Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, connor07 napisał(a):

Widzę w innym temacie, że masz MR Premium

 

Tak, MR premium za 0 zł. 

Do końca listopada. 

 

Da radę utrzymać za 0 zł główny i Multiroom też za 0 zł jak miałem, czy przy wymianie sprzętu nie ma szans? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać wszystkich tu piszących, większości umowy kończą się październiku i stąd wypowiedzenia i propozycje nowych umów, ok  rozumiem, ale moje pytanie brzmi umowę mam do 30.04.2025 i już dzwonią żebym przedłużył na nowych zasadach bo zmieni się cennik od listopad w związku ze zmianą cen pakietów i że już jako stały klient ( abonent) od 10 lat w tych samych pieniądzach przedłużyć umowę bo później już tylko drożej 😂 w sumie nie  pytałem konsultanta za wiele, ponieważ w pracy nie mam jak rozmawiać ( jak to w urzędach 😉) ale faktycznie nie miałem możliwości rozmowy. Powiedźcie ( napiszcie) czy jest już sens przedłużać czy poczekać do kwietnia i wcześniej wypowiedzenie i czekać po nowym roku na rozwój wydarzeń ( czy ceny wzrosną) obecnie Pakiet Extra + Canal+  (wszystkie) oraz Viaplay Medium+ Mistrzowska Pilka ( której już nie ma) i Netflix i za to wszystko płacę 144 zł . Dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moja aktualna oferta do końca 31.10.2024

Extra z Canal+ - 79,99 zł

Eleven Sport - 11,90 zł

HBO MAX - 5 zł

HBO - 15 zł

Multiroom Standard - 10 zł

Najem Ultrabox+ - 0 zł 

Najem Dysk PVR 500GB - 5 zł

Razem : 126,89 zł

 

Wypowiedzenie wysłałem, od tego czasu żadnego telefonu z Canal+, wcześniej dzwonili kilka razy w tygodniu.

 

Chciałbym zostawić sobie dotychczas, bez HBO, za to dodatkowo Liga MIstrzów i Viaplay. Dodatkowo 2 x multiroom.

Na jakie warunki mogę liczyć?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to prawdopodobnie po latach rezygnuje z Canal+. 

Tak naprawdę oferta C+ vs Polsat różni się tylko kanałami Canal+... Reszta to samo a w CP dużo taniej. 

 

Obecnie:

Extra+ Canal+ 79,90 Zł

VIAPLAY 0 Zł

MP miałem za 0 zł, której i tak nie oglądałem

Multiroom Premium za 0 zł

BBC za 0 zł. 

---

Chcą teraz

Extra+ Canal+ za 70 zł 

Viaplay Medium 10 zl - i tak się zwija z Polski

Wymiana na dekoder główny 5 zł + 5 zł dysk - twierdzą, że nie mogę zostawić Multiroom Premium bo takiej możliwości nie ma (gdybym zostawił umowę na nieokreślonym to miałbym MP normalnie. Brak logiki) 

Dekoder do Multiroom 49 zł aktywacja i 15 zł miesięcznie. Gdybym chciał nagrywać jak dotychczas to cena 25 zł za Multiroom. 

80 zł dotychczas vs 105 zł bez Viaplay, LM, itp.

Na nieokreślonym z Multiroom Premium byłoby o 9 zł więcej,czyli 88 zł za Extra+ Canal+. 

Więc w moim przypadku gdybym chciał zachować Multiroom Premium musiałbym zostać na nieokreślonym o 9 zł więcej. Bardziej się opłaca niż podpisywać nowa umowę na nowe dekodery. 

 

W CP mam te same kanały w tym HBO, Disney, Eleven, Multiroom za mniej. Zdecydowanie mniej.

A za Canal+ film i Sport nie warto tyle przepłacać. 

 

Canal+ obniżył pakiet Extra + z Canal+ za 70 zl bo konkurencja Polsat Box ma pakiet L czyli odpowiednik jota w jote te same kanały za 35 zł. 

Czyli wychodzi, że Canal+ ustalił swoją Paczkę C+ na poziomie 35 zł. Gdzie to cena z kosmosu. 

Extra+ = Pakiet L w CP. Różnica programowa znikoma. 

 

 

  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...