99 zl przez 24 miesiace plus historyHD i saudanceHD za darmo na 9 miesiecy

3.comfort+extra+paczka c+,hbo na 7 miesiecy,multiroom i pace pvr za 89,99 zl przez 15 miesięcy

Poprosilem o czas na zastanowienie sie ale szczerze powiem nie wiem czy juz sie decydowac czy jeszcze ich przetrzymac. W sumie to zalezy mi na utrzymaniu tego co mam w nizszej cenie , czy da sie zrobic?? Jakies porady na negocjacje??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie chyba sie róznia.

 

JA przed chwila dałem sie namowic na przedłuzenie umowy i jak tak teraz przegladam ten temat to chyba mnie naciagneli.

 

Pakiet. Sport+film + ekstra + hbo na 9 miesiecy + wymiana dekodera, i canal + vod - 99.90 zł.

 

Cos mi sie wydaje ze słaba oferta. Przedłużałem telefonicznie i jesli dobrze słyszałem to moge zrezygnować z tej oferty w ciagu 10 dni.

 

Orientuje sie ktos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem na warunkach jakie zaproponowano też koledze @Raver (propozycja 2) tj. Comfort+Extra & 6xC+ na 15 m:

4m x 0zł + 11 x 79,90zł, w tym 3xHBO przez 4m za 0zł, czyli średnio 58,59zł (przy rezygnacji HBO po 4m) lub 76,90 (przy pozostawieniu HBO do końca umowy w cenie 11 x 25zł.).

To był drugi telefon, w sumie (2 rozmowy) na przedłużenie umowy poświęciłem nie więcej niż 10min.

Zważywszy na to, że spóźniłem się z wypowiedzeniem i czekało mnie 3 miesiące abo bez upustów, uważam, że to świetna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem propozycję tj: na 15 m (5m x 0zł + 10 x 79,90zł)

Comfort+Extra,

6xC+,

HBO przez 5m za 0zł,

C+VOD 15m za 0zł

multiroom 15m za 0zł

dodatkowy dekoder (wcześniej miałem kartę) za 0zł

Obecnie mam pakiet Silver, z 6C+, multiroom za 59zł/m, umowa do końca 31.05.2014

Warto przystać na taką ofertę czy jeszcze można coś ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

przedłużyłem umowę na następujących warunkach

(toćka w toćkę przekopiowane z maila, na który poprosiłem o ofertę, po rozmowie z konsultantami)

chyba tak każdy dostawał

kto miał wcześniej universe+, 6xC+, multiroom (camelon), Pace PRV, umowa na 15 m-cy

 

- pakiet COMFORT+ pierwsze 5 miesięcy 0 zł, nastpętnie w promocyjnej cenie 29,90 zł przez 10 miesięcy,

- opcja Multi+ (ale kino+ HD, DOMO+ HD, kuchnia+ HD, MiniMini+ HD, teleToon+ HD (w tym pasmo HYPER+ HD), PLANETE+ HD i nSport HD) bezpłatnie przez 15 miesięcy,

- opcja Premium Sport&Film (CANAL+ HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Sport HD) pierwsze 5 miesięcy 0 zł, następnie w promocyjnej cenie 40 zł przez 10 miesięcy,

- opcja Extra+ pierwsze 5 miesięcy 0 zł, następnie w promocyjnej cenie 10 zł przez 10 miesięcy,

- multiroom standard w promocyjnej opłacie 0 zł przez 15 miesięcy,

- dekoder PACE PVR500 GB w promocyjnej opłacie 0 zł przez 15 miesięcy (i tak nie używam, sprzęt mam swój),

- 15-miesięczny czas oznaczony Umowy.

dodatkowo na 5-m-cy HBO i Filmbox-y za 0 zł.

średnio 53,27 zł bodajże

jestem ukontentowany :-)

 

i na koniec taka moja uwaga

po pierwsze wydaje mi się, że konsultanci czytają to forum

a po drugie, mają u siebie odnotowane, z kim mają do "czynienia"

tzn. jeśli np. byłes w Cyfrze i przedłużałeś już umowy (negocjowałeś jej warunki)

to rozmowa jest krótka, konkretna i bez owijania w bawełnę

przynajmniej takie odnoszę wrażenie

po kolejnym przedłużeniu umowy

tudzież przenosinach z Cyfry do nc+

pozdrawiam konsultantów z którymi rozmawiałem (dwóch ich było, dwie rozmowy)

 

powodzenia pozostałym forumowiczom w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...